Vilma Kirvaitienė

4.5 (33 įvertinimai)

Apie Vilmą Kirvaitienę

Vilma Kirvaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vilmos Kirvaitienės licencijos numeris yra MPL-02694, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (33) 4.5

 • Labai prastai jausdamasi jau tik po pietų sugebėjau paimti tel.ragelį ir išsikviesti budinčią gydytoją į namus. Registratūroje nežadėjo greito atvykimo, nes tądien buvo be galo daug iškvietimų... Tačiau sulaukiau jos labai greit. Operatyviai apžiūrėjo, išklausė, pasiklausė dėl galimų alergijų ar kitų pageidavimų, po to buvo išrašyti vaistai ir duotas nedarbingumas. Jokių dovanų ar kyšių jai nedalinau.

 • labai profesionali medike!

 • Pas gydytoja lankausi jau 12 metų, nei karto neturėjau priežasties abejoti jos kompetencija. Visada bendrauja labai maloniai tiek pati, tiek su ja dirbanti seselė.

 • Normali gydytoja,neapsimetinėja ,visada sako tiesą.Pas gydytoją einame gydytis,o ne "pasipilurpti".Sėkmės Jums,daktare.

 • Didžiulė pagarba šiai gydytojai. Išties Lietuvos garbės apdovanojimo vertas žmogus. Konkreti, greitus ir teisingus priimanti, rūpestinga, supratinga, profesionali gydytoja.

 • as lankausi jau seniai pas sia gydytoja,bet nieko blogo negaliu pasakyti.visada priima ir be talonelio,apziuri,isklauso,padaro visus reikiamus tyrimus ir siuncia pas specialistus(jei to reikia).aisku,teko ir man matyti ja nepatenkinta,bet juk visiems buna blogu dienu.

 • Lankausi pas šią gydytoją apie 10 metų ir esu ja patenkinta. Ne vieną kartą anksti pastebėdavo negalavimus, simptomus ir skirdavo reikiamų tyrimų.

 • Nuo studentavimo laiku, t.y. jau daugiau nei 10 metu esu sios gydytojos pacientas. Nesu ligu maisas, dideliu bedu neturejau, bet kol kas ji manes nenuvyle, visos ligos isgydytos. Dalykiska, daug nekalba, konkreti, maloni, simpatiska gydytoja.

 • Svajunas, 32m

 • Gydaus daugiau nei 10 metų pas šią gydytoją ir jokių problemų niekada nebuvo. Nepatiko čia turbūt moteriškėms, kurios visur tik ir ieško problemų :)

 • Ši gydytoja yra ne mano šeimos, bet apie ją susidariau tokį įspūdį: konkreti, rūpestinga, išklauso, bet nemėgsta ilgų pasakojimų, nukrypimų nuo esminės temos, t.y. bendrauja tik dalykiškai. Suprantu, kad daugelį pacientų, ypač turinčių laiko pašaliniams pokalbiams, šis jos bruožas atstumiantis. Man ji neatrodo be kompetencijos. Priešingai - jos išrašyti vaistai jau trečią dieną pastatė mane ant kojų, pasijutau kaip rojuj po beveik mėnesį dieną ir naktį kankinusių sauso kosulio, draskančio iki skausmo gerklę, dusulio priepolių, kurie recedyvavo ir dar prigriebė gripą į draugiją. Tiesa, gydytoja atrodė pavargusi, gal dėl to suirzusi. Matėsi, kad nervinasi, nes turi spėti aplankyti visus ligoniukus.

 • Aš tiesiog noriu padėkoti gydytojai Kirvaitienei Vilmai už man tuo metu suteiktą taip reikalingą operatyvią pagalbą. O jos skubėjimą pas labai blogai besijaučiantį pacientą pavadinsiu ne tik žmonišku, bet ir labai profesionaliu požiūriu, atsakingu poelgiu, vertu šiai medikei pagarbos.

 • Dėkoju daktarei ir jos seselei, kurios sunkioj būklėj, vienintelės iš visų Centro poliklinikos daktarių sutiko priimti ir suteikė pirmąją pagalbą bei be eilių visus būtiniausius tyrminus paskyrė, buvau lydima nuo kabineto iki kabineto. Ačiū

 • Gydytoja neverta duotos priesaikos. Nesuprantama kodel dar dirba toki atsakinga darba. Nemandagi, nesugebanti atrasti problemos ligos. Labai naudojasi pandemijos laikotarpiu. Neatlieka savo tiesioginiu pareigu. Neverta gydytojos vardo... Ligos nenustato, bendrauja atzagariai.

 • Labai džiaugiuosi pakeitusi šią gydytoją. Turėjau rimtų sveikatos problemų, kurių ji nematė keletą metų. Sveikatos problemos anot gydytojos išsigalvojau pati. Jos atostogų metu atsitiktinai nuėjus pas kitą gydytoją galų gale paaiškėjo susirgimas. Po šio įvykio iš karto atsisakiau šios gydytojos paslaugų.

 • Visų pirma, tai labai keista, kad blogus senesnius atsiliepimus ištrina, nes jie seni ir "nebeaktualūs", o gerus palieka, nes jie "aktualūs" KÄ„????? JŪS RIMTAI????.... Gerai, paburėjau, dabar prie esmės. Kai susidūriau su rimtesnėmis nei sloga ir paprastas peršalimas ligomis, supratau - laikas keisti gydytoją. Ypač, kai teko apsilankyti pas Vilmą pavaduojančią gydytoją, kuri buvo pilna empatijos ir spinduliavo noru padėti ir viską išsamiai paaiškino, kodėl kokį tyrimą man skiria (tokia gera patirtis liko, kad supratau, jog būna ir taip pacientai gydomi!!!). Gydytoja Vilma visiškai neklauso kuo skundžiuosiu, nežiūri į akis, nes tuo metu rašo kompiuteryje (net nežinau ar baiginėja prieš tai buvusio paciento kokią informaciją vesti, ar mano?), todėl susidaro įspūdis, kad nieko negirdi/neklauso ir kalbu su savimi (tai mažų mažiausiai trikdo, žemina..). Diagnozės nenustatė ir neskyrė tinkamo gydymo, nes rėmėsi tik kraujo tyrimu, kuris "nebuvo blogas" (ką reiškia blogas, o ką reiškia geras - nepaaiškino), į mano simptomus, kad savaitė laiko laikosi padidinta temperatūra 37 - 37.8 "numojo ranka", nes kai atėjau pas ją, temperatūros nebuvo (na taip, nusimušiau prieš važiuodama, kadangi gavau tik papildomą talonėlį ir nežinojau kiek valandų reiks laukti priėmimo ir nenorėjau jaustis leisgyvė koridoriuje). Skyrė vaistų nuo skrandžio... Nors atėjau ne dėl skrandžio skausmo, esu pakankamai didelė suprasti, kad skrandžio neskauda (įtariau, kad mano problema plaučiuose/viršutiniuose kvėpavimo takuose, apie tai gydytojai ir minėjau). Po vizito dar savaitę prasikamavau su temperatūra ir nusprendžiau važiuoti į greitosios pagalbos skyrių, nes buvo nedarbo dienos. Ten išklausė mano simptomus, padarė plaučių nuotrauką, diagnozavo bronchitą ir skyrė antibiotikus. Nusprendžiau atsisveikinti su šia Gydytoja. Noriu jai tik palinkėti nebūti tokiai šaltai su pacientu, kuris ateina ir taip jau nusikamavęs. Juk ne šiaip sau ateina, nes veikti neturi ką, todėl - šiek tiek daugiau empatijos, išgirskit ką sako pacienatas, o ne remkitės tik tuo, ką rodo kraujo tyrimas.

 • Lankausi 18 metų ir nieko blogo negaliu pasakyti. Man patinka gydytojos punktualumas, konkretumas, santūrumas, niekada neteko laukti ilgoje eilėje, kai ateinu savo laiku. Buvo pora kartų, kai galbūt galėjo neskirti antibiotikų, bet, bendrai, jos sprendimais pasitikiu, negaili siuntimų, jei yra pagrindas. Sudėtingais atvejais gydytoja pati paskambino pasiklausti, ar man viskas gerai. Esu dėkinga už jos darbą, niekada nieko nemokėjau.

 • Dalykiška, greitai dirba, maloni. Per mažai informuoja, konsultuoja, pataria.

 • Per 12 metu nesusiduriau su problemomis gydydamasis pas sia gydytoja. Visada psiulys atlikti reikiamus tyrimus, pasirupins kad kuo skubi1au patektum pas reikiama specialista ir t.t., o nenuotaika visiems pasitaiko. O del "atsiskaitymo" uz paslaugas tai durnas kas neima jeigu siulo... As asmeniskai nei siuliau, nei manes prase, o tuo ka gavau nemokamai esu 100proc. patenkintas.

 • Šauni gydytoja, išmano savo darbą, iškylus problemoms neužsirašius tikrai priima ir neužtrenkia durų, skiria laiku reikalingus tyrimus, o dėl bendravimo tai daug kas priklauso ir nuo paciento, labai konretus žmogus tik reikia ir pacientams išmokti bendrauti ir suprasti paprastų medikų o ne įstaigos vadovų darbą. Smagu, kad mano šeimos gydytoja ši , esu patenkitas ir linkiu visokeriopos sekmės 33 m. 10 m gydausi pas ši gydytoją

 • Labai gera gydytoja, maloniai bendrauja, greitai sprendžia problemas, siunčia konsultuotis pas kitą specialistą, kai tik to reikia. Lankausi jau keletą metų pas ją, nesiruošiu keisti. Teko keletą kartų skubiai kreiptis be išankstinės registracijos, visada priima, nors nesu nė karto mokėjusi. Visada žmoniškai bendrauja, atsako į visus kausimus ir stengiasi padėti. Ačiū Jums, gydytoja!

 • Užsirašiau atsitiktinai, kai atvykau studijuoti. Gydausi jau daugiau kaip 10 metų - puikiai tvarkosi su savo darbu, beveik niekada netenka laukti, padaro visada visus reikiamus tyrimus, yra konkreti, galima klausti patarimo. Su bendravimu taip pat jokių problemų nekilo - ir pajuokauja ir maloniai bendrauja. Jokių dovanų niekada nenešiau, nepaisant to, puikiai atlieka savo darbą. Labai džiaugiuosi, kad pas ją esu.

 • Ilgai ieškojau šeikos gydytojos ir radau ją: kai sako- daro tai aiškiai, trumpai ir drūtai, kartu ir profesionaliai. Sužavėtas. Respect!

 • Maloni gydytoja, nereikia ilgai laukti eilėse. Padaro reikiamus tyrimus, yra konkreti, paskiria tinkamus vaistus. O kad daug rašo į korteles ir kartais ne visada pažiūri, tai čia ne jos bėda- visos gydytojos taip daro, tokia sistema.

 • Gydaus nuo tada, kai ji pradėjo dirbti. Jokių problemų - priima greit, skiria tyrimus. Konkreti ir maloni. Ir puikiai atrodanti - tai irgi maloniai nuteikia.

 • Super gydytoja, pilnai ja pasitikiu ;)

 • Viskas buvo puiku ir la ai džiaugiuosi, jog ši gydytoja yra paskirta man :)

 • Labai maloni ir greita šeimos gydytoja. Ko reikia iš šeimos gydytojos? Kad būtų draugiška ir greitai suorganizuotų visus siuntimus. Ši gydytoja tikrai taip ir dirba, eilėse laukti netenka, viskas vyksta maloniai ir operatyviai. Ačiū!

 • Pati geriausia gydytoja

 • Galiu pritarti daugumai neigiamų komentarų: gydytoja arogantiška, šalta, nesigilinanti į paciento problemas. Rodos, svarbu tik kuo greičiau išleisti pacientą namo ir nekvaršinti galvos, tačiau kandžiam komentarui visada atras laiko. Būtent dėl jos teko keisti gydymo įstaiga.

 • Puiki profesionalė! Operatyviai suteikė reikiamą pagalbą, kai netikėtai pasijutau l.blogai ir atėjau be užrašymo. Be nereikalingos demagogijos nustato diagnozę ir paskiria gydymą.

 • Puiki šeimos gydytoja. Visuomet atsižvelgia į prašymus, stengiasi, kad nereikėtų ilgai laukti eilėse pas specialistus

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilma Kirvaitienė?

Vilma Kirvaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02694. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Vilmos Kirvaitienės darbą?

33 žmonės įvertino Vilmą Kirvaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.