Svetlana Žičkienė

3.4 (5 įvertinimai)

Apie Svetlaną Žičkienę

Svetlana Žičkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Svetlanos Žičkienės licencijos numeris yra MPL-08412, licencija išduota 2006-07-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 3.4

  • Daug metų lankiausi, bet jau atėjo laikas keisti pačią gydymo įstaigą.

  • Puiki demesinga profesionali gydytoja. Rekomendoju

  • Rūpestinga, taktiška, puiki Gydytoja. Įvertina situaciją ir jei reikia siunčia pas specialistus. Dirba ramiai, kultūringai, pacientui skiria laiko pakankamai. Tik patys geriausi atsiliepimai.

  • Gydė beveik du mėnesius, pusę laiko bandė gydyti ligą,kurios nenorėjo tiksliai nustatyti priežastis,tiesiog numalšinti skausmą tam laikui,vėliau pasirodo kad nusodino kepenys stipriais vaistais,tada gydė kepenis,o kai priminiau dėl ko atėjau,sako negaliu laikyti nedarbingume eik dirbt arba keisk darbą,nors neurologas davė siuntimus atlikti daugiau tyrimų diagnozei nustatyti,bet kadangi pas kitus specialistus papulsiu po dviejų savaičių,tai sako eik dirbk kaip nors,tai kaip dirbt kai skauda ????

  • Nerekomenduoju. Per pusmetį nenustatė diagnozės. Pacientui skundžantis ir pasakojant problemą(apibudinant simptomus) klausė ko iš jos norima. Jei nebūtų perėjas pas kitą gydytoją būtų labai blogai pasibaigę.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Svetlana Žičkienė?

Svetlana Žičkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08412. Licencija galioja nuo 2006-07-17.

Kaip žmonės vertina Svetlanos Žičkienės darbą?

5 žmonės įvertino Svetlaną Žičkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.