Apie Svajūną Žukauską

Svajūnas Žukauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Svajūno Žukausko licencijos numeris yra MPL-22315, licencija išduota 2017-07-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Puikus, profesionalus gydytojas. Net nesuvokiau savo sveikatos sutrikimų masto, o man buvo griežtai pasiūlyta gydytis. Nes gyvybei grėsė pavojus. Atliko, be prašymų ir maldavimų visus tyrimus. Profesionalus ne tik chirurgijos srityje, bet ir puikiai išmano bendrąją mediciną. Tai pirmas toks daktaras, kurį aš sutikau per 30 metų medicinio darbo stažo. Daktaro labai aukšta savivertė, bet NULIS AROGANCIJOS. Ir paciento, sergančio mirtina liga, NEIGNORAVIMAS.. SĖKMĖS IR SVEIKATOS JAM IR JO BRANGIEMS ŽMONĖMS. AČIU...

 • Tai nuostabus gydytojas,pasižymintis profesionalumu,atjauta.PAGARBA. Ir didelis AČIŪ. Buvusi pacientė Laisva.

 • Gydytojas Žukauskas yra aukštos kvalifikacijos specialistas ir labai kompetetingas savo pacientams.Greitai priėmė operacijai , rado itin rimtas sveikatos problemas ir paskyrė teisingą gydymą. Geriausias chirurgas Alytuje! Rekomenduoju. ~Millana

 • Rejomenduoju, geresnio savo srities specialisto nebuvau sutikes.

 • Rekomenduosiu visiems savo artimiesiems ir draugams

 • Puikus gydytojas, profesionalus savo srities specialistas, geras chirurgas. Nuoširdžiai ir dėmesingai rūpinasi savo pacientais. Tiksliai diagnozuoja ligą ir jos gydymą. Išsamiai atsako į visus klausimus. Pataria kaip elgtis po išrašymo iš ligoninės. Daugiau tokių medikų. Nuoširdžiai dėkoju. Ačiū. AB

 • Man padėjo. Rekomenduoju.

 • Puikus gydytojas,kuri rekomenduočiau kiekvienam. Mane ne tik išgydė, bet ir sekė liga, kol vyko gijimas. Kompetentingas ir geras chirurgas.

 • 10 balu

 • Rekomenduoju :)

 • Labai demesingas kompetetingas geranoriskas daktaras. Labai dekinga uz suteikta pagalba.

 • Puikus gydytojas.

 • Dėmesingas, kruoštus, tikras specialistas

 • puikus gydytojas

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Svajūnas Žukauskas?

Svajūnas Žukauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22315. Licencija galioja nuo 2017-07-07.

Kaip žmonės vertina Svajūno Žukausko darbą?

14 žmonių įvertino Svajūną Žukauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.