Sonata Lubienė

1 (1 įvertinimas)

Apie Sonatą Lubienę

Sonata Lubienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Sonatos Lubienės licencijos numeris yra MPL-19661, licencija išduota 2014-07-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (1) 1

  • Šią gydytoją vertinu labai blogai. Mama 2021 m. gegužės mėn. kreipėsi į ją dėl regėjimo pablogėjimo, "musyčių" akyse. Ji priskyrė jai lašinti vaistus, išraše parašė, kad lęšiai padrumstėję. Lašinant vaistus regėjimas blogėjo. Liepos pradžioje akis užsitraukė pilka uždanga. Pas gydytoją Klaipėdos universitetinėje ligoninėje vizitas buvo tik rugpjūčio gale. Nuvykus ten, pasakė, jog atšoko ir suplyšo tinklainė ir greičiausia jau nieko nebegalima padaryti. Siuntė skubos tvarka į Kauno klinikas. Ten patvirtino diagnozę. Tiek Klaipėdoje, tiek Kaune pasakė, jei gydytoja Plungėje Sonata Lubienė būtų iš karto davusi siuntimą į Klaipėdą, kol dar akis nebuvo užsitraukusi ir mama dar matė, tik po akį bėgiojo juodos dėmės, akį būtų įmanoma išsaugoti, prišaudant tinklainę lazerio pagalba. Taip dirba gydytojai provincijoje. O ką žmogui daryti? Taip lengvai žmonės paverčiami neįgaliais.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Sonata Lubienė?

Sonata Lubienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19661. Licencija galioja nuo 2014-07-17.

Kaip žmonės vertina Sonatos Lubienės darbą?

1 žmogus įvertino Sonatą Lubienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.