Viktorija Sažinienė

4.8 (23 įvertinimai)

Apie Viktoriją Sažinienę

Viktorija Sažinienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Viktorijos Sažinienės licencijos numeris yra MPL-03994, licencija išduota 2004-11-30.

Viktorijos Sažinienės licencijos

Viktorija Sažinienė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-03994
Spaudo Nr.: 19092
Įsakymo data: 2004-11-30
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-11496
Spaudo Nr.: 19092
Įsakymo data: 2008-08-18

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 4.8

 • Kai netruri sveikatos, supranti ką reiškia gydytojas ir kiek "kainuoja" gydymas. Ir kai liga pasislenka, esi laimingas ir nori padėkoti, pirmiausia daktarui. Noriu padėkoti daktarei Sažinei už jos padrąsinantį žodį, už įsiklsusymą, už profesionalų gydymą, konsultavimą, už viltįį tuomet, kai man jau nesinori tikėt. Ačiū Jums DAKTARE.

 • Prasčiausia gydytoja, kokią tik esu turėjusi. Prieš kelis metus teko nuo jos bėgti į kitą polikliniką, nes pažymoje, skirtoje mokyklai prirašė visokių iš piršto laužtų nesąmonių (pvz.: jog turiu skydliaukės problemų, jog mano prasta rega ir pan., kuo niekuomet nesiskundžiau ir pasitikrinusi privačioje klinikoje išsiaiškinau, jog tokių problemų niekuomet neturėjau ir iki šiol neturiu). Taip pat kai man buvo 15 metų užuot nusiuntusi pasidaryti kraujo tyrimų ir diagnozavusi mažakraujystę iš kažkur ištraukė jog laukiuosi ir siuntė pas ginekologą, nors jai buvo daugybę kartų kartota, jog nėštumas šioje situacijoje yra absoliučiai neįmanomas. Eilės ilgos, vizitų metu su sesele ėda šokoladus, kalbasi apie savo asmenines problemas, į pacientus beveik nekreipia dėmesio. Pastoviai kiša reklaminius vaistus. Nagai tokie ilgi, jog vos sugraibo rašiklį, nieko tinkamai nesugeba atlikti.

 • Gydytoja aukštos kvalifikacijos. Pasitikiu ja. Visuomet dėmesinga, geros nuotaikos, o svarbiausia - teisingai diagnozuoja ir gydo ligas. Ko neretai trūksta mūsų daktarams.

 • Atidžiai isklauso nusisikundimus, visuomet israso nukreipima tyrimams, atsakymus išsamiai pakomentuoja. Pateikia gydymo rekomendacijas tame tarpe ir liaudies medicinos. Svarbu tai, kad gydytoja buna geros nuotaikos, visuomet randa padrasinanciu žodžiu ir ypač dėmesinga pagyvenusiems pacientams. Džiaugiuosi, kad yra tokių kompetetingų gydytojų net ir Naujininkų poliklinikoje. Galėtų būti ir mažesnės eilės.

 • Labai gera gydytoja,mano šeimai ji labai patinka, nes yra rūpestinga,nuoširdi, tolerantiška ir atsakinga! Neturiu!

 • Kompetetinga gydytoja, gera specialistė ir nuostabus žmogus.

 • Super daktare!

 • Supratimą apie gydymą tikrai turi... ...tačiau tik vaistasi. Nei karto neteko išgirsti pasiūlymo gydytis liaudiškais metodais, nepiktnaudžiajant antibiotikais.

 • Normali gydytoja, nors ir su akcentu rusisku, bet kalba lietuviskai. Apziuri vaika normaliai, negaili siuntimu,jei paprasai, nors siaip pati visada israso siuntimus profilaktiskai pasitikrinti, nors nieko blogo ir nera. Siaip megsta siulyti ivairius vaistus, tepalus ir pan. Is liaudisku priemoniu nesiulo kaip ir nieko. Jei paklausi, atsakys. Kol kas normaliai bendrauja tiek ji, tiek pas ja dirbanti sesele.

 • Labai maloni gydytoja.

 • Gera gydytoja,visada tikrai ir vaistus israso geriausius ir niekada konsultaciju pas kitus gydytojus negaili

 • Labai gera gydytoja,isklauso,maloni,rupestinga (Y)

 • Nuostabi šeimos gydytoja. Kreipėmės su daug skirtingų problemų, visas nustatė ir arba paskyrė veiksmingą gydymą arba nukreipė pas reikiamą specialistą. Labai dėmesinga ir maloni. Prisimena savo pacientus ir visada stengiasi padėti net jei turi per didelį darbo krūvį. Dėl to kartais tenka ilgiau palaukti eilėje, bet ši gydytoja tikrai to verta!

 • Nuostabi gydytoja,mane vaikysteje gydė,o dabar ir mano du vaikus!Visada tiksliai diagnozuoja, parenka gydimą, neskuba skirti antibiotikų jei nėra tikrai būtina. Labai rūpestinga, jei reikia siunčia pas specialistus bet dazniausiai jie tik patvirtina jos pirminę diagnozę. Pasitikiu ja 100%.Gydytoja iš pašaukimo!!!!!Rekomenduoju!!

 • Labai moloni gydytoja, priima visada papildomai, niekada neatsako, gerai paaiskina, antibiotika raso tik extra atveju, arba i rezerva jeigu savaitgali pvz.pablogetu situacija.Sesute visada regulioja eiles tvarka pakviecia ir pagal laika ir i tarpus papildomus ligoniukus, visada atsizvelgia kas ilgai laukia. Visada siuncia pasikonsultuoti pas kitus specialistus. Rekomenduociau tikrai.

 • Puiki gydytoja!! Labai issilavinusi ir maloni. Tiksliai pasako ka reikia daryti gydymo metu. Visada rupestinga ir labai demesinga. Tikrai rekomenduoju sia nuostabia Gydytoja. P.S. antibiotikus israso tik butiniausiu atveju.

 • Daugelį metų buvau vienos poliklinikos pacientė, laimei buvau jauna ir neturėjau rimtų bėdų, bet kai atsirado - susidūriau su siena, pasirodo mano diagnozei reikia duomenų: kur dirbu ir koks atlyginimas ir apskritai, ko noriu, jei tai paveldimumas. O kai kiekvieną mėnesį reikėdavo aukoti pusdienį, kad būtų išrašomi vaistai, nusprendžiau pakeisti polikliniką arčiau darbo. Tai buvo Naujininkų poliklinika ir gydytoja V. Sažinienė. Buvau maloniai nustebinta, kai gydytoja jau iš pat pradžių pasidomėjo mano ligos priešistore, kad ją domino mano gyvenimo būdas, noras pagyti. Man buvo atlikti ir kartojami tyrimai, paskirtos konsultacijos pas specialistus, dalyvauju programose. Man atsirado viltis ir noras keisti mitybą (beje, labai svarbus gydytojo pavyzdys). Kaskart, apsilankius, sužinodavau medicinos naujienas iš konferencijų kas liečia mano problemas, mes dviese kovojame už mano sveikatą! Esu dėkinga gydytojai už jos profesionalumą, domėjimąsi, pašaukimą ir visuomet gerą nuotaiką, padrąsinantį žodį ir norą padėti. Linkiu ir Jai paties brangiausio - sveikatos.

 • Labai malonei priima,viska paaiškina, dažnai siunčia pakonsultuoti pas specialistus ir laukti visai nereikėjo. Labai patenkinti likome, tikrai rekomenduotume.

 • Labai gera šeimos gydytoja. Tikrai rekomenduoju

 • Labai gera gydytoja.

 • Pati geriausia Naujininku poliklinikos pediatrė!

 • Labai aukštos moralės gydytojà. Daug metų su dukromis lankomės pas ją. Nė karto neteko girdėti, kad su sesute apkalbėtų kitas mamas ar savo koleges gydytojas.

 • Labai gera gydytoja.Labai malonei priima,viska paaiškina, dažnai siunčia pakonsultuoti pas kitus gydytojus.Labai patenkinti likome, tikrai rekomenduotume sita daktare.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Viktorija Sažinienė?

Viktorija Sažinienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03994. Licencija galioja nuo 2004-11-30.

Kaip žmonės vertina Viktorijos Sažinienės darbą?

23 žmonės įvertino Viktoriją Sažinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.