Violeta Irena Simonavičienė

5 (6 įvertinimai)

Apie Violetą Ireną Simonavičienę

Violeta Irena Simonavičienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Violetos Irenos Simonavičienės licencijos numeris yra MPL-08646, licencija išduota 2006-09-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Profesionalus poziuris ir darbas, dekui uz gera zodi ir moralini palaikyma.

  • Nuostabus zmogus ir geras specialistas

  • Ačiū už pastangas, žmoniškumą, patarimus, puikiai atliktas savo pareigas. Būtent toks žmogus privalo pasiekti aukščiausių tikslų bei karjeros viršūnę, būtent to mes Jums ir linkime. Viltės tėveliai

  • Labai esu dekinga, siai gydytojai. ji yra viena is geriausiu gydytoju kuriuos teko pazinti. Labai atsidavusi savo darbui beabejo ir labai rupestinga. Ji yra tikra profesionale.

  • tikrai noriu pasidziaugti sia gydytoja. tai nuostabus zmogus, dideliu ziniu gydytoja. visada maloni ir sugebenti isklausyti. nenoriu peikti labai kitu, taciau su kai kuriom (kuriu vardas is R raides) nerasdavom bendros kalbos, o ji visada mokedavo isspresti "konfliktukus". Tai gydytoja, kuri ne tik moka saziningai dirbti savo darba, bet ir visada mandagi, maloni, nuosirdi, besisypsanti. per ta laika kol gylejome siame skyriuje, niekada nemaciau jos susiraukusios ir siurksciu balsu. patikekit tai ne liaupses, o tiesa. Dziugu, kad yra dar tokiu gydytoju Lietuvoje. nepamirsiu iki gyvenimo pabaigos :)

  • Puiki gydytoja, del pacientu aukoja savo laika, konkreciai isdesto situacija, perspektyvas, alternatyvas. Sekmes jai ir jos maziesiems pacientams!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Violeta Irena Simonavičienė?

Violeta Irena Simonavičienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08646. Licencija galioja nuo 2006-09-11.

Kaip žmonės vertina Violetos Irenos Simonavičienės darbą?

6 žmonės įvertino Violetą Ireną Simonavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.