Sondra Kulikauskienė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Sondrą Kulikauskienę

Sondra Kulikauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Sondros Kulikauskienės licencijos numeris yra MPL-06882, licencija išduota 2005-06-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Pirmas įspūdis, kad gydytoja arogantiška, bet tik pradedi bendrauti ir supranti, kad tai be galo švelni, jautri, dėmesinga ligoniui gydytoja. Ji kalbasi su ligoniu žiūrėdama į akis, išklauso visus nusiskundimus nepertraukdama. Ar daug žinote gydytojų, kurie vartytų naujo ligonio kortelę, susipažintų su tyrimais, specialistų rekomendacijomis? Tokių man neteko sutikti. Tad labai džiaugiuosi, kad likimas atvedė prie šios GYDYTOJOS durų.

  • Tikrai gera gydytoja niekada nera iskile tokiu problemu kaip kad cia prirasyta neigiamuose komentaruose.

  • Nuostabi, profesionali, gydytoja

  • Keisti tie žmonės su savo neigiamais komentarais- neikit pas ją, o eikit į centre esančią poliklinika, kur aptarnavimo kultūra nulis, kur požiūris į žmogų valdiškas. Su p. Sondra nė karto neiškilo nė menkiausios bėdos- esu pakankamai jaunas ir nelakstantis be reikalo pas daktarus, taigi ir gyd. matydama, jog ne dėl biuletenio atėjau visada maloniai ir profesiuonaliai priima ir nešykšti naudingų ir gerų patarimų. Jos asmeniškai nepažystu, lankausi tik kaip pas gydytoją ir jos teikiamom konsultacijomis esu labai patenkintas. Beje visada ir siuntimus pas specialistus išrašo, kai tikrai to reikia ir daug bei įvairių tyrimų padaro, kai vėlgi tam yra reikalas. Nustokit skūstis ir pavydėti, o eikit į centr esančią polikliniką- turit pasirinkimo laisvę.

  • puiki gydytoja, o prieš tai buvę komentarai liūdina. Matyt pavydas bambas griaužia.Matosi, kad vietinių konservatorių pakalikai rašo, sėkmės virti savo tulžies sultyse....

  • Labai rūpestinga gydytoja, puiki diagnostikė, savo darbo profė. Nustebino prieš tai buvęs komentaras,moteriškė lieja savo tulžį,turbūt ji net nemėgina eiti į parduotuvę, kai šios darbo laikas dar neprasidėjęs, o daktaras turi priimti visą parą kaprizingus palangiškius, jai turbūt pas psichiatrą reiktų apsilankyt.

  • Nerekomenduoju, nesigilina į tyrimo rezultatus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Sondra Kulikauskienė?

Sondra Kulikauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06882. Licencija galioja nuo 2005-06-03.

Kaip žmonės vertina Sondros Kulikauskienės darbą?

7 žmonės įvertino Sondrą Kulikauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.