Apie Vaidą Lukoševičienę

Vaida Lukoševičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vaidos Lukoševičienės licencijos numeris yra MPL-00091, licencija išduota 2004-07-14.

Vaidos Lukoševičienės licencijos

Vaida Lukoševičienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-00091
Spaudo Nr.: 23580
Įsakymo data: 2004-07-14
Gydytoja anesteziologė reanimatologė
Licencijos Nr.: MPL-00151
Spaudo Nr.: 23463
Įsakymo data: 2004-07-14

Vaidos Lukoševičienės atsiliepimai ir įvertinimai (23) 4.3

  • Puiki gydytoja!

  • Nuostabi Gydytoja ! Tikrai labai rupestinga ir nuosirdi. Aciu uz tai !

  • Pradėjus sakyti, kad skauda, tai vietoj problemos sprendimo, pateikė tokį paaiškinimą: TAI GAL JŪS PAŽIŪRĖKITE, KOKS JŪSŲ AMŽIUS!!!.... Taip, amžius daro savo. Tačiau, jei neužtenka kompetencijos ligos diagnozavimui, nereikėtų dangstytis paciento amžiumi. Norėčiau kuo skubiau pakeisti šią gydytoją

  • Gydytojai linkiu pasidomėti savo pacientais ir jų gydymo eiga, užsiregistravus per karantiną ir laukiant skambučio (konsultacijos dėl gydymo eigos ir t.t.) gavau tik žinutę su tekstu, kad siuntimas yra išrašytas, nors sistemoje matau, kad vizitas įvykdytas. Užklaususi dėl blogos savijautos išgirdau tai,kad ji negali padėti ir tai ne jos sritis (skundžiausi dėl nemigos). Klausimas, kurį uždaviau jai ir sau, kur aš pirmiausiai turėčiau kreiptis, jei ne pas šeimos gydytoją? Bet kuriuo atveju gydytoja yra gera specialistė, esu jai daugeliu atžvilgiu dėkinga, tačiau mano gydymų priežiūros situacija pastaraisiais metais tik blogėjo.

  • Esu dėkinga gydytojai už kelis metus buvimo jos paciente, bet dėl BMP (Kardiolitos klinikų) tvarkos bei pačios gydytojos sumažėjusio intereso savo pacientais šiuo metu turiu kitą šeimos gydytoją.

  • Mano nuomone, gydytojai derėtų atnaujinti žinias apie žindymą. Gydytoja konsultavo nuotoliniu būdu dėl ūmaus peršalimo ir rengėsi išrašyti receptą. Išgirdusi, kad ruošiasi skirti su žindymu nesuderinamus vaistus, pasakiau kad maitinu krūtimi vaiką, į ką ji paklausė, kokio vaikas amžiaus, nors tai nedaro jokios įtakos vaistų skyrimui, išgirdusi, kad vaikui daugiau nei metai replikavo, jog ”tai yra žaidimas o ne žindymas”. Manau profesionali gydytoja turėtų susilaikyti nuo tokių komentarų ir tiesiog paskirti suderinamus vaistus. Aš neklausiau jos nuomonės, iki kada man maitinti vaiką, aš informavau apie tai, ką jai buvo būtina žinoti skiriant vaistus. Gydytojai derėtų prisiminti, PSO rekomenduoja vaikus žindyti bent iki 2 metų ir susilaikyti nuo tokių replikų.

  • Jūs tikriausia ne ten pataikėt..o ir ryškiai ne ten.Paprastesnio,nuoširdesnio žmogaus dar neesam sutikę

  • maloniai ir dalykiskai konsultavo

  • Pati nuostabiausia šeimos gydytoja, tik dėl jos esu bendrosios medicinos praktikos klinikoje. Kol ji ten dirbs, tol būsiu prisirašius toje klinikoje.

  • puiki gydytoja

  • Kompetetinga ir labai rūpestinga gydytoja.

  • Puiki gydytoja, labai rūpestinga ir atsidavusi savo darbui. Visad malonu sugrįžti

  • Dėl asmeninių priežasčių išėjau į kitą kliniką. Tai kai tik galėjau, parbėgau pas Vaidą. Mes su vyru diabetiku esam pagyvenę žmonės. Mums labai pasisekė su daktare. Ji maloni , profesionali ir žino apie mūsų ligas. Nereali gydytoja. Ačiū Vaida.

  • Lankausi jau kelis metus. Labai gera ir kompetentinga gydytoja, prižiūri ir mane, ir mano dukrytę. Šiltas, mielas, rūpestingas žmogus, visuomet pataria ir pagelbėja.

  • Visada maloni, rūpinasi, stengiasi padėti, tinkamai parenka gydymą arba nukreipia pas reikiamus specialistus tolimesniam gydymui, nedramatizuoja, realiai įvertina situaciją

  • Profesionali, rūpestinga gydytoja. Patekau pas ją atsitiktinai, bet dabar matau, kad geresnio šeimos gydytojo ir negalėčiau tikėtis.

  • Labai maloni, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Atsakė į visus kilusius klausimus. Ačiū Jums labai.

  • Nuostabi , nuosirdi ir labai rupestinga zmoniskumo daug turinti. Didelis aciu .

  • Nuostabi gyditoja. Visada isigilina i problema iesko geriausio varianto, kadangi pagrinde vezame vaikus, kurie nuolat serga visada priima be eiles ir visada skiria laiko kiek tik reikia. Gauname issamius atsakymus i mums rupimus klausimus. Tikrai visada pasiulis apsilankyti pas kitus specialistus, duos siuntima platesnei apziurai, visada skiria tyrimus. Sesute taip pat labai draugiska ir paslaugi. 100 balu!!!

  • Puiki ir gerai suprantantį savo darbą šeimos gyd.. Kiek lankausi dėl sveikatos sutrikimų, visada gyd. V. Lukoševičienė išklauso mano apsilankymo priežastį. Po to priimą sprendimą reikalingam gydymui ar duoda siuntymą pas reikalingus specialistus. Esu dėkingas už nuoširdų rūpestį.

  • Puiki gydytoja!!!

  • Neringa V.

  • Pati geriausia! :)

Parašyk atsiliepimą apie Vaidą Lukoševičienę

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis
Pacientų valdymo sistema

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vaida Lukoševičienė?

Vaida Lukoševičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00091. Licencija galioja nuo 2004-07-14.

Kaip žmonės vertina Vaidos Lukoševičienės darbą?

23 žmonės įvertino Vaidą Lukoševičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.