Viltė Kaminskienė

4.5 (22 įvertinimai)

Apie Viltę Kaminskienę

Viltė Kaminskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Viltės Kaminskienės licencijos numeris yra MPL-04502, licencija išduota 2004-12-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 4.5

 • Jau astuntus metukus kartu augam pas sia gydytoja.Visada labai maloni,mokanti bendraut su vaikais ir ju teveliais, Atidi,isklausanti,visada pakonsultuoja net savaitgaliais. Dukryte labai noriai pas ja eina.

 • ši gydytoja moka tik maloniai bendrauti, tačiau gydyti - abejoju. Prasidėjo sąnarių problemos - kai ypač ėmė blogėti, negavau jokio gydymo, nes nusprendė, kad niekas nepadės. Klaiku, kaip šitaip į ligas žiūri pro pirštus. Pakeitus gydytoją ir nustačius diagnozę, būklė jau buvo stipriai pablogėjusi. Taigi, man nustatė petyje - tendinitą, kalkėjančią tendinozę, bursitą, subakromialinį ankštumą, kontraktūrą, artrozę ir adhezyvinį kapsulitą. Teko operuoti, o po operacijos jau keletą mėnesių būklė prasta,sako: liga buvo užleista. Netekau darbo. O jei būtų anksčiau pradėję tinkamai gydyti...

 • Mano liga taip pat buvo neidentifikuota, to pasekoje užleista. Nepadarė pilnų tyrimų ko pasekoje atsidūriau klinikose. Bendrauja maloniai taip, visada priims ir be registracijos, tačiau toks požiūris i pacientą parodo, kad gydytojai trūksta kompetencijos. Ačiū dievui, kad nepraradome taip laukto vaikelio ir klinikose skubiai pradėjo gydymą. Nerekomenduoju.

 • Nerekomenduoju 100 proc. šios gydytojos, mano nuomone buvo pro akis praleista daug svarbių detalių, dėl kurių dabar turėsiu gyventi su liga visą gyvenimą. Daktarė maloni, bendrauja gražiai, tačiau siuntimo norint pas kokį specialistą reikia pačiai išprašyti. Pablogėjus sveikatai, su gydytoja net nepavyko susisiekti. Išėjau pagaliau po tiek metų iš šios poliklinikos, tačiau su dideliu nusivylimu.

 • labai profesionaliai,nuodugniai ir visapusiškai apžiūri ligonį nėra

 • labai gera gydytoja viskas gerai nieko blogo pasakyti negaliu

 • labai maloni,visada siuncia tyrimus ,kreipia demesi i nusiskundimus

 • Labai gera daktarė.

 • siaip visai neiko pagal nuotaika ji apziuri ligoni.mano dukra kai apziuredavo kartais reikedavo paciai nustatyt liga ir jai pasakyt, o ji tik patikslindavo

 • Labai maloni ir nuosirdi gydytoja. Turiu du vaikucius, kurie gydosi pas sia gydytoja ir ne karto dar nenusivyleme. Moka bendrauti su vaikais ir ju teveliais.Pataria kaip mama. Labai patenkinta.

 • nuostabu.tiesiog profesionale patariu ir kitiems kreiptis pas ja

 • Nuostabi gydytoja!

 • nuostabi gydytoja ir gydimu ir bendravimu

 • Gydytoja puiki,rūpestinga, žmogiška, gera specialistė, dirba žmonėms, ne dėl reitingų. Ačiū jai.

 • Visada besišypsanti, miela gydytoja...daugiau tokių galėtų būti

 • Labai puiki gydytoja.Ne kiekvienas gydytojas skambins savaitgaliais ir teirausis kaip laikomės,ir ne kiekvienas konsultuos ir patars bet kuriuo paros metu kada yra bėda.

 • Vienas žodis - SUPER

 • Puiki gydytoja visom prasmėm. Tikrai be reikalo neskiria vaistų, visada išsiklausinėja kaip pačiam žmogui jo liga atrodo. Skambinti gali bet kada ir bet kokiais sveikatos klausimais. Visi pažįstami šios gydytojos pacientai labai patenkinti.

 • Labai rūpestinga ir nuoširdi gydytoja, supratinga, visada pacientui stengiasi maksimaliai padėti, duoda patarimu. Labai geras pavyzdys kiekvienam gydytojui

 • Puiki gydytoja. Tiek žinios, tiek bendravimas aukšto lygio. Kad visi naujos kartos gydytojai būtų tokie!.. Sėkmės, Jums.

 • Ačiū!!! Jūs nuostabi! :)

 • Puiki gydytoja, visada priima apžiūrai net neužsiregistravus esant extra situacijai, netgi davė savo asmeninį tel nr, kad pasiskambinti konsultuotis

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Viltė Kaminskienė?

Viltė Kaminskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04502. Licencija galioja nuo 2004-12-09.

Kaip žmonės vertina Viltės Kaminskienės darbą?

22 žmonės įvertino Viltę Kaminskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.