Sondra Jogminienė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Sondrą Jogminienę

Sondra Jogminienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Sondros Jogminienės licencijos numeris yra MPL-19993, licencija išduota 2015-06-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Labai gera gydytoja. Pacientas ,kaip seimos narys ,jos asistente irgi liuks .Matosi ,kad stengiasi nuosirdziai ir atlieka savo darba su meile.Geras pavyzdys ateinancioms gydytoju kartoms. Vertinu 10 is 10 !

  • Labai nuostabi gyditoja visad padeda paaiskina nuramina .

  • telsiu kaime viena is geriausiu

  • Nuostabi, nuoširdi gydytoja.

  • Švelni, rūpestinga, atidi gydytoja, labai visiems rekomenduoju .

  • Nuostabi ir rūpestinga gydytoja! Nuoširdžiai rekomenduoju!!!

  • Nesinori rašyti neigiamo komentaro, tačiau tikiuosi, kad jis gydytojai padėsi tobulėti ateityje. Kaip visiems gerai žinoma, pacientai prieš operacijas jaudinasi, patiria didžiulį stresą. Šios gydytojos pacientui nebuvo išrašytas siuntimas planiniam chirurginiam gydymui, nors buvo prašyta tikrai daug kartų, bet taktiškai, suprantant gydytojos darbo krūvį ir darbo apimtis. Gydytoja pažadėjo, kad išrašys siuntimą, tačiau net sėdint kitoje gydymo įstaigoje prie kito gydytojo kabineto ir laukiant hospitalizavimo planinei chirurginei operacijai, siuntimas dar nebuvo išrašytas, nors buvo prašyta ir paskutinę darbo dieną iki planinės hospitalizacijos kitoje gydymo įstaigoje. Jį, didžiuliu prašymu ir begalės paciento skambučių dėka išrašė kita gydytoja. Žodis netesėtas, darbas neatliktas, pacientui sukeltas dar didesnis stresas. Nemanau, kad tai yra atsakingo elgesio pavyzdys. Su didžiule pagarba patys didžiausi linkėjimai gydytojai tobulėti ir daugiau nekartoti tokių klaidų. O gal vertėtų pagalvoti apie mažesnius darbo krūvius jeigu nespėjama? Neišrašytas siuntimas - tik smulkmena medikui, tačiau didelis ir nereikalingas stresas pacientui.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Sondra Jogminienė?

Sondra Jogminienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19993. Licencija galioja nuo 2015-06-03.

Kaip žmonės vertina Sondros Jogminienės darbą?

7 žmonės įvertino Sondrą Jogminienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.