Apie Vaidą Butkienę

Vaida Butkienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Vaidos Butkienės licencijos numeris yra MPL-04985, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3

  • labai gera gydytoja

  • Labai šilta, profesionali gydytoja!

  • seniai Plungej reikejo tokios gydytojos,labai lengvai padare skrandzio tyrima,nespejau nei isssigast:))paskyre gydyma,pradejau sveikt nuo pirmos dienos.aciu labai-Juozas

  • Pas gydytoją teko lankytis apie 4 kartus. Ne vieną kartą atlikome endoskopinį tyrimą. Pats tyrimas jo eiga, na sakykime gan normali. Tačiau jau gydytojos bendravimas...Teisingiau jo nebuvimas. Po tyrimo yra nueinama į jos kabinetą, gydytoja įnirtingai viską rašo į ligos istoriją, viską supildžius pasako - gersi šitą vaistą tiek laiko, šitą vaistą tiek laiko. Viskas. Visa konsultacija. Bandžiau gydytojos paklausti kokia čia problema, kaip galėčiau elgtis, kad sau padėti, atsakyta buvo su nuostaba, pakeltu tonu, ir esą apskritai ko aš čia klausinėju. Buvo pranešta pasiskambinti dėl gydimo eigos nurodytą dieną ir valandą. Atėjus nustatytam laikui skambinu minutė į minutę, prisistatau kas esu o, gydytoja atsiliepia rėkiančiu balsu ir sako - ne tuo laiku skambini! Nuvykus pas kitus gastroenterologus pasirodo vaistai paskirti buvo visiškai ne tie, beje pasakius kas gydė, sakė ne pirma karta atvyksta pacientai nusiskundžiantys Gydytojos Vaidos Butkienės darbu. Žodžiu pinigai dideli, kokybės nedaug. O apie bendravimo kultūrą apskirtai neverta kalbėti.

  • Lankiausi pas Butkienę 4 kartus prieš keletą metų. įBuvo ir malonių, taktiškų vizitų, kur gydytoja ramiai paaiškino gydymo svarbą ir simtomų mažinimą, galimas gilesnes problemos priežastis ir alternatyvias opcijas, tačiau buvo ir labai nemalonių bei agresyvių vizitų. Ypač, kai teko daryti endoskopinį tyrimą. Labai nemalonu, kai būnant įsitempus ir reikiant atlikti endoskopinį tyrimą, gydytoja pakeltu tonu agresyviai skubina procesą ir įsakmiai liepia atsipalaiduoti ir nežiaukčioti. Tik dar labiau viskas pradėjo spazmuoti ir apsunkino tyrimo eigą. Pats nemaloniausias endoskopinis tyrimas ir apskritai vizitas pas gydytoją, kokį teko turėti. Po to buvusi konsultacija irgi buvo nemaloni, gal gydytoja buvo pavargusi ar turėjo kitų problemų, tačiau tokia asmeninė patirtis leidžia daryti sprendimą daugiau pas ją nesilankyti.

  • Neisiklause i problema, kosmines kainos

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vaida Butkienė?

Vaida Butkienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04985. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Vaidos Butkienės darbą?

6 žmonės įvertino Vaidą Butkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.