Tadas Menkevičius

5 (9 įvertinimai)

Apie Tadą Menkevičius

Tadas Menkevičius turi Šeimos gydytojo licenciją. Tado Menkevičiaus licencijos numeris yra MPL-21230, licencija išduota 2016-07-04.

Tado Menkevičiaus licencijos

Tadas Menkevičius turi šias licencijas:

Šeimos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-21230
Spaudo Nr.: 32505
Įsakymo data: 2016-07-04
Medicinos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-18509
Spaudo Nr.: 32505
Įsakymo data: 2013-07-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Nuostabus gydytojas! Pats nerealiausias visomis prasmėmis! Priima greitai, išklauso, nuramina, atsako į visus klausimus, pataria,reaguoja greitai, analizuoja simptomus ir nukreipia išsamiems tyrimams ar pas konkrečios srities gydytojus. Esu labai patenkinta turėdama tokį šeimos daktara!

  • Puikus gydytojas, rūpestingas, išklausantis bei atsižvelgiantis į paciento nuomonę

  • Puikus, jaunas specialistas. Labai rekomenduoju.

  • Esu patenkinta gydytojiu jis yra profesonalus, nuoširdus tikrai geras specialistas. Labai maloniai bendraujantis ir viską aiškiai išaiškinantis jai nesupranti drąsei galima klausti, ir vėl viska pakartos su šypsena. Patikimas gydytojas džiaugiuosiu jy atradusi, Prienams sėkmė turint tokį specialistą. Ačiū Jums gydytojas Tadai Menkevičiau sveikatos Jums ir sėkmės

  • Puikus jaunas gydytojas! Visada laiku priema, kavuciu su kolegom negeria. Problema sprendzia greitai ir efektyviai, isigilina ir atsako i visus klausimus! Pagarba siam gydytojui!

  • Visi šeimos nariai lankomės pas šį gydytoją ir esame labai patenkinti turėdami tokį šeimos gydytoją!

  • Puikus daktaras!! Rekomenduoju visiems!!!!

  • Nuostabus gydytojas! Rekomendavau si gydytoja seimos nariams, jie taip pat lankosi pas ji ir yra labai patenkinti.

  • Puikus gydytojas!!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Tadas Menkevičius?

Tadas Menkevičius turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21230. Licencija galioja nuo 2016-07-04.

Kaip žmonės vertina Tado Menkevičiaus darbą?

9 žmonės įvertino Tadą Menkevičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.