Violeta Skruodienė

4.6 (18 įvertinimų)

Apie Violetą Skruodienę

Violeta Skruodienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Violetos Skruodienės licencijos numeris yra MPL-00329, licencija išduota 2004-07-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.6

 • Gydytoja maloniai bendrauja su kiekvienu pacientu, tai beabejo patinka pagyvenusiems zmonems. Gydytoja visu pirma turi apziureti pacienta, vien pokalbio, kad ir malonaus neuztenka, o pats baisiausias dalykas, tai eiles prie gydytojos kabineto!!! Tenka laukti po kelias valandas. Kazkas baisaus. Vien del to noreciau keisti gydytoja.

 • Mano šeimos narys lankėsi pas šią gyditoja. Atėjo su skausmu dešinėje pusėje, nes jau mėnuo laiko kai skauda. Priedu buvo paprašyta echoskopijos tyrimo dėl skydliaukės (nes staigai pradėjo augti svoris). Bet daktarė nutarė labiau susirūpinti skydliaukės tyrimu. Po echoskopijos tyrimo paaiškėjo, kad problema yra susyjusi su kepenimis. Tai paklausus ką daryti dėl skaudančio šono, daktarės patarimas buvo gerti ką nors nuo kepenu ir jei nepraeis ateiti po savaitės.

 • Gydytoja apžvelgusi tyrimus, toliau į ligos simtomus nesigilino ir nebandė išspręsti problemos.

 • Puiki gydytoja , labai nuoširdi , dėmesinga .

 • Puiki specialistė.

 • sauni gydytoja! rupestinga, supratinga.tokia kokia ir turi but gydytoja :)

 • Viskas būtų neblogai, bet laukti pas gydytoją eilėje tenka net po 3 val. ir taip visada, kai tuo metu kituose kabinetuose eilių nebūna ar juos juda greičiau. Toks įspūdis, kad gydytoja nesugeba organizuoti savo darbo. Daug kalba mobiliuoju telefonu.

 • labai maloni,puiki gydytoja,visi geriausi atsiliepimai is pazystamu jos pacijantu.

 • Pas ją laukti reikia tik todėl, kad pati gydytoja labai gera. Prie kitų durų (kaip kažkas rašė) nieko nėra tik todėl, kad, mano nuomonė, mažiau pasirenkami jie, o pasirenkami mažiau todėl, kad prastesni. Čia visada taip būna. Pažįstu gydytojų, pas kuriuos išvis niekada nebūna žmonių. Jie arba kyšininkai, arba į žmogų kreipia labai mažai dėmesio. Todėl šią gydytoją įvertinu tik gerais atsiliepimais.

 • Nuostabi GYDYTOJA. Nuoširdus, šiltas Žmogus. Niekada nelaukia, kad ''pamalonintum vokeliu''. Ačiū Jums už toleranciją, dėmesį, išsamius atsakymus, malonų bendravimą, puikią nuotaiką ... .Ačiū, kad esate. Pagarbiai, Dalia

 • neturiu jokių nusiskundimų, puiki gydytoja

 • Puiki gydytoja, tik silciausi atsiliepimai. Labai rupestinga ir maloni, bei demesinga

 • Puiki specialistė, visada patars, suteiks reikiamą informaciją.

 • Labai sauni gyd,

 • Labai rūpestinga, maloni, tolerantiška gydytoja. Deje, tokių gydytojų vienetai. Sėkmės Jums gerb. Gydytoja, darbe ir asmeniniame gyvenime.

 • Nuostabi gydytoja, labai konkreti, rūpestinga.

 • Labai maloni gydytoja.

 • Puiki gydytoja. Pilnai atsakė į visus klausimus. Maloniai konsultavo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Violeta Skruodienė?

Violeta Skruodienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00329. Licencija galioja nuo 2004-07-14.

Kaip žmonės vertina Violetos Skruodienės darbą?

18 žmonių įvertino Violetą Skruodienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.