Vida Gutmanienė

5 (7 įvertinimai)

Apie Vidą Gutmanienę

Vida Gutmanienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vidos Gutmanienės licencijos numeris yra MPL-13657, licencija išduota 2009-04-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Labai profesionali ir maloni gydytoja. Visada paskiria reikalingus tyrimus ligos priezasciai nustatyti. Viska issamiai paaiskina, skiria pakankamai laiko. Del didelio pacientu srauto ir ilgo laukimo eileje manau cia tikrai ne gydytojos kalte jei gydytojams uzkraunamas toks darbo kruvis. Ar geriau kad gydytoja skirtu tik kelias minutes kiekvienam? Nemanau. Geriau palaukti bet gauti kokybiska aptarnavima.

  • Laikai ilgai tenka laukti, nežiūrint i tai kad esi užsiregistraves nurodytam laikui.

  • LABAI MALONI GYDYTOJA.Išklauso, pataria. Ilgai tenka laukti. gal reiktų mažiau talonų duoti, o jei dar susirgai ir su temperatūra, tai labai sunku sedeti ir laukti.

  • gali numirti eileje laukdamas...o daugiau viskas kaip ir ok, jei nenumirei :)

  • Labai profesionali gydytoja, visada priims ir apžiūrės visus pacientus, rūpestinga. Deja, eilių ilgumas neišpasakytinas. Yra tekę laukti ir po 3, ir po 4 valandas. Žinoma, kai eini be talonėlio, tiek laukti yra pateisinama, bet kai ateini su talonėliu ir vis tiek lauki 3 val, tada imi abejoti vizito poreikiu.

  • gera,rupestinga,ir tik is geros puses

  • gydytoja profesionale, bet pacientu srauto tai visai nesugeba derinti.ateini pas gydytoja ir gali laukti valanda ir jau t.t.Tiesiog man baisu sirgti...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vida Gutmanienė?

Vida Gutmanienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13657. Licencija galioja nuo 2009-04-24.

Kaip žmonės vertina Vidos Gutmanienės darbą?

7 žmonės įvertino Vidą Gutmanienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.