Vida Andrijauskienė

5 (15 įvertinimų)

Apie Vidą Andrijauskienę

Vida Andrijauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vidos Andrijauskienės licencijos numeris yra MPL-10129, licencija išduota 2007-12-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 5

 • Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Vidai Andrijauskienei ir mielai sesutei už puikų ir dėmesingą aptarnavimą, rūpinimasi ligoniu sveikata, miela bendravima. Linkiu linksmų Šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

 • Janina Bernarda Garbauskaitė

 • Labai profesionali seimos gydytoja. Labai nuosirdi, rupestinga, tikra savo srities zinove. Nuosirdus aciu Jums.

 • Gydytoja labai rūpestinga, gydausi jau 15 metų ir labai džiaugiuosi turėdama tokią gerą gydytoją. Dėkoju už gydyma.

 • Nuostabi gydytoja. Jei visi tokie gydytojai būtų, tai sveikatos sistema būtų puiki.

 • Labai dėmesinga, geraširdė mūsų šeimos gydytoja. Padeda net ir po darbo, net jei ir paskutinę minutę ateini, iki galo išsiaiškina, nepuola bėgti namo, suėjus paskutinei darbo minutei.

 • Puiki gydytoja.

 • Sulaukiau visko, ko tikėjausi.

 • puiki gydytoja,suprantanti ligonius,žinanti savo darbą

 • Kai ateini-kaip pas profesionalų savo srities specialistą,o taip pat nuostabu zmogu,kuris ne tik israso vaistus bet ir palaiko moraliskai.O tai siais laikais-gal net svarbiau uz chemini preparata.

 • Labai rūpestinga,maloni gydytoja,svarbiausia,kad visada duoda siuntimą pas specialistą,jei pati negali padėti.Niekada nelaukia atlygio,tiesiog norisi atsidėkoti už jos gerumą.

 • Nuosirdi ,supranta ir uzjaucia ligonius ,gera specialyste nera

 • Rupestinga gydytoja, atlieka visus butinus tyrimus, kad kuo tiksliau nustatytu diagnoze. Malonus zmogus.

 • Atsakinga,maloni,rūpestinga.

 • labai rupestinga gydytoja,tik labai daug ligoniuku turi:(

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vida Andrijauskienė?

Vida Andrijauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10129. Licencija galioja nuo 2007-12-14.

Kaip žmonės vertina Vidos Andrijauskienės darbą?

15 žmonių įvertino Vidą Andrijauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.