Tomas Manelis

3.7 (3 įvertinimai)

Apie Tomą Manelį

Tomas Manelis turi Gydytojo chirurgo licenciją. Tomo Manelio licencijos numeris yra MPL-08614, licencija išduota 2006-09-11.

Tomo Manelio licencijos

Tomas Manelis turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-23318
Spaudo Nr.: 119693
Įsakymo data: 2018-07-17
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-08614
Spaudo Nr.: 119693
Įsakymo data: 2006-09-11

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 3.7

  • Aukštos erudicijos ir labai profesionallus plastinės chirurgijos specialistas. Man buvo atliekama abdomino plasine operacija. Atidžiai išklausė mano pageidavimus, pateikė profesionalius patarimus. Operacija atitiko visus mano lūkesčius. Labai patenkintas operacijos rezultatais. Po operacijos tas mane trikdantis “gelbejimosi ratas” juosmens srityje bovo pašalintas. Pooperacinis randas žemiau juosmens, neryškus. Visa tai žymaus plastikos chirurgo Tomo Manelio nuopelnas. Rekomenduoju !!!

  • Džiaugiuosi, kad patekau pas šį gydytoją. Išsamiai pakonsultavo, atsakė į visus klausimus, iškart diagnozavo problemą ir sudarė gydymo planą. Mažai teko matyti gydytojų, kai nuoširdžiai rūpi paciento būklė ir sveikata. Tik pačios šilčiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos.

  • Jeigu mokamos konsultacijos ir proceduros metu nenurodo net elementariausiu dalyku, kaip perrisineti zaizda... Nors to klausiama ir p a t s pabrezia, jog pacientas tures atlikti tai savarankiskai. Tada po kiek tai dienu pacypimo is skausmo susizinai is pazistamu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Tomas Manelis?

Tomas Manelis turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08614. Licencija galioja nuo 2006-09-11.

Kaip žmonės vertina Tomo Manelio darbą?

3 žmonės įvertino Tomą Manelį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.