Vida Uzelienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Vidą Uzelienę

Vida Uzelienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vidos Uzelienės licencijos numeris yra MPL-12046, licencija išduota 2009-01-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Labai puiki, jautri, išklausanti gydytoja, viską paaiškina, pataria, nori padėti, atlieka net papildomus darbus, pati skambina, domisi, pataria. Kaip būtų gerai, kad visi gydytojai tokie būtų. Rekomenduoju tik šią gydytoją, visiems pažįstamiems, kam reikės ir kas norės tikrai sužinoti, kokia jų sveikata, patarsiu rinktis tik šią gydytoją.

 • Labai gera gydytoja, dėmesinga, maloni, profesionaliai ir žmogui suprantamai atsake į visus klausimus, jaučiasi, kad ji myli ir gerbia savo profesiją. Esu labai patenkinta, kad papuoliau pas šią gydytoją -Vidą Uzelienę ir linkiu jai visokeriopos sėkmės nelengvame darbe

 • Labai gera .maloni . Rekomenduociau

 • Buvau pas šia gydytoja echoskopijoje, gydytoja iš didžiosios raidės labai maloni ir supratinga, gydytoja kuriai rūpi žmogus ir jo savijauta, labai domejosi visa ligos istorija, tikejausi tik vidaus organu echoskopijos, bet gavau pilna konsultacija ir istyrima, padare daaaaug daugiau tyrimu nei tiketasi, savo noru istyre daugiau nei prasiau, nes jai rūpi pacientas ir stengiasi istirti viska viska, kad nieko nepraleistu ir padetu zmogui, stengiasi rasti visas priežastis skausmų, dave begalo daug geru patarimu ir neliko abejinga, issamiai analizuoja paciento bukle, bando padeti rasti blogos savijautos priezastis ir uzvesti ant kelio ieskant diagnozes ir tai viskas padaryta tik atejus paprasciausios echoskopijos, labai patiko, tokiu zmogisku specialistu labai reta!!! Profesionalumas aukščiausio lygio! Labai jums ačiū! Apsilankysiu dar ne karta ir visiem rekomenduoju!!!!

 • Nuostabi gydytoja, sąžininga, kantri , rūpestinga ir išklausanti. Tik geriausi atsiliepimai!

 • Nuostabi gydytoja,puikiai ismananti savo darba.

 • Nuostabi gydytoja! Viską aiškiai paaiškino!Rekomenduoju!!!!

 • Labai gera gydytoja,atsake I visus klausymus,buvo maloni,esu labai patenkinta,kad papuoliau pas Vida Uzelienė.

 • Nuostabi gydytoja,savos srities specialiste!

 • Šauni specialistė, labai maloni, atydi, viską pakomentuoja. Pasikalbėjome, davė patarimų dėl tolimesnio gydymo.

 • Maloni, rūpestinga gydytoja, jei reiktų, tikrai rekomenduočiau ją kaip puikią specialistę

 • labai profesionali ir dėmesinga gydytoja

 • Puiki daktarė, mylinti ir išmananti savo darbą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vida Uzelienė?

Vida Uzelienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12046. Licencija galioja nuo 2009-01-08.

Kaip žmonės vertina Vidos Uzelienės darbą?

13 žmonių įvertino Vidą Uzelienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.