Vanda Ganusauskienė

4.6 (10 įvertinimų)

Apie Vandą Ganusauskienę

Vanda Ganusauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vandos Ganusauskienės licencijos numeris yra MPL-06285, licencija išduota 2005-02-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.6

  • Itin profesionali šeimos gydytoja

  • Pas gydytoją lankausi virš 10 metų, esu labai ja patenkinta, vis galvoju, kad dar neišeitų i pensiją.

  • Sunku atsakyti ar išgydė, jei liga nepagydoma, bet, kad gydytojos pagaba jačiuosi ,,sveika,, esu jai labai dėkinga

  • Nuostabi gydytoja! Rekomenduoju!

  • Nors mes bendraamžės, bet einu kaip pas mamą :) tokių komentarųneturiu

  • puiki,supratinga,paslaugi gydytoja.

  • Labai patenkinta esu savo gydytoja Ganusauskiene, ji jau pazvelgusi i ligoni gali numatyti liga, draugiska, rami, jautri, vis galvoju, kad ji dar dirbtu ilgai, ilgai,

  • Labai džiaugiuosi savo gydytoja:konkreti, išmananti savo darbą, o svarbiausia - ne kyšininkė.Ačiū gydytojai.Sveikatos ir stiprybės !

  • esu labai patenkinta gydytojos darbu, rūpestingumu, ačiū

  • Turiu apie sita gydytoja tik bloga nuomone, nes neįsiklauso i pacientu norus, problemas, neišklauso ir perša savo nuomonę. Nekopetetinga gydytoja. Neišklausius telefonu spėja nustatyti kas man yra ir ko nera, paprašius siuntimo ir pasakius kokio butent reikia, ji vistiek parase jį pagal save, ir manęs onkologė nepiimė. Pasakiau kad manes nepriims su tokius siuntimu, ji nesiklausė ir vistiek parašė kaip norinti pati.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vanda Ganusauskienė?

Vanda Ganusauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06285. Licencija galioja nuo 2005-02-09.

Kaip žmonės vertina Vandos Ganusauskienės darbą?

10 žmonių įvertino Vandą Ganusauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.