Apie Tomą Jucaitį

Tomas Jucaitis turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Tomo Jucaičio licencijos numeris yra MPL-11966, licencija išduota 2008-12-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 5

 • Puikus specialistas. Atliko man kolonoskopiją, labai jaudinausi, gydytojas nuramino, pasijutau saugiai. Maloniai bendravo. Proceďūros labai bijojau, bet šio gydytojo dėka ji nepasirodė tokia jau ir baisi. Didelis ačiū už profesionalumą ir žmogiškumą.

 • Nuostabus gydytojas, kuris yra ne tik kad puikiai išmano savo darbą, bet spinduliuoja ir nuoširdžiu noru padėti, yra išklausantis, taktiškas ir be galo malonus. Tiek konsultacija, tiek skrandžio tyrimas praėjo labai sklandžiai. Didelis ačiū šiam gydytojui!

 • Aciu gydytojui, gyde mano mama. Super gydytojas, maniau tokiu jau nera Lietuvoje. Nuosirdus jums aciuuuu gydytojau uz jusu rupesti ir darba. Sekmes Jums.

 • Malonus, dalykiškas bendravimas, įsigilinimas į problemos priežastį, tikslus diagnozavimas. Ačiū!!!

 • Puikus gydytojas - keista matyti atsiliepimuose raudonus tekstus, na, visi mes žmonės, visi nevienodi, bet tokių gydytojų tiesiog reikia Lietuvai. Tikras stebuklas, kad jis dar neišvažiavęs ten, kur būtų vertinamas adekvačiai.

 • Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą profesionalią pagalbą, malonų ir šiltą bendravimą, už sulauktą geranorišką dėmesį bei rūpestį. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, su pagarba - Nijolė S.

 • Esu patenkinta vizitu ir konsultacija, kreipiausi su tam tikrais nusiskundimais savo sveikata, gydytojas apžiūrėjo ir išsamiai domėjosi požymiais, davė patarimų. Labai malonus, dalykiškas ir bendraujantis, konsultacijos metu jaučiau dėmesį ir rūpestį. Norėtųsi kad tokių gydytojų butų kuo daugiau..

 • Tolimesnės ar artimesnės ateities gydytojų karta - galvoja ir koncentruojasi tik apie tai, kaip pagelbėti ligoniui, jokio asmeninio suinteresuotumo, net užuominų apie tai. Aukštos kvalifikacijos (tiek, kiek gali spręsti ligonis, nebūdamas profesionaliu gydytoju), puikios charizmos, visapusiškai malonus žmogus. Nuoširdžiai dėkoju.

 • Rekomenduoju.

 • Puikus, kompetentingas chirurgas.

 • Viską nuodugniai išaiškina, labai puikus daktaras ir savo srities specialistas.

 • Dėkojame už nuoširdų darbą ir rūpestį

 • Tai profesionalus, malonus gydytojas, ir galiu jį įvertinti tiktai tik teigemai. Ačiu Jums už tai,kad rupinotės mano broliu,Ričardu Adamovičiu,jo tik prasidejusios ir trunkančios 1,5 metu ligos.Palaikydavot Mus ir Jį visą ligos laikotarpį,nepalikot sunkioje tyje,stengetės iš paskutiniųjų jėgų gelbėti Jį nuo vienintelės ligos Lietuvoje. Linkiu jums sėkmės,visada,jūsų sunkiame darbe.

 • Tai profesionalus, malonus gydytojas, ir galiu jį įvertinti tiktai tik teigamai. Ačiu Jums už tai,kad rupinotės mano broliu,Ričardu Adamovičiu,jo tik prasidejusios ir trunkančios 1,5 metu ligos.Palaikydavot Mus ir Jį visą ligos laikotarpį,nepalikot sunkioje padėtyje,stengetės iš paskutiniųjų jėgų gelbėti Jį nuo vienintelės ligos Lietuvoje. Linkiu jums sėkmės,visada,jūsų sunkiame darbe.

 • Nuoširdus, rūpestingas, dėmesingas, malonu buvo bendrauti, ligonio artimieji labai dėkingi

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Tomas Jucaitis?

Tomas Jucaitis turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11966. Licencija galioja nuo 2008-12-19.

Kaip žmonės vertina Tomo Jucaičio darbą?

15 žmonių įvertino Tomą Jucaitį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.