Virginija Juodelytė

4.7 (31 įvertinimas)

Apie Virginiją Juodelytę

Virginija Juodelytė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Virginijos Juodelytės licencijos numeris yra MPL-05049, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (31) 4.7

 • labai gera gydytoja.Ji skiria motinoms savo laiką ir žinias.Ačiū.

 • Gydytoja atviru tekstu paprašė kyšio. Pradėjo pulti mamą ir visą šeimą. Kišasi kur yra ne jos reikalas ir atsakinėja į klausimus kurie nebuvo užduoti. Atvykom gydyti vieno, o pradėjo ieškoti ligų visai kitur nes neva jai nepatiko nėštumo metu nepadaryti papildomi tyrimai. Turi savo dainelę ir pagal ją groja 40 metų. Citata iš pokalbio: “kam žmonės aukoja neišnešiotiems vaikams, geriau aukotų nėščių mamų tyrimams”... nerekomenduočiau niekam.

 • Patys blogiausi prisiminimai, neblankstantys net praėjus metams! Gaila, kad tokia gydytoja pasitaikė tokiu jautriu metu - susilaukus naujagimio. Manipuliacija, grasinimai vaiko teisėmis, nebūtų ligų prognozės, galios žaidimai, mūsų apkalbinėjimas su kolege mums girdint (??!!!), išsisukinėjimas nuo klausimų, visiškas nekonstruktyvumas , emocinio intelekto , empatijos - nulis. Abu su vyru likome sukrėsti. Apmaudu, kad tokia gydytoja dirba Santariškėse. Meldžiu, kad niekad nebesusikirstų mūsų keliai, Dievaži...

 • labai gera gydytoja, dirba profesionaliai, suteikė daug informacijos, kurios nesuteikė mūsų miesto medikai, davė daug vertingų patarimų, svarbiausia NURAMINO.

 • labai gera

 • Labai gera gydytoja.Profesionali.Labai temperamentinga,garsiai kalbanti, norinti išsiaiškinti viską smulkiai, tai tikriausiai ir gąsdina mamytės. Jai tikrai galima patikėti savo naujagimį!

 • gera gydytoja.Smulkiai aiskino ape tyrmus.gydyma.Po gydymo -leido skambinti.klausti ptarimo.

 • Labai gera gydytoja.Gera ligonine.Musu mergyte sveika.Aciu labai.

 • gera

 • Labai gera gydytoja... Gulejau su vaikeliu menesi. ir supratau, kad ji savo darba atlieka puikiai. kiekviena diena issaugo mazas bejeges gyvybes. ACIU JAI.

 • Labai gera ir profesionali gydytoja. Puikiai pagyde mano mergyte, nuramino ir mama. Buvo puikus ir siltas bendravimas, turi puiku humoro jausma, tik aisku ne visi zmones ji supranta, dawe labai daug reikalingu patarimu tiek gydantis ligonineje, tiek issirasius is jos. Kaip toliau bendrauti su medikais ir ko galima is ju reikalauti. Ehoskopija yra seseliu mokslas, nes dauguma gydytoju mato vis skirtingai... Jei dar karta reiktu, noreciau gydytis tik pas ja. SUPER GYDYTOJA:)

 • Puiki vaikų gydytoja.

 • Puiki gydytoja, geresnės nesu sutikusi. Tėvams aiškiai pasako (paaiškina) ne tik visas vaiko ligas ir galimas rizikas, bet ir išmoko prižiūrėti ir stebėti savo kūdikį. Neabejoju, kad tėvai, kurių kūdikį gydė ši gydytoja, įgijo daugiau medicininių žinių, pakeitė požiūrį dėl vaikų pradėjimo, auginimo ir gydymo.

 • Pas šią gydytoją gydėmės įgimtą infekciją. Kaip ir visuose prieš tai esančiuose komentaruose - gydytoja savo kalbomis nuteikė, kad mes patys kalti dėl vaikelio infekcijos - neplanavom nėštumo, nesityrėm iš anksto. Galbūt ir gerai, kad ieškoma ligos priežasties/priešistorės, bet esamuoju laiku - tai svarbiausia yra gydymas, o ne priekaištas tėvams. Na, vieną kartą pasakei - parekomendavai, kur tirtis ir valio - pirmyn gydyti, o ne kartotis kaip sugedusiai plokštelei. Žinoma, bendravimas ir jumoro jausmas sakyčiau toks keistokas. Kokia nors jautresnė mama, dar juo labiau iš mažesnio miestelio - gali ir nesuprasti šios gydytojos bendravimo ypatumų. Apibendrinant - bendravimas neblizga. Profesionalumas - pagal nuotaiką ir gal net simpatijas tėvams. Deja, kokia infekcija buvo - taip ir nesužinojom, gavom antibiotikų kursą ir grįžom namo. O išsakyti patarimai ar pastabos nelabai skaniu tonu irgi nekelia puikių atsiminimų.

 • Labai savotiska gydytoja, jos teorija apie venerines ligas del kuriu puliuoja kudikeliams akytes sukelia juoka, gal kam ir pasitvirtina, bet tiesiog matyt reikia paslaugas susimoketi veneriniu ligu dispanseriui :).Siaip tikrai profesionali gydytoja, savo sritries zinove ir uzjausti sugeba ir patarti, nors tie patarimai ne visada pasitvirtina kadangi jie yra teoriniai, o praktikoje visgi dazniausiai buna kitaip. Papuolus pas sia gydytoja svarbiausia nepriestarauti ir nesigincyti, o isklausyti ir tada nebus jokio streso :), beto vizitu metu vistiek viska sukritikuos ir kad vaikas per daug aprengtas, ir kad neteisingas paguldytas, ir kad neteisingai maitini :), svarbiausia vadovautis mamos nuojauta, o ir slauges ten beveik visos labai saunios ir profesionaliios, isskyrus pora, viena nakti mus priziurejo pagerusi slauge, bet tfu tfu tfu, nieko blogo nenutiko

 • Nuostabi gydytoja, davė daug praktiškų patarimų. ačiū.

 • Tokių gydytojų reikia daugiau. Šiuo metu esam jos priežiūroje, nusiskundimų neturim. ????

 • Tikra, profesionali gydytoja. Labai dziaugiuosi, kad pakliuvom butent pas ja, nes ji yra superine! Kas laukia silto ir malonaus bendravimo, o ne vaiko gydymo, pas ja nepatiks:) ji nekalba graziai, bet gydo puikiai!!! Del jos profesionalumo galima neimti i galva jos zodzius:) ji nuostabi! Dave net savo nr ir po dvieju savaiciu prieme mus su tyrumu atsakimais is poliklinikos. Nieko nenesem jai! Labai dziaugiuosi, kad pakliuvom butent pas ja!

 • Nuostabi gydytoja. Jos tikslas nėra tūpčioti aplink tėvelius ir kažkam įtikti. Ji konkrečiai pateikia informaciją, liepia pačiam skaityt ir domėtis, nes perspėja, kad yra standartiniai protokolai pagal kuriuos yra nustatyta tikrinti vaikus ir nèščiasias, kurių neužtenka. Su vaikais ji labai švelni, profesionali. Diagnozių nelaužia iš piršto, viską patikrina, nukreipia išsitirti. Man, labai patiko, nors per pokalbius tekdavo ir ašarą nubraukti. Bet geriau mamos ašara, negu vaiko kreivas stuburas ar kitos problemos galinčios atsirasti dėl nežinojimo ir nemokėjimo ????

 • Iš esmės galiu sutikti su komentarais, kur rašoma, kad gydytoja profesionali, tačiau turi savitą bendravimo stilių. Tikrai labai daug žinių turinti gydytoja, mūsų atveju puikiai ir greitai diagnozavo, atliko ne tik visus būtinus tyrimus konkrečiai kūdikėlio būsenai įvertinti, bet ir pažiūrėjo plačiau - visą bendrą būklę. Šią gydytoją tikrai rekomenduočiau, na o vienokį ar kitokį bendravimo stilių juk turime visi.

 • Nuostabi gydytoja. Gydė tiek mano dukrą, tiek sūnų Santaros klinikų Naujagimiu skyriuje. Labai nuodugni apžiūra, skyrė daug tyrimų, jog diagnozė būtų kuo tikslesnė. Į problemas žiūri kompleksiškai, nuolat domisi ne tik mažylių savijauta, bet ir mamos. Rekomendacijos pagelbėjo ir toliau namie vaikų priežiūroje. Puikus humoro jausmas - o jei kas nesupranta, tai jų pačių problemos.

 • Labai maloni, mandagi tolerantiška, mokanti bendrauti su vaikais gydytoja. Malonu pas ją lankytis.

 • Labai geras specialistas. Labai daug   žino ir atsakingai gydo. Daugiau tokių specialistų!

 • Puiki gydytoja

 • Atsiprasau uz sveplavima...rasau is telefono,tikiuosi suprasite. Nuostabi ir profesionali daktare!!!Tik geriausi atsiliepimai. Labai dalykiska,uzjaucianti,nuosekli gydyme ir tyrimuose. Siuo metu jau trecia savaite bendraujame,tad vertinimas patikekit pagristas! Jei reiketu nominuoti gydytojus,kuriems didinti atlyginima-as pirmas nominuociau V.Juodelyte! Neigiama vertinima irasiusiems ir komentatoriams: Del IP adresu-nemanote,kad atsiliepimus pildo dar bunant ligonineje ir naudojantis ligonines WiFi? Bent jau as taip darau. Del bendravimo- atsakykite sau i klausima:kai paliekate automobili remontui ar tikites,kad mechanikas/elektrikas jums suteiks psichologine pagalba ar visgi norite dalykiskumo? Ir nereikia burnoti,kad automobilis tai ne vaikas.Pats zinau kuo puikiausiai. Bet i daktarus as kreipiuosi labai konkrecios paslaugos!Nesitikiu,kad man teps buterbrodus ir nes kava i lova-tam yra visai kiti zmones!

 • Pries 2 dienas issiraseme is Santariskiu Ligonines, esu suzaveta Daktares Juodelytes kompetencija, ziniomis, budrumu ir efektyvumu savo darbe! Daktare tikrai parinko tinkama gydyma bande visais budais atrasti kodel ir kas dare itaka Musu Jonuko susirgimui, suteike labai daug naudingos informacijos ir negailejo savo laiko, kad daugiau tokiu kompetetingu daktaru butu, tai butu viskas paprasciau, deja reikia kruopsciai ieskoti ir atsirinkti tinkama daktara nes ju nera daug! Greta Baltake

 • Nuostabi gydytoja! Geresnės nesu mačiusi, bendavimas atšiaurus, kartais galėtų susilaikyti nuo komentarų ne į temą, bet svarbiausia, kad pagydė mūsų mažylį ir patarimai dar ilgą laiką yra naudingi. Labai labai labai!

 • Nuostabi gydytoja. Sako tiesą į akis. Tuomet naujai iškeptos mamytės atsipeikėja, jog vaiką auginti ne gėles laistyti, o rimtas ir atsakingas DARBAS!!!!! Buvome stacionarizuoti, gydytoja skyrė visus įmanomus tyrimus, jie buvo atlikti greitai pas geriausius specialistus. Gydantis taip pat buvo reikalinga kitų specialistų išvados, p. V. Juodelytė pasirūpino, jog mūsų mažylę apžiūrėtų patys geriausi specialistai, pati pasirūpino jų vizitais pas mus!!! Džiaugiuosi, kad teko susipažinti su šia gydytoja, nes jautėme, jog esant jos priežiūrai niekas nebus pražiopsota, bus padaryta viskas, mažylė gaus geriausią priežiūrą, apžiūrą, gydymą, bei rekomendacijas! Džiaugiuosi, kad LT dar yra tokių gydytojų!!! AČIŪ!!!

 • Pirmas įspūdis apie gydytoją buvo labai nekoks: kategoriša, kiek senamadiška, griežta ir ne pati maloniausia. Per savaitę nuomonė pasiekitė kardinaliai į vsišką pagarbą, susižavėjimč ir dėkingumą. Atvykom su viena problema, bet gydytoja įtikino visapusiškai ištirti mažytępasirūpino reikiamų specialistų konsultacijomis, tikrai asmeniškai skambino kitiems gydytojams ir prašė pažiūrėti mūsų atvejį, nereikalaudama jokio atlygio. Jos dėka rado kelias nedideles problemas, kurias dabar žinom, kad reikės metų bėgyje stebėti ir aptiko rimtą problemą. Tiksliau ji būtų dar rimtesnė, jei nebūtų ištirta dabar. O kadangi aptikta laiku, mūsų prognozės net labai geros. Ačiū, gydytoja, kad pasižiūrėjot plačiau nei privalot, kiekvienas jūsų patarimas buvo išgirstas ir mūsų šeimai be galo pasisekė pakliūti pas jus.

 • Nuostabi gydytoja, kuri adėjo ne vieną kartą. Puiki specialistė, gydytoja iš didžiosios raidės

 • Is visos sirdies noriu padekoti gydytojai Virginijai Juodelytei uz visapusiska prieziura ir rupinimasi gulint su savo neisnesiotuke vaiku ligonineje. Labai ACIU Gydytojai uz profesionalius patarimus, visus argumentus ir issamius atsakymus i iskilusius klausimus del vaikelio. Zemai lenkiuosi del psichologinio palaikymo ir tvirtumo, kuri turi si nuostabi Gydytoja. Aciu uz visus issamiai paskirtus ir atliktus tyrimus. Aciu, kad Jus esate, gerbiama gydytoja! Sekmes darbuose ir su pacientais. Linkejimai nuo Paukstytes :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Juodelytė?

Virginija Juodelytė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05049. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Virginijos Juodelytės darbą?

31 žmogus įvertino Virginiją Juodelytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.