Sonata Steponaitytė

5 (12 įvertinimų)

Apie Sonatą Steponaitytę

Sonata Steponaitytė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Sonatos Steponaitytės licencijos numeris yra MPL-08151, licencija išduota 2006-06-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Labai maloni gydytoja. Atliko akių vokų pakėlimo operaciją - rezultatas stulbinantis. Ačiū labai.

 • Gydytoja atliko užkritusių viršutinių vokų operaciją. Likau labai patenkinta tiek gydytojos bendravimu, tiek atliktos operacijos rezultatu.

 • Puiki gydytoja, aukštos kompetencijos, žmogiškumo, savo srities gera specialistė. Malonu pas tokią gydytoją gydytis.

 • Puiki gydytoja, bet nelabai pasisekė operacija.

 • Vienareikšmiai teigiama.

 • Gera profesionali gydytoja,Dieve duok jai pačiai geros sveikatos ir pasisekimo.Ačiū jai

 • Geriausia akių gydytoja, kiek teko susidurti

 • Labai rūpestinga gydytoja, profesionali, atidžiai ištiria, išaiškina gydymo perspektyvas

 • Nuosirdumas. Profesionalumas. Demesingumas.

 • Dėkojam už profesionalumą nuoširdumą

 • Tai geriausia Alytaus akių ligų gydytoja,ji ir operuoja ir gydo.Vos atėjusi į jos kabinetą pasijunti geriau nuo jos šypsenos ir labai nuoširdaus bendravimo.Ši gydytoja atsakingai dirba,profesionali.Pas ją labai daug pacientų ,kurie belaukdami tik giria ją.Ji negaili savo laiko ir po darbo valandų,dar priima papildomus ,kurie negalėjo patekti. Po gydytojos atostogų,vėl rinksiuosi tik ją,nes kiti buvo nerūpestingi,skubėjo tik kuo greičiau atleisti ,neatidūs,nešvelnūs. Mūsų gydytojos S.Steponaitytės mes labai laukiame sugrįžtančios po atostogų.

 • Puiki specailistė, rūpestinga, atsakinga, nežiūrinti skirto konsultacijai laiko: konsultuoja tiek, kiek mano reikalinga.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Sonata Steponaitytė?

Sonata Steponaitytė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08151. Licencija galioja nuo 2006-06-09.

Kaip žmonės vertina Sonatos Steponaitytės darbą?

12 žmonių įvertino Sonatą Steponaitytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.