Vilma Morkuvienė

2.9 (17 įvertinimų)

Apie Vilmą Morkuvienę

Vilma Morkuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vilmos Morkuvienės licencijos numeris yra MPL-11468, licencija išduota 2008-08-04.

Vilmos Morkuvienės licencijos

Vilma Morkuvienė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-12553
Spaudo Nr.: 28057
Įsakymo data: 2009-02-27
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-11468
Spaudo Nr.: 28057
Įsakymo data: 2008-08-04
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-49035
Spaudo Nr.: SL021317
Įsakymo data: 2017-05-23

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 2.9

 • Mano šeimos nario atveju dirbta labai atsainiai, abejingai. Apžiūrai laikas buvo vis atidėliojamas. Gauti informaciją iš jos sudėtinga, nesuinteresuota suteikti reikiamą pagalbą, išrašyti siuntimus. Asmeniui sirgusiam sunkia Covid forma ir gulėjusiam reanimacijoje prikauso reabilitacija, o gydytoja pasiūlė tiesiog eiti į darbą. Net jei rodikliai yra stabilizavęsi, mano suvokimu, tai nelogiškas pasiūlymas. Asmuo vis dar jaučia bendrą nuovargį, yra nusilpęs organizmas, numesta daug svorio, tačiau į tai nėra atsižvelgta. Na kiekvienas galime susidaryti savo nuomonę apie šios gydytojos empatiškumą ir kompetenciją.

 • Ne nuo tos ligos gyde zmogu, atejo geltonas, o vaistus israse nuo artrito, kurio net nebuvo!!!

 • Panašu, kad gydytoja į visus žmones žiūri taip, lyg jie stengtųsi apgauti, pasinaudoti, supykdyti... Neturi gydytojams būdingo jautrumo ir žmogiškumo. Atėjus įprastam vizitui ne pirmą kartą pasijaučiu pažeminta ir nesuprasta. Šios gydytojos dėka standartinę medicininę pažymą susitvarkyti užtruko 4-5 vizitus iš kurių 3 pareikalavo keliauti iš Kauno į Klaipėdą. Taip pat, ši gydytoja paskelbė verdiktą, jog normalu yra dirbti sunkų fizinį darbą esant 38.3° temperatūrai (biuletenį sugebėjo suteikti tik 2 dienoms, nors sugrįžti pakartotiniam vizitui negalėjau). Galų gale, visa tai nebūtų baisu, jei gydytoja pasižymėtų paprastu mandagumu ir ne žemintų, o sugebėtų patarti ir jautriai bendrauti.

 • Pirmą kartą teko susidurti su tokia gydytoja. Visiškai nesuvokiama kaip tokie žmonės (t.y. neturėdami elemantarių bendravimų normų) gali tapti gydytojais. Nusivyliau tiek požiūriu į žmones, tiek požiūriu į darbą. Tiesiog gaila. Mane, kaip pacientą, nustebino - "ko čia atėjot, ko norit iš mūsų, ir ką" ir čia tik keletą frazių... Vertėtų išmokyti mandagumo normų, darbovietė turėtų būt už tai atsakinga.

 • Apsaugok Dieve nuo tokiu gydytoju ,kaip Barisnikoviene( dabar ji Morkuviene)!

 • Žmogus kuris visiškai nemyli savo darbo, pacientui kelia stresą, visiškai nesupranta mandagaus bendravimo normų.

 • Pagrindinė gydytoja yra išėjusi atostogų. Laukiau savaitę, kad močiutei vaistus išrašytų. Dirbo iš namų, nusprendė, kad nenori šiandien nieko daryti tai ne tik, kad nepaskambino užregistuotu laiku, bet dar ir iš sąrašo ištrynė. Paskambinęs į polikliniką turiu aiškintis, kodėl išvis kreipiuosi, jei nesu užsirašęs. Galiausiai rado, kad ištrintas apsilankymas ir nukreipė pas kitą gydytoją. Pažiūrėjus atsiliepimus čia ir kitose svetainėse viskas tampa aišku. Apgailėtina.

 • Man Ji nepadėjo kai labai reikėjo pagalbos. Man nepasisekė

 • Išėjus mano gydytojai iš poliklinikos, buvau perrašyta pas šią gydytoją. Gydytoja arogantiška, bendrauja šaltai, nemaloniai, jautiesi ne kaip pacientas, o žmogus, atėjęs iš gatvės ir trukdantis jos ramybę. Toks jausmas, kad duodama informaciją, ji tau daro didžiausią paslaugą, nes tu jos akyse esi niekas. Tokie mano įspūdžiai. Mano problema yra dabar, o ji bus sprendžiama po 3 savaičių, per kurias aš pati susirasiu, kas man padės, ir todėl išeinu laukan iš dabartinės poliklinikos.

 • Nuostabi gydytoja, savo srities specialiste. Visada malonu užeiti.

 • Gera, nuosirdi gydytoja.

 • Man patinka ši gydytoja, nes nepataikauja pacientui. Jos gydoma jau esu 5 metus. Visada išklauso mano nuomonę, yra konkreti, geranoriška, profesionali ir pasirengus padėti. Sėkmės jai.

 • Labai gera, konkreti, mokanti bendrauti daktarė. Sėkmės jai !

 • Maloni,kompetentinga gydytoja.

 • kam ji nepatinka neikit man ji super

 • gydytoja visada isklauso,pataria,nukreipia pas specialista

 • Maloni,išklausanti,gera gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilma Morkuvienė?

Vilma Morkuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11468. Licencija galioja nuo 2008-08-04.

Kaip žmonės vertina Vilmos Morkuvienės darbą?

17 žmonių įvertino Vilmą Morkuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.