Vilma Rimaitienė

4.8 (22 įvertinimai)

Apie Vilmą Rimaitienę

Vilma Rimaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Vilmos Rimaitienės licencijos numeris yra MPL-05685, licencija išduota 2004-12-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 4.8

 • Puiki gydytoja, jau seniai pas ją lankausi, kol kas tikrai nebuvo kokio nutikimo, kad bumbėtų ar nepaaiškintų mano regėjimo būklės.

 • 1m 10men vaiko profilaktine patikra neivyko. Ilasino lasu grubiai. Veliau bandant ziureti akiu dugna maskatavo baisiu senoviniu zaislu ir su nepasitenkinimu ziurejo i mus su vaiku, kad negali issedeti ir ziuret ten kur jos nori. Pasiuliau vaika sudominti kitu zaisliuku ar net video filmuku iskart atsisake, man 30metu visus taip tikrino. Vaikas muistesi ir klyke, aisku uzsimerke, tai apie apziura nebuvo net kalbos. O ponios gydytojos stovejo ir lauke kol mes "susitvarkysime". Paprasiau padaryti pertrauka, kad vaikas nurimtu. Po pertraukos apziureti nepavyko, vaikas isistresavo. Isejom, nes nebuvo prasmes bandyti apziureti vaika, kai gydytojoms nerupi pagarbiai bendrauti su mama ir maloniai su vaiku. Nerekomenduoju niekam vesti vaiku, nebent jusu vaikai itin paklusnus arba jums nerupi kaip su jais elgiasi.

 • Puiki gydytoja. Profesionalė. Labai rūpestinga.

 • Profesionali

 • Laabai puiki gydytoja.. tiesiog nera k1 pridurti.. nuostabi ir labai profesionali.

 • nuostabiausia gydytoja

 • Profesionali.Issamiai,aiskiai isaiskina situacija.Rupestinga.Bendraujanti.Maloni.

 • Tiesiog profesionale. Ji verta geresnio atlygio.

 • labai profesionali

 • Gydytojos bendravimas priklauso nuo nuotaiku kaitos. Vaika nuvedziau patikrinti akyciu profilaktiskai, tai labai gyd., nepatiko kad be reikalo atejom, sake pirmiausiai reikia mamai isiaiskinti ar tikrai reikia vaikui tikrinti akis o tik po to ateit...kaip mama gali budama ne gydytoja zinot kada reikia ir kada nereikia? visada galima rasti gydytoja neabejinga vaiko sveikatai

 • Ši gydytoja tikra savo srities profesionalė.

 • Labai profesionali ir maloni gydytoja. Puiki savo srities specialistė. Negailėdama laiko rūpestingai ir kruopščiai atliko apžiūrą. Išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Tik geriausi atsiliepimai.

 • Labai profesionali, pagarbiai su pacientu besielgianti gydytoja

 • Puiki specialistė, taktiška, konkreti. Nuodugniai viską paaiškina.

 • maloni ir gera gydytoja, moka bendrauti su vaiku, tik geri atsiliepimai

 • puiki gydytoja ir jos slugytoja.Šaunios moterys,mokančios bendrauti,paaiškinti.Ačiū Jums.

 • Isarineja akinius vaikams, net normaliai neistyrusi ar tikrai ju reikia! Gerai, kad nepasitikejome ir nuejome pasikonsultuoti su kitu specialistu. Labai grubi ir nemaloni gydytoja.

 • Tikrai labai gera, profesionali gydytoja. Lankomes ne vienus metus visa šeima ir esam labai patenkinti

 • Puiki savo srities specialistė

 • Gera specialistė. Paaiškino diagnozę nors ir prabėgom.... Bet kažkaip keistai bendrauja... Tokia griežtoka. : )

 • Buvome su 1men.kudikiu.maloni gydytoja, issamiai paaiskino kas kaip ir kodel.

 • Per metus teko aplankyti 3 daktarus. Tai buvo vienintele kuri gilinosi i problema, pasiule gydyma, kitus specialistus kur kreiptis toliau, kaip elgtis. Apziurejo nuo A iki Z . Vienintele atliko tyrima paziureti ar yra eroziju. Is mano puses aciu Jums labai uz malonu bendravima, patarimus ir laiko skyrima. Gerda Laurinavičienė.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilma Rimaitienė?

Vilma Rimaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05685. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Vilmos Rimaitienės darbą?

22 žmonės įvertino Vilmą Rimaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.