Viktorija Andrejevaitė

4 (39 įvertinimai)

Apie Viktoriją Andrejevaitę

Viktorija Andrejevaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Viktorijos Andrejevaitės licencijos numeris yra MPL-08472, licencija išduota 2006-07-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (39) 4

 • Nemandagi, nekultūringa, neprofesonali.

 • Profesionali,atidi, besidominti ligonio problemomis ir jas sėkmingai išsprendžianti.Pagaliau suradau savo gydytoją, kurios nekeisčiau į kitą.Ačiū jai.Sėkmės bei daug sveikatos nelengvame jos profesiniame kelyje!

 • Aš ilgai ieškojau geros šeimos daktarės, perėjau kelėta poliklinikų, pagaliau radau. Gydytoja be galo rūpestinga, aukštai vertinu ją kaip specialistą ir pasitikiu jai. Su jos pagalbą aš sėkmingai ir laiku nugalėsiu visas savo ligas.

 • Nuostabi gydytoja. Nepaleidžia neišsiaiškinus ligos. Labai maloni pacientams.

 • Labai profesionaliai ir rūpestingai įvertina nusiskundimus, jei reikalinga nusiunčia atlikti papildomus tyrimus ar kitų specialistų konsultacijai. Nuostabi gydytoja, nekeisčiau į jokią kitą

 • Gydytoja labai draugiškai priima, visada pasiteirauja kaip reikalai, kokie skundai. Pirmą kartą apsilankius iškart pasiūlė atlikti visus reikiamus (nemokamus) tyrimus. Surastą ligą tikslingai gydo, paskiria vaistus.

 • Nepaprastai puiki, rūpestinga ir profesionali Gydytoja. Mūsų visa šeima persirašė.

 • Labai profesionali gydytoja, maloniai bendrauja ir teigiamai nuteikia išsipasakoti, kas neramina. Labai džiaugiuosi, kad pas ją užsirašiau.

 • Labai maloni, kompetentinga gydytoja

 • Pagaliau įvertinu Sveikatos apsaugos ministerijos pertvarką, kas liečia šeimos gydytoją:daug išmanantį, žinantį tavo ligas, nusiunčiantį tyrimams apie kuriuos visai ir nežinotum.Jauti, kad gydytojai rūpi tavo sveikata. Pirmiausiai ligonio bėdos, o paskutinėj vietoj kad ir sakysim, registratūros klaidos.Gydytojai Viktorijai Andrejevaitei ir jos seselei - geriausios kloties.

 • Nuostabi gydytoja, labai rūpestinga. Strategiškai žiūri į ligą

 • P. Andrejevaitė yra mano šeimos gydytoja. Kiekvieną kartą kreipusis į šią gydytoją nežinia ko laukti. Tai bendrauja normaliai,tai apkaltina kreipusis dėl ligos ir ,kad užimamas jos laikas. Deja ši gydytoja visiškai nevaldo savo emocijų ir turėtų permąstyti ar jai tinka dirbti su žmonėmis.

 • Gydytoja, kaip galima suprasti ir iš kitų komentarų, yra nuotaikos žmogus, arba norėsite ją nešioti ant rankų, arba nenorėsite jos daugiau gyvenime matyti, niekada negausite vienodo bendravimo, tokia kaip ir savotiška staigmenų skrynelė yra kiekvienas vizitas. Buvau jos pacientė pora metų, iš pradžių gydytoją itin vertinau dėl greitos ir konkrečios komunikacijos, tačiau laikui bėgant pasidarė aišku, kad gydytojos vienintelis teigiamas bruožas yra greitis, kuris ne visada reiškia ir kokybišką paslaugą. Gydytoja yra puiki biuletenių štampuotoja ir jai puikiai sekasi nusiųsti pacientus pas kitus gydytojus tyrimams atlikti bei išrašinėti perteklinius vaistus, kad pacientas nuo jos atstotu. Na ir žinoma pritarsiu ir kitiems, kad turbūt bent vieną psichologinį sutrikimą gydymo eigoje gydytoja Jums diagnozuos, bent jau taip buvo man, kas gal ir nebūtų problema, jei visos Jūsų ateities diagnozės ateityje nebūtų paremtos tuo psichologiniu sutrikimu ir į kitas ligas ir jų padarinius būtų gilinamasi taip, kaip kad norėtumėte. Ieškodama savo prastos savijautos priežasties atsitrenkdavau į sieną, t.y išankstinį gydytojos nusistatymą. Tačiau iš esmės ši gydytoja tikrai yra puiki lengvoms kasdieninėms problemoms spręsti.

 • Bendrai paėmus nerekomenduoju, bent jau kas lankosi Centro Poliklinikoje. Nuotaikos žmogus : vienąkart atskaitys moralą, kitąkart aprėks, trečią bendraus kultūringai - bet dažniausiai bus blogos nuotaikos. Iš medicininės pusės, jeigu problema nėra akivaizdi, vietoje to kad gilintųsi į priežastis ,bando viską suversti ant jūsų psichologinės būsenos. Kai žmogus jaučiasi blogai, jį kamuoja chroniški skausmai, aišku, kad jo psicholginė būsena bus pakrikusi... Rekomenduočiau nebent jeigu esate sveikas ir jums reikalingas tik biuletenis kas nuo karto, nes dažniausi vaistai, kuriuos gaudavau , būtent ir būdavo tai. Kiek man teko bendrauti su kitais daktarais, kurie yra dirbę ar pažįsta šią šeimos daktarę - irgi buvo labai prastos nuomonės.

 • Kažkada patekau pas šią gydytoja atsitiktinai. Tada gavau trumpą, bet profesionalią konsultaciją ir siuntymą tolimesniems tyrimams. Atrodė puiki gydytoja, tad sužinojęs, kad galiu pas ją užsirašyti, tai padariau. Užsirašius metus laiko nebuvo poreikio lankytis pas gydytoją, o vieną savaitgalį pradėjus stipriai skaudėti skrandį, nusprendžiau pirmadienį nueiti išširašyti vaistų. Paskambinus anksti ryte sužinojau, kad talonų nebėra ir buvo pasiūlyta ateiti į gyvą eilę.

 • Atsisėdau prie gydytojos kabineto, bandžiau slaugytojos paklausti ar priims nes supratau, kad žmonių nemažai ir gydytoja užimta. Atsakymo nesulaukiau, pakilau į registratūra ir dar kartą paklausus tos pačios slaugytojos gavau atsakymą - aš ne gydytoja, nieko nežinau. (Akivaizdžiai nepatenkinta., kad klausiu, nors dirba tame pačiame kabinete). Galiausiai mane pakvietė gydytoja-praktikantė, kuri akivaizdžiai neturėjo patirties ir negalėjo nei pakonsultuoti, nei vaistų išrašyti. Galiausiai ji nuėjo pasiteirauti pas gyd. Viktorija ir tada prasidėjo...

 • Atėjusi gydytoja visiškai valdingu balsu pradėjo aiškinti, kad manęs išvis čia neturėtų būti, man paprieštaravus, pradėjo rėkti ir aiškinti, kad išvis turėčiau džiaugtis, kad patekau nes jai nepriklauso manęs apžiūrėti. Šiaip ne taip praktikantė išrašė tuos vaistus ir išeidamas gydytojai bandžiau pasakyti, kad skambinau į registratūra nuo ankstaus ryto nes dėl skrandžio skausmo beveik nemiegojau ir man buvo pasakyta ateiti į gyvą eilę. Tada ji jau pradėjo rėkti, išėjusi iš kabineto ir man bandant ją nuraminti pradėjo grasinti, kad iškvies policiją. Nebučiau ejęs pas ją jei skrandis nebūtų stipriai skaudėjęs ir tėvas nebūtų miręs nuo panašios priežasties, kai buvau vaikas. Iš paskutinio susidūrimo su gyd. Andrejevaite man pasirodė, kad ji turi rimtų psichologinių problemų, nesivaldo ir yra nepajėgi bendrauti su pacientais.

 • Laiko kol ji aiškino savo tiesas ir rėkė, būtų visiškai pakakę trumpai mane pakonsultuoti, išrašyti vieną vaistą ir pasiūlyti ateiti į konsultaciją iš anksto uzžsirašius po keletos dienų. Labai nerekomenduoju ateiti iš anksto neužsirašius ir išvis geriau rinktis stabilesnius žmones :)

 • Labai pavirsutiniska ir nuotaikos gydytoja. Kalba nuotrupomis normaliai neisigilindama i problema. Neva visos ligos nuo nusiteikimo priklauso, taip ir pati ta zinau, bet istisinis ligu nurasymas psichologijai to kazkaip per daug, jautiesi tarsi tau tikrai negerai su galva..daznai atrodo, kad gydytoja pati turi nesklandumu su savijauta

 • Gydytoja išmananti savo darbą, tačiau yra suformavusi labai įdingą bendravimo su pacientais stilių. Per keturis metus buvau apsilankęs tris kartus ir kiekvieną kart jaučiausi kaltas kad atvykau gydymo... Gydytoja nemandagi, ir galėtų pasimokyti kultūros iš savo padėjėjų.

 • Šaunuolė, gera gydytoja. Labai platus požiūris į ligą ir į ligonį, reta kur tokį surasi. Sėkmės!

 • Profesionali ir man tiksliai nustatė su nervingumu susijusią diagnozę ir išrašė daug siuntinių, esu dėkingas

 • Maloni gydytoja. Isklausys ir nepaliks neatsakytu klausimu ir neissprestu problemu. Rekomeduoju.

 • Gydytoja V. Andrejevaitė - labai gera specialistė ir puikus žmogus. Labai keisti čia besipiktinančių komentarai apie tai, kad gydytoja atkreipė dėmesį į jų psichologinę būseną. Džiaukitės, kad į jus žiūrima ne kaip į ligų maišą, o kaip į žmogų, kurio emocinė būklė lygiai taip pat svarbi, nes "visos ligos nuo nervų". Su vyru esame gyd. V. Andrejevaitės pacientai nuo pat jos darbo Centro poliklinikoje pradžios ir tikrai nenorėtume ieškoti kito gydytojo. 1. Į visus skundus reaguojama atidžiai ir visada skiriami reikiami tyrimai. 2. Iš anksto užsiregistravus per ilgai laukti eilėje neteko. O jei ir tektų - kas čia tokio? Ypač jei kažkam reikia skubios pagalbos. 3. Nesutinku, kad gydytoja nuotaikos žmogus. Per šitiek metų savo emocijų nei ant manęs, nei ant vyro ji neišliejo. 4. Bendrauja pagarbiai ir niekada neparodė, kad yra viršesnė ir daugiau išmano. 5. Niekada už priėmimą mokėti vokelyje ar kaip kitaip nereikėjo. Ir niekada nebuvo net menkiausios užuominos, kad kažkaip reikėtų "atsiskaityti".

 • Esu labai patenkintas. Gyditoja labai maloni ir rūpestinga. Nuoširdžiai ir atidžiai įsigilina į sveikatos priblemas. Palaiko labai šiltą ir malonų bendravimą, sukuria teigiama nuotaiką ir pozytivumą. Labai rekomenduoju ir esu Jai dėkingas.

 • Nuostabi gydytoja psichoteraupeutė. Stebuklingai įkvepianti ir suteikianti jėgų bei pasitikėjimo.

 • Pati nuostabiausia gydytoja, rūpestinga, profesionali - tiesiog puiki!

 • Puiki daktarė!

 • Ponia Viktorija Andrejevaitė yra mao šeimos gydytoja. Kiek kartų pas ją teko apsilankyti, visada maloniai ir rūpestingai priimdavo. Nusiųsdavo pas reikiamus specialistus, pakonsultuodavo. Tik pastaruoju metu pradėjau pastebėti, kad vis skuba ir labai dažnai praktikantams perleidžia pacientus,. Žinoma, suprantama, kad jiems taip pat reikia mokytis, tačiau reikia nepamiršti, kad kai kurie žmonės ateina su rimtomis problemomis, todėl patyrusio gydytojo buvimas šalia praktikanto yra būtinas. Linkėčiau, neapsimti tiek daug pacientų ir skirti daugiau laiko. Sėkmės ir stiprybės dirbant prasmingą darbą.

 • Puiki gydytoja, savitas bendravimo stilius, maloni. Sėkmės jai. :)

 • Puiki gydytoja, padėjo ne kartą. Išsamiai viską paaiškino, paskyrė gydymą. Pasikartosiu- nuostabi gydytoja! Jauna ir nepavargusi nuo savo profesijos, į viską žiūri rimtai, įsigilina, nuoširdžiai nori padėti - puiki specialistė ir nuoširdus žmogus. Džiaugiuosi šią gydytoją atradus.

 • Labai maloni, šilta, rūpestinga gydytoja. Vizitas visada būna malonus. Gydytoja atidžiai išklauso paciento. Labai džiaugiuosi šia gydytoja!!!

 • Labai maloni, rupestinga ir kompetetinga gydytoja!

 • Labai kompetetinga, rūpestinga gydytoja. Puiki gydytoja.

 • Specialistė, manau, gera Nuotaikos žmogus

 • Komentarų gausa ir + ir - rodo, kad gydytoja dirba savo darbą. Matyt man pasisekė, nes gydytojos darbu likau patenkinta. O gydytoją kiekvienas žmogus turėtų rinktis panašų į save. Tuomet vienas kitą ir supras ir gerbs. Ne.

 • Gydytoja tikra profesionalė, labai greitai padėjo išspręsti kilusias problemas. Visiems rekomenduoju turėti tokią šeimos gydytoją.

 • Gydytoja dėmesinga, maloni ir labai rūpestinga. Ačiū. Sėkmės darbe. NĖRA

 • Džiaugiuosi, kad užsiregistravau pas gyd. Andrejevaitę. Skiria gydymą tik atlikus visus reikiamus tyrimus. Profesionali, nuoširdi, rūpestinga gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Viktorija Andrejevaitė?

Viktorija Andrejevaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08472. Licencija galioja nuo 2006-07-24.

Kaip žmonės vertina Viktorijos Andrejevaitės darbą?

39 žmonės įvertino Viktoriją Andrejevaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.