Apie Tomą Mitkus

Tomas Mitkus turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Tomo Mitkus licencijos numeris yra MPL-18402, licencija išduota 2013-07-03.

Tomo Mitkus licencijos

Tomas Mitkus turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-18402
Spaudo Nr.: 24231
Įsakymo data: 2013-07-03
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-11052
Spaudo Nr.: 24231
Įsakymo data: 2008-06-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (21) 5

 • Tobulas gyditojas, mokantis bendrauti tiek such pacijentais, tiek su ju pacianto lankytojais. Pas Ji atsidurus dingsta visos baimes ;) jis puikus gyditojas ;) aciu, mad esate :)

 • Puikus gydytojas

 • Man jis patiko.Naujos farmacijos gydytojas,maloniai bendrauja.Neziuri i pacienta,kaip i tuscia vieta.Bendravo iki operacijos ir po jos vienodai maloniai,apsiejom be kysiu ir dovaneliu.Maloniai nustebino,zodziu !

 • Puikus gydytojas. Maloniai bendraujantis su pacientais, isigilinantis i jo problemas. Visada malonus.

 • Šiandieniniame pasaulyje, kur dažnai vyrauja neigiamos nuotaikos, šis gydytojas pasirodė esąs Tikras Gydytojas. Gydoma ne tik vaistais, chirurginėmis intervencijomis, bet ir geru žodžiu, rūpestingumu. Ačiū jam už tai. Ačiū, kad nebuvau tik eilinė klientė Nr N, o žmogus su savo baimėm ir rūpesčiais. Rekomenduoju visiems pacientams šį profesionalų, rūpestingą, jautrų mediką.

 • Malonus ,puikus savo srities gydytojas.Širdingai dėkojame už pagalbą tėveliui.

 • Sirdingai dekoju gydytojui Mitkui uz vyro sunkios ligos isgydyma. Linkiu jam gyvenime viso geriausio, jis tikras gydytojas, kuris dirba pagal savo pasaukima. Dievo palaimos asmeniniame gyvenime ir darbe.

 • Dėkojam Gydytojui už mamai atliktą operaciją ir sugrąžintą gyvenimą be skausmo. O svarbiausia už žmogiškumą. Tai gydytojas, kuris gydo ne tik žmogaus kūną, bet ir sielą. Ramių Jums švenčių.

 • Nuoširdi padėka gydytojui T.Mitkui už malonų bendravimą,supratimą,atsakingą ir profesionalų požiiūrį į pacientą.Daugiau tokių gydytojų.Su pagarba Valentinas Lazejevas.

 • Tobulas Gydytojas ir nuostabus Žmogus!

 • Be galo rupestingas, atidus ir supratingas. Ramaus ir islaikyto budo, kas nuteikia itin pozityviai.

 • Prieš 2 savaites gydytojas T. Mitkus, planinės operacijos metu, man sėkmingai pašalino didelę tulžies pūslę pilną įvairių dydžių akmenų. Gydytojas labai profesionalus, nuoširdus, dėmesingas, esu be galo dėkinga už galimybę ir vėl gyventi normalų gyvenimą, be skausmo priepuolių bei nuolatinio diskomforto. Ačiū!

 • Dėkoju gyd.T.Mitkui už atliktą operaciją. Tai puikus savo srities profesionalas.Likau sužavėtas gyd.šiltu bendravimu prieš ir po operacijos.Linkiu kuo geriausios sėkmės ir Dievo palaimos

 • Labai geras. Rekomenduoju 100%.

 • Ypatingai dėmesingas, ir profesionalus savo srities specialistas. Labai konkretus, išsamiai paaiškino situaciją, greitai paskytė operacijos datą, operacija pavyko sklandžiai, po operacijos domėjosi, ligonio sveikata. Rekomenduoju! Sėkmės gydytojui, nelengvame darbe. Nuoširdus AČIŪ.

 • Esu labai patenkintas daktaro darbu. Dėkingas už gydymą ir atliktas dvi operacijas. Didelis ačiū ir visokeriopos sėkmes darbe ir asmeniniame gyvenime.

 • Buvau labai sudėtingoje situacijoje, parsivežiau iš slaugos ligoninės tolimą giminaitę, kurios butą užėmė kiti. Labai reikėjo chirurginės pagalbos. Šeimos gydytojos sesutė pažadėjo, kad yra toks "gydytojas Tomas, kuris gelbėja senukus'...Tas gerasis Daktaras nuo Dievo- Tomas Mitkus ir atvažiavo. Atvežė pleistrų, pasakė, kokius tepalus, emulsiją pirkti, jei nemokėsiu sutvarstyti pragulų žaizdų- kad kviesčiau jį... Kitą dieną skambino... NĖĖMĖ nė euro! Apie jauną į, chirurgą Tomą Klaipėdoje sklinda legendos.

 • geras daktaras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Prieš kelias dienas gydytojas man pašalino tulžies pūslę, kuri buvo pilna akmenų. Esu jam be galo dėkinga tiek asmeniškai savo vardu tiek vyro vardu. Nuostabus, profesionalus, konkretus, ramus, rūpestingas gydytojas. Tikras savo srities specialistas. Viską paaiškino konkrečiai ir tiksliai, atsakė į klausimus. Daktare, esame jums be galo dėkingi, sėkmės ir telaimina Viešpats jūsų darbą! Stiprybės, ištvermės ir išminties jums, tokiame atsakingame ir sunkiame darbe.

 • Kreipėmės su komplikuota tulžies pūslės latakų akmenlige. Neramino ligonio amžius ir širdies stimuliatorius. Operaciją sėkmingai atliko reto gerumo, žmoniškumo, profesionalumo ir nuoširdumo Gydytojas ir Žmogus. Visos šeimos vardu - pagarba ir dėkingumas.

 • Esu jauna, 32 metų moteris kuriai šis Daktaras išgelbėjo gyvybę ! Papuoliau pas jį kai atvykau į priimamąjį ir dėkoju šiam Daktarui ir Dievams, kad būtent tą vakarą budėjo Tomas Mitkus. Mano būklė buvo labai bloga, jis nedelsdamas padarė visus tyrimus ir naktį atliko skubią trūkusio apendicito operaciją. Buvau per plauką nuo mirties. Šis Daktaras labai profesionalus, empatiškas, malonus, geranoriškas. Nuoširdžiai rūpinosi viso gijimo metu, nuolatos domėjosi kaip jaučiuosi, detaliai atsakydavo į kiekvieną užduotą mano klausimą. Ir jautėsi, kad savo darbą atlieką nuoširdžiai, o ne „iš reikalo“. Daktaras iš didžiosios raidės. Kad daugiau būtų tokių medikų visuose gydymo įstaigose.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Tomas Mitkus?

Tomas Mitkus turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18402. Licencija galioja nuo 2013-07-03.

Kaip žmonės vertina Tomo Mitkus darbą?

21 žmogus įvertino Tomą Mitkus. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.