Violeta Vainoriūtė

3.5 (16 įvertinimų)

Apie Violetą Vainoriūtę

Violeta Vainoriūtė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Violetos Vainoriūtės licencijos numeris yra MPL-11714, licencija išduota 2008-10-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 3.5

 • Gydytoja puikiai atlieka savo darba, labai maloniai bendravo, tiksliai nustate diagnoze, rekomenduoju!

 • Atitinkanti savo kompetencija Gydytoja :)

 • Vainoriūrė vienintelė Šiauliuose turi giluminio žarnyno valymo aparatą, kuriuo valo žarnyną Kuršėnuose. Esu prieš vaistus, kurie tik dar labiau trikdo mūsų virškinimą, man žarnyno valymas buvo ideali išeitis. Išplovė per 3 kartus tiek turinio, kad net negalvojau, jog mano jauno žmogaus žarnyne tiek galėtų būti. Tai privertė mane susimąstyti, tai kiek mes savyje nešiojame ir niekad neatsikratome? Kiek visko pasilieka ir niekad nepasišalina ant žarnyno sienelių? Supranti, kodėl su amžiumi visos moterys nutunka - nes viškinimas per š sluoksnius nebesugeba normaliai dirbti ir mes tik dar labiau intoksikuojame organizmą. Esu dėkinga, kad gyd. Vainoriūtė turi šį įrenginį ir kad gali rekomenduoti televizijos vaistų reklamų aukoms natūralaus gydymo alternatyvą. Mano bėda išsiplovė kartu su tuo turiniu ir žarnynas sugrįžo į normalų ritmą. Ačiū!

 • Nuostabi gydytoja, labai rūpestinga, užjaučianti. Siunčia atlikti reikiamus tyrimus, kad sužinoti kas per liga. Rekomenduoju šią gydytoją visiems

 • Labai gera gyditoja

 • Puiki gydytoja.

 • jau iš pirmo karto paliko malonios gydytojos įspūdį.

 • Labai dekinga siai gydytojai, kuri is pirmo apsilankymo nustate teisinga diagnoze ir paskyre gydyma. Nuo jo is pirmu dienu man akys nusvito. nes pagerejo gyvenimo kokybe. Padarius tyrimus, nusiunte operuotis i vilniu.Rekomenduoju gydytis tik pas ja skrandzio isvarza ar kitus skrandzio sutrikimus. Didelis jai aciu

 • Esame,labai dėkingi šiai specialistei.Gydėmės Telšiuose,Klaipedoje.O ji vienintele sugebejo man padėti.Objektyviai ivertino mano bukle.Nuostabi specialiste!

 • Nuostabi gydytoja, savo srities profesionalė, kuri sugeba gražinti gyvenimo kokybę.

 • Ant žmogis, be atjautos, pamynus mediko etiką ir garbę, ... Ne mandagumo ir ligonio nekentimo įsikūnijimas. Velnias ir vilkolakis, viename. Ar turi teisę medikas šaukti ant 85 metų senolio, kuris ~20 metų gyvas vaistais, kad Jis pragėrė kepenis, nes yra cirozė. Ar ji sėdėjo ir gėrė kartu? Ar jai gali ateiti supratimas, kad vaistai irgi sukelia cirozę. Ar gali suprasti medikas, dirbantis dviejose gydymo įstaigose, kad jo žodžiai gali užmušti? Po jos komentarų senolis labai stipriai sunegalavo. Pripažino geltą ir išrašė vitaminų ir ezentials forte, maisto papildą. Ar už tai ligonių kasos jai moka atlyginimą? Ar už tai ligoninės vyr gydytojas gauna atlyginimą, ir nesidomi, kaip pacientai atsiliepia apie jo specialistą? JIE DIEVAI?

 • Nemandagi, nekorektiška, neprofesionali, tiesiog nužmogėjusi.

 • Nerekomenduoju gaišinti savo laiko ir kreiptis į tokią gydytoją. Atsisako daryti tyrimus neva nuo 50 metų žmonėms jie atliekami. Kreipiausi dėl skausmo, pasirodo ir tai nepriežastis, kad pacientas būtų visapusiškai ištirtas, ir jau nekalbant apie jos bendravimo lygi, pasidarė aišku kodėl pas ją registruotis nėra eilių.

 • Labai nusivyliau gydytoja. - Aš ne gydytoja, o konsultuoju tik! Kreipkitės i savo šeimos gydytoją dėl tyrimų! pasakė ji. Likau nustebusi, nes kreipiausi pas gastroenterologą, kad paskirtų tyrimą ir nustatytų ar man reikia vaistų! Labai nerekomenduoju šios gydytojos. Žinau kad yra geresnių, savo darbą mylinčių ir išmanančių gydytojų!

 • Ši gydytoja gal ir turi žinių,bet jos atliekamas darbas yra nekokybiškas.Jei ligonis atvyksta po jos skirto gydymo,tai net nesiteikia atsiversti asmens kortelės ir pažiūrėti kokius vaistus skyrė.Pacientas yra ne medikas ir mintinai vaistų pavadinimo neprivalo žinoti.Tuo labiau,kad skirti vaistai pagal dozę buvo vieni iš stipriausių.Jokio tyrimo neskyrė.Jokios apžiūros neatliko.O išraše rašo,kad atliko.Atvykau pati asmeniškai pasidariusi tyrimą,nes negerėjo sveikata.Tai ponia daktarė nenorėjo išrašyti vaistus.Nes pareiškė,kad neturi laiko.Bet dar kartą paprašius visgi išrašė.Nurodžius kad sveikata negerėja ir paprašius dar papildomai tyrimus,jų neskyrė.Tai tokia valdiška daktarė....

 • Tiesiog žiauriai nemaloni gydytoja, klausydamasi mano nusakomų mane kamuojančių negalavimų, šaipėsi kartu su kabineto sesele. Arogantiška, neįsiklausanti, be jokio empatijos jausmo gydytoja. Žmonės, rekomenduoju eiti pas kitą specialistą, tik ne pas šitą "PONIÄ„"! Negaiškite savo brangaus laiko...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Violeta Vainoriūtė?

Violeta Vainoriūtė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11714. Licencija galioja nuo 2008-10-17.

Kaip žmonės vertina Violetos Vainoriūtės darbą?

16 žmonių įvertino Violetą Vainoriūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.