Virginija Adelė Petkienė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Virginiją Adelę Petkienę

Virginija Adelė Petkienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Virginijos Adelės Petkienės licencijos numeris yra MPL-13190, licencija išduota 2009-03-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Fantastiška gydytoja, nuoširdi maloni, savo srities žinovė. Reikia džiaugtis kol turime.

  • maloni tiek kabinete tiek kalbant telefonu.mano atveju vaikiukui zondavo akyte,buvom privaciai,viska padare gerai.aciu jums

  • pati geriausia okuistė mieste ir vaikams, ir suagusiems. Pamačius gydytoja gaatvėse, visada norėsi prieiti, pasisveikinti su ja.

  • nuostabi ir silta gydytoja!!!!!!!!!!!!!!1

  • Labai puiki ir rupestinga gydytoja

  • Labai gera, rūpestinga ir maloniai bendraujanti gydytoja. Vaikai labai ją mėgsta ir myli. Savo darbą ji išmano, profesionali. Ačiū jai už šilumą ir pagalbą.

  • Kadangi yra viena vaiku oftalmologe privatininkė mieste, turbut dėl to ir geriausia... Visiškai jokios kompetencijos, netiksli diagnozė ir gan stipriai, įsigyti akiniai jos rekomendacijomis, kurių net nepanaudojome, nes būtume sugadinę vaikui akis. Pasukonsultavus su aukštesnės kompetencijos gydytoja visiškai neteisingi buvo jos argumentai diagnozei, esu nusivylusi, tikrai nerekomenduočiau niekam. Baisu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Adelė Petkienė?

Virginija Adelė Petkienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13190. Licencija galioja nuo 2009-03-27.

Kaip žmonės vertina Virginijos Adelės Petkienės darbą?

7 žmonės įvertino Virginiją Adelę Petkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.