Sigitas Tamulis

5 (7 įvertinimai)

Apie Sigitą Tamulį

Sigitas Tamulis turi Gydytojo chirurgo licenciją. Sigito Tamulio licencijos numeris yra MPL-13352, licencija išduota 2009-04-03.

Sigito Tamulio licencijos

Sigitas Tamulis turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-01663
Spaudo Nr.: 14928
Įsakymo data: 2004-10-11
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-13352
Spaudo Nr.: 14928
Įsakymo data: 2009-04-03

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Noriu padėkoti gydytojui ...Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Puikiai prieš ketverius metus atliko operacijas auksiausio lygio profesonalumu... Nuostabios Jūsų rankos ir didžiulė patirtis isgelbejo mano gyvybe... Gydytojas savo srities profesionalas. Jis geriausias!!!....R.Nedzveckas.

  • Nuoširdžiai dėkoju gydytojui S. Tamuliui ir visam personalui už operaciją ir pooperacinį gydymą. Linkiu ir toliau su gera energija, tvirtumu bei šypsena gydyti ligonius. Ačiū Jums! Diana P.

  • Puikus, malonus, savo darbą mylintis chirurgas. Išoperavo man tulžies pūslę. Kai vakare gal po dešimtos operacijos į palatą užėjo dar turėdamas jėgų šypsotis, nustebino. Aš esu labai patenkinta, turėjusi pozityviai nusiteikusį gydytoją, kurio darbu nedrįsčiau abejoti.

  • Labai malonus gydytojas, patekau pas jį atsitiktinai, nes kitas gydytojas susirgo. Jis atėjo susitikti su laukiančiais ligoniais ir taip pakeičiau gydytoją dėl ko esu labai patenkinta. Operaciją atlikta puikiai, nebuvo išvesta jokių drenų. Esu labai dėkinga.

  • Nuostabus, kantrus, dėmesingas medikas! Rekomenduoju visiems, viską paaiškins, ištirs ir skirs tiek laiko, kiek reikės.

  • Nuostabus gydytojas. Daugiau tokių iš pšaukimo dirbančių ir Lietuvos medicina nebus tokia baisi.Ačiū, gydytojau,Sėkmės,

  • Puikus gydytojas. Profesionalus, rūpestingas, draugiškas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Sigitas Tamulis?

Sigitas Tamulis turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13352. Licencija galioja nuo 2009-04-03.

Kaip žmonės vertina Sigito Tamulio darbą?

7 žmonės įvertino Sigitą Tamulį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.