Sondra Smalskienė

2.8 (11 įvertinimų)

Apie Sondrą Smalskienę

Sondra Smalskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Sondros Smalskienės licencijos numeris yra MPL-18639, licencija išduota 2013-07-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 2.8

 • Jauna, bet labai profesionali gydytoja. Labai atidi, atkreipia dėmesį į detales. Džiaugiuosi, kad ji mano šeimos gydytoja. Ačiū gydytojai.

 • Labai gera , dėmesinga gydytoja.Rekomenduoju !

 • Labai geranoriška ir profesionali gydytoja. Šilta, supratinga, negailinti patarimų. Visada išrašo reikalingus siuntimus, domisi pacientu. Gera lankytis pas šią gydytoją, netenka jausti įtampos atėjus.

 • Labai maloni gydytoja, lankausi jau keli metai, tokios kruopscios ir rupestingos dar neturejau niekada! visada priima laiku, nereikia laukti eileje, nustato ligas, parenka tinkama gydyma, rekomenduoju visiems!

 • Labai gera, jauna šeimos gydytoja. Matosi, kad puikiai išmano savo darbą, skiria visus būtinus tyrimus, duoda siuntimus, dažnai pati pasiūlo ką papildomai išsitirti reiktų, rūpestinga. Visada pasidomi kokia situacija dėl vienos ar kitos sveikatos problemos ir seka gydymo istoriją primindama kada ką būtina atlikti. Pas šią gydytoją patekau atsitiktinai - kai manoji išėjo į dekretines. Tačiau galvoju, kad persirašysiu pas šitą gydytoją visam laikui, nes man labai patinka lankytis pas ją: kabinete visada linksma nuotaika, o ir sesutė gera, priima tiksliai pagal laiką. Ačiū gydytojai Sondrai už jos puikų darbą, daugiau tokių gydytojų!

 • Nerekomenduoju. Mano nuomone,nekompetetinga ,arogantiska ponia. Persirasysiu pas kita seimos daktare ,nors sios net sutikus nebuvau,bet uzteko telefoninio pokalbio .Pastovus balso kelimas ir menkinimas .

 • Esu nusivylusi, siuo COVID 19 laikotarpiu, kai konsultacijos teikiamos nuotoliniu budu, tik telefonu, gydytoja is viso nebendrauja su pacientu, tik med. sesute skambina ir konsultuoja...?, esant paskirtam laikui ne visada paskambina, o paciam skambinant atmetama arba neatsiliepiama... Ir nezinai kiek laiko ir kada gausi ar negausi konsultacija...

 • Nerekomenduoju, nes bendrauja nemandagiai arba tiesiog nebendrauja.

 • Neissilavinus daktare. Net keista,kaip tiek mokslu zmogus gali nezinot tokiu dalyku paprastu. Nerokemduoju niekam,nepakliukit pas ja,nes liksit dar labiau susiktom sveikatom

 • Labai nekompetentinga gydytoja. Visiškai nesidomi bei nesigilina į paciento sveikatą bei jo sveikatos problemas. Nesuprantu kam dirbti darbą, kurio tu visiškai nemyli.

 • Gydytoja labai arogantiška, o su ja kartu dirbanti sesele (ar kokios jos pareigos nezinau) tai isvis kazkoks nesusipratimas, i aplinkybes nesiplesiu, likau nemaloniai nustebinta jos elgesiu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Sondra Smalskienė?

Sondra Smalskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18639. Licencija galioja nuo 2013-07-10.

Kaip žmonės vertina Sondros Smalskienės darbą?

11 žmonių įvertino Sondrą Smalskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.