Sigita Kavaliauskienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Sigitą Kavaliauskienę

Sigita Kavaliauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Sigitos Kavaliauskienės licencijos numeris yra MPL-09095, licencija išduota 2007-02-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Nuostabi gydytoja,isklauso,pataria,komunikabili,suprantanti,paguodzianti,zodziu gera gydytoja

 • Nors turiu viena letine liga ir reikia vis kontroles ir prieziuros, griztu is uzsienio tik pas sia daktare, kuri mane visad nuodugnei isklauso ir apziuri

 • Gydytoja, kuri nepaisant ilgu metu darbo praktikos, toliau tobuleja, skaito, lankosi konferencijose ir gydo pagal moksliniais tyrimais paremtus metodus, o ne pagal mociuciu ir delfio rekomendacijas.

 • Jau daug metu musu seimyna priziurinti daktaryte. Aciu Jums!

 • superine musu seimos gydytoja nera

 • rupestinga, maloni, viska smulkiai isaiskino

 • Mes dar neseniai pas šią daktarytę prisirašę, bet mums ji patinka, maloni, paprasta. Jokių problemų, jei reikia siuntimo pas kitą gydytoją ar į klinikas.

 • Man patiko- maloni, nuoširdi. Nors nebuvau registruota, paprašiau, kad priimtų, - atsinešk kortelę ir priėmė. Net saldainių dėžutės nenorėjo imti.

 • labai gera gydytoja

 • Labai puiki gydytoja, ne tik gera specialiste, bet ir geras zmogus.Visada pasitinka su sypsena veide,zmogiskasis faktorius labai daug lemia

 • neturiu labai isiblaškiusi visur skubanti ir niekur nesuspėjanti reike susirūpinti o tai geruoju nesibaigs

 • Maloni, taciau reikli gydytoja, tiek sau, tiek kitiem.Visada isklauso ir nuosirdziai pataria.Jei nesvetimos pacientu problemos.Aciu Jums uz nuosirduma, Gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Sigita Kavaliauskienė?

Sigita Kavaliauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09095. Licencija galioja nuo 2007-02-14.

Kaip žmonės vertina Sigitos Kavaliauskienės darbą?

12 žmonių įvertino Sigitą Kavaliauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.