Vilma Jūratė Balčiūnienė

5 (6 įvertinimai)

Apie Vilmą Jūratę Balčiūnienę

Vilma Jūratė Balčiūnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Vilmos Jūratės Balčiūnienės licencijos numeris yra MPL-01685, licencija išduota 2004-10-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • NUOSTABI GYDYTOJA. Atidi pacientui, profesionali. Išsprendė akių problemą, kurios kiti gydytojai nesugebėjo išspręsti. Esame labai labai dėkingi.

  • Nuostabi, profesionali gydytoja. Atliko daug tyrimų, išaiškino kokią turiu problemą su akimis. Dėkoju daktarei ir jos sesutei.

  • Pirmiausia noriu pasveikinti gyd. su Naujais Metais,gerumo,kokį turi šis žmogus,nepamatuosi,tai kvalifikuota,suprantanti ligonį,o ypač labai seną žmogų,beveik apakusį,mano mamai 90 metų,iš Rokiškio rajono,viską suderino,suskambino,o juk jau buvo karantinas!Miela gydytoja,sėkmės jūsų atsakingam,sunkiam darbe,sveikatos,meilės viskam.Ačiū ir gyd.A.Butkienei,kuri priėmė mamą sekančią dieną ir paskyrė gydymą.Mus supo vien geri specialistai.Sėkmė Jums visiems! Pacientės N,Bortnikienės dukra S, Trumpickienė,su Pagarba.

  • Labai maloni ir gera gydytoja.

  • Tai nuostabi gydytoja. Nuoširdžiausias ačiū už tikrą rūpestį ir norą padėti, už profesionalumą. Ačiū ir visam kabineto personalui. Visų vizitų metu buvo rūpestis, kuris gal dar daugiau ir gydo. Ačiū Laima, Panevėžys

  • Gerb. gydytojai oftalmologei - Vilmai Jūratei Balčiūnienei, Jos kolegei - bendrosios praktikos slaugytojai Gintarei Bakienei dėkoju už mano Mamai dovanotą regėjimo galimybę. Tai operatyvios, konkrečios, savo srities žinovės, virtuozės. Atsidavimo savo darbui pavyzdys. Jos paciento akis saugo, puoselėja, tausoja kaip savas. Tai daro su tokia pagarba, šiluma, kad kartais pasijauti it nebylys, kad savyje pritrūksi žodžių už tai padėkoti. Su visa pagarba – pacientės Valentinos Galeckienės dukra G. L. G.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilma Jūratė Balčiūnienė?

Vilma Jūratė Balčiūnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01685. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Vilmos Jūratės Balčiūnienės darbą?

6 žmonės įvertino Vilmą Jūratę Balčiūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.