Apie Saulius Švagždys

Saulius Švagždys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Sauliaus Švagždio licencijos numeris yra MPL-10959, licencija išduota 2008-06-25.

Sauliaus Švagždio licencijos

Saulius Švagždys turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-08625
Spaudo Nr.: 19572
Įsakymo data: 2006-09-11
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-10959
Spaudo Nr.: 19572
Įsakymo data: 2008-06-25

Atsiliepimai ir įvertinimai (31) 5

 • Labai puikus gydytojas.

 • Labai stropus,sąžiningas,malonus,ir gerai išmanantis savo darbą specialistas .

 • Geras specialistas, nuoširdus, atidus, šiltai bendraujantis, išmanantis savo darbą.

 • Puikus, atsakingas, rūpestingas gydytojas. Ne tik koloproktologijos korifėjus, bet dar ir nuostabus žmogus. Nuramins, padrąsins. Visada pasiteirauja paciento sveikata. Turi subtilų humoro jausmą. Tik devynis kartus pamatavęs, dešimtą pjaus. Visada įsitikins, ir išsiaiškins ligos priežastį. Šiuo gydytoju galima tikrai pasitikėti.

 • Gydytojas labai rūpestingas, atsakingas, išmanantis savo darbą. Nuostabus ir šiltas žmogus, gebantis jautriai ir profesionaliai reaguoti į paciento problemas ir efektyviai jas spręsti. Dėkoju gydytojui ir visam personalui už rūpestį, darbo operatyvumą ir profesionalumą. Pagarbiai, Antanas R.

 • Prieš 2,5 metų greitoji atvežė į Kauno klinikas. Tebedėkoju Dievui, kad būtent dr. Švagždys tadien budėjo ir operavo. Fantastiškas medikas ir nuostabus žmogus! Labai jam ačiū.

 • Nuoširdus,malonus .Puikus gydytojas.

 • Labai aciu ,uz atlikta operacija.Atidus,mylintis savo darba.

 • Puikus gydytojas. Tikras savo srities profesionalas. Labai dėmesingas, rūpestingas. Dėkui už puikiai atliktą labai sunkią operaciją.

 • Labai mandagus ir malonus ) nera :))))

 • Labai puikus gydytojas. Atėjau su rimta bėda, kentėjau tokius skausmus, kad mintys daeidavo iki savižudybės. Man iškart buvo padarytas tyrimas, atlikta gydomoji procedūra ir skirtas gydymas antibiotikais. Pasveikau ir vėl džiaugiuosi gyvenimu. AČIŪ JUMS!

 • Geras specialistas, maloniai bendraujantis, galetu visi gydytojai tokie būti

 • Labai profesionalus

 • Didelis AČIU už visapusiška pagalba.

 • Seniai vargino itin nemaloni problema.Lankiausi pas gydytojus, deja...Vienintelis gydytojas S. Svagzdys is karto nustate mano negalavimu priezasti. Buvo atlikta operacija, siuo metu vyksta pooperacinis laikotarpis, reikia manyti, viskas bus gerai. Labai profesionalus, rupestingas, pozityvus gydytojas, tiek kompetencijos prasme, tiek bendravimu su pacientais. Esu siam gydytojui labai dekinga. Tai pavyzdys visiems gydytojams.

 • Šaunus, malonus gydytojas. Stengiasi padėti iš esmės ir kaip įmanoma greičiau išspręsti problemą.

 • Nuostabus gydytojas. Rekomenduoju.

 • Gydytojas, kurį rekomenduočiau visiems: puikus specialistas ir malonus, išmintingas, linksmas žmogus. Toks, koks turėtų būti tikras gydytojas.

 • Labai taktiškas, malonus, gydytojas, ne skubantis operuoti, bet kada atsiliepia telefonu, konsultuoja suprantamai ir aiškiai.

 • Labai profesionalus, dalykiškas, mokantis išaiškinti problema bei gydymo būdus.Tik geriausi atsiliepimai apie šį gydytoja.Kad daugiau tokių gydytojų būtų Lietuvoje.

 • Gydytojas nuodugniai apžiūrėjo mano "problemą", nepatingėjo suprantamai (net panaudodamas piešinius) paaiškinti, kas ir kaip vyksta, pateikė elementarias rekomendacijas, kadangi medicininis gydymas mano atveju nebuvo reikalingas. Šiaip labai malonus žmogus, ir tikrai, manau, puikus savo srities specialistas.

 • Vakar teko susipażinti su gydytoju.puikus żmogus , vertas pagyrimu iš savo pacientu. ramaus būdo,puikiai bendrauja su klientais, greitai nustate diagnoze, ir paskyre gydyma.Pas toki gydytoja malonu ir visai ne baisu apsilankyti.

 • Profesionalas. Ačiū šiam gydytojui už išgelbėta gyvybę. Tik patys geriausi atsiliepimai.

 • Esu labai dėkinga Gyd. S. Švagždžiui suteikus profesionalią pagalbą, nustatant ligos diagnozę ir gydimą. Ačiū už nepaprastą nuoširdumą bei atsidavimą darbui. Džiugu,kad Lietuvoje dar yra tokių savo srities PROFESIONALŲ!

 • Nuostabus gydytojas! Gydžiausi traumą. Kol kiti gydytojai 5 metus diagnozavo ir gydė ne tas ligas, Švagždys viską sutvarkė per 3 mėn (būtų greičiau, užtruko dėl manęs).

 • Puikus gydytojas, labai konkretus, viską nuodugniai paaiškina. Patys geriausi žodžiai apie šį gydytoją!

 • Labai nuostabus gydytojas, viską paaiškino, suteikė visą informaciją dėl būsimos operacijos. Labai nuoširdus ačiū gydytojui už atliktą mamai operaciją. Kad daugiau būtų tokių nuostabių gydytojų.

 • Profesionalas - tuo viskas ir pasakyta. Mums labai pasisekė, kad atsiradus bėdai, papuolėme būtent pas šį gydytoją. Išsamiai nustatė ligą, jos gydymo eigą. Ačiū per mažas žodis už suteiktą pagalbą ir rūpestį !

 • Puikus gydytojas! Ramus, nesukeliantis baimės, įdėmiai išklauso, išsamiai viską paaiškina, konkretus, tiksliai diagnozavo ligą. Ačiū jam!

 • Labai šiltas ir malonus gydytojas.

 • Nuostabiausias gydytojas! Tokie turėtų būti visi gydytojai, tai gydytojo pavyzdys. Šiltas, rūpestingas, geranoriškas, nuoširdus, atjaučiantis, Gydytojas profesionalas. Tokių gydytojų nebuvau sutikus. Ačiū už suteiktą gydymą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Saulius Švagždys?

Saulius Švagždys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10959. Licencija galioja nuo 2008-06-25.

Kaip žmonės vertina Sauliaus Švagždio darbą?

31 žmogus įvertino Saulius Švagždys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.