Apie Solveigą Umbrasaitę

Solveiga Umbrasaitė turi Vaikų intensyviosios terapijos gydytojo licenciją. Solveigos Umbrasaitės licencijos numeris yra MPL-13541, licencija išduota 2009-04-10.

Solveigos Umbrasaitės licencijos

Solveiga Umbrasaitė turi šias licencijas:

Gydytoja neonatologė
Licencijos Nr.: MPL-12159
Spaudo Nr.: 21018
Įsakymo data: 2009-01-19
Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-13541
Spaudo Nr.: 21018
Įsakymo data: 2009-04-10

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Nuostabi daktarė. Net kai mano vaikai serga, esu rami, nes žinau, kad Solveiga mums tikrai pagelbės. Visada tiksliai nustato diagnozę, išsklaido bet kokį nerimą, susijusį su vaikų sveikata. Solveiga - tai vienas iš tų nuostabiausių dalykų, kuriuos gali duoti/suteikti savo vaikams.

 • Labai profesionali gydytoja. Vaikai ją taip pat dievina.

 • nuostabi profesionale.rekomenduoju visiems

 • puiki gydytoja - vaiku drauge. Moka prieiti prie ivairaus amziaus vaiku, ju netraumuoja. Del to, vaikai noriai pas ja vaziuoja ir leidziasi apziurimi. Puikiai viska paaiskina ir rupinasi savo mazaisiais pacientais iki visisko pasveikimo. Jei teveliam iskyla klausimu del vaiku ligu, visada maloniai prakonsultuoja ne tik vizito metu.

 • Noreciau asmeniskai padekoti siai nuostabiai gydytojai, uz darba, kuri daro del musu vaiku. Jos atsidavimas savo profesijai ir pacientams - neismatuojamas! Bendraujame su ja jau beveik 5 metai, visi 3 vaikai priziurimi jos. Kiekvienas vaikas atidziai apziurimas, diagnoze nustatoma tiksli ir kruopsciai, esant itarimams, rekomenduoja konsultuotis su atitinkamais specialistais. Gydytoja, kuriai pacientu konfidencialumas yra prioritetas, yra retenybe. Jei ji duoda pavyzdi apie vaikus, tai labai abstrakciai, ir tik apie liga ar atveja. Jokiu lyginimu, jokiu gasdinimu ir bereikalingu stresu. Atvaziuoji su panika, gryzti visada ramia sirdimi. Man kelia nuosirdu susizavejima, kai po vizito, gydytoja velai vakare ar ryte paraso ir paklausia: kaip jusu vaikai jauciasi? Patarimo, konsultacijos visada sulauksi ar tai savaitgalis ar velus vakaras. Sirdi norisi atiduoti uz toki rupesti ... Gydytoja, sekmes Jums!! Rekomenduociau nuosirdziai kiekvienai mamai atrasti toki patikima ir konkretu zmogu. Rugile Radvile ir Rapolas siuncia Jums linkejimus!!

 • Nuostabi gydytoja - kartu esame jau 5 metai ir labai ja pasitikime :)

 • Profesionali gydytoja, jautri vaikams bei juos mylinti. Visada tiksliai nustato diagnoze, remdamasi tyrimais, turi daug patirties mazyliu gydyme. Prireikus visada konsultuoja tiek telefonu, tiek namuose, nepriklausomai ar savaitgalis ar velus vakaras. Rupinasi pacientais ne tik kaip ligoniukais gydytoja bet kaip ir zmogus, kaip mama. Mes auginame dvynius, ir per du ju gyvenimo metus gydytoja Solveiga buvo tas zmogus kuris visada padejo, patare, gyde, uzjaute ir dziaugesi kartu ir nuosirdziai. Tuo paciu viska atlikdavo profesionaliai. Rekomenduoju sia gydytoja jusu vaikams. Galima pasitiketi ir tiketi. Musu seimai ji labai padejo gydant vaikus ir padeda lyg siol. Aciu.

 • Puiki, rūpestinga gydytoja. Išmano savo darbą, turi labai gerą požiūrį į vaistų skyrimą, kantri, atsako į visus klausimus ir kantriai.

 • Patikima, kvalifikuota specialiste. Nuo gimimo mano du vaikai kompetetingai priziurimi sios nuostabios gydytojos.

 • Labai profesionali gydytoja. Pirmąjį vaiką apsiėmė prižiūrėti prieš beveik 10 metų, dabar jau rūpinasi antruoju, ir tik Jai patikėsiu savo trečiąjį. Visada aiškiai ir tiksliai konstatuoja problemą, remdamasi tyrimais, visada atsako į rūpimus klausimus, nei karto nėra paskyrus neveiksmingų vaistų. Džiaugiuosi, kad YRA Žmogus, kuriam be baimės galiu patikėti savo brangiausių žmonių sveikatą.

 • Per 6 metus bendravimo nebuvo nei vienos klaidingos diagnozės. Visada paaiškino kodėl reikia elgtis taip ar kitaip. Kaip veikia skiriami vaistai, kaip atrodo kai vaistai veikia netinkamai ir kuo juos keisti. Niekada nediagnozuoja iš oro visada su kraujo ir šlapimo tyrimais. Kitiems gydytojams reiktų iš jos pasimokinti.

 • Rūškana, nemaloni

 • Super gydytoja!!! kai sako zmones, is pasaukimo. Mokanti gerai behdrauti, viska isaiskina, labai lengvai randa kontakta su vaikais!

 • Jei tokiu gydytoju kaip Solveiga butu daugiau mes visi butume laimingesni ir dazniau sypsotumemes :)

 • Labai profesionali ir teisingai mastanti gydytoja.

 • Gydytoja ismananti savo darba, teikianti tikslia informacija, puikiai diagnozuoja susirgimus, paskiria tinkamus vaistus. Bet kada kvieciama atvyksta pas serganti vaika.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Solveiga Umbrasaitė?

Solveiga Umbrasaitė turi Vaikų intensyviosios terapijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13541. Licencija galioja nuo 2009-04-10.

Kaip žmonės vertina Solveigos Umbrasaitės darbą?

16 žmonių įvertino Solveigą Umbrasaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.