Saulius Narauskas

4.6 (9 įvertinimai)

Apie Saulius Narauską

Saulius Narauskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Sauliaus Narausko licencijos numeris yra MPL-21524, licencija išduota 2016-07-12.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 4.6

  • Dėmesingas,malonus bendraudamas,įsiklausantis

  • Šaunus gydytojas

  • labai geras ir kaip gydytojas, ir kaip žmogus. su pagarba, pacientė kamilė

  • Profesionalus, rūpestingas, kantrus, puikiausias mūsų šeimos gydytojas. Pagarbiai Jūratė Venclovienė

  • Puikus, rūpestingas gydytojas. Teko kalbėti tik telefonu, bet net telefonu išprendė kitų gydytojų padarytas klaidas. Net keletą kartų pasiteiravo kaip jaučiuosi ir ar gali daugiau kuo padėti. Tai buvo seniai, bet iki dabar negaliu atsistebėti. Džiaugsiuosi jei rytoj pavyks persirašyti pas šį kompetetingą gydytoją.

  • Urbanavičienė Evelina

  • puikus šeimos gydytojas. Labai rūpestingas ir šiltas žmogus. Rekomenduoju visapusiškai.

  • Kalniečių polliklinikos pacientais esame nuo 1978 metų. Tai labai puiki poliklinika ir džiaugiamės būdami jos pacientais. Saulius Narauskas mūsų trečiasis šeimos gydytojas. Labai dėmesingas, paslaugus ir rūpestingas šeimos gydytojas. Labai geras specialistas, džiaugiamės būdami jo pacientais. Prof. habil. dr. Henrikas Stankevičius

  • Norėjau pasikonsultuoti dėl dantų protinių ir ne tik. Turėjau panoraminę nuotrauką, ką daryti, kur eiti, kad mane nukreiptų tinkamu keliu(nes pirmas kartas, nežinojau ką daryti) jis nusijuokė ir pasakė, kad su dantim nieko bendro neturi, ne jam priklauso. Ir kur man eiti, ką daryti ? Bandžiau išsiklausinėt kur pas ką... Aš pirmą kart. Vėl nusijuokė. Jis sako, mes tik viso kūno diagnozę darom. o dantys nesiskaito prie viso to kūno? Juk šeimos daktaras turi žinoti ką reikia tokiam paciantui daryti, kur kreiptis... Paskui po dantų bandžiau paaiškinti kas su mano organizmu darosi ne taip, jis iki galo nesiklausė bandė įpiršti tik vieną problemą neatkreipdamas dėmesio į kitus išvardintus simptomus. Vienu tarpu atrodė, kad davė suprast ,,vos ne kaip ligų ieškau' Bandžiau paaiškinti toliau viską , vietomis visai nusijuokė. Nerimtai žiūrėjo į visą tą reikalą... Tai ir išėjau,liepė pasitepti kažkuo ir viskas. Nuėjau pas kitą daktarę dėl dantų , papasakojau kas buvo tai išrašė siuntimą pas neurologą. Sakė tokie dalykai neturi darytis , plius visa tai jau anksčiau buvo pasikartoja. Ir taip nemėgstu daktarų, nenoriu eiti , bet privertė nueiti. Tiesiog net nesinorėjo ten sėdėt ar kažką dar pasakoti, mačiau kad nieko nesigaus. Net pačiai nejauku pasidarė, nemalonu.. Norėjosi tiesiog atsistoti ir išeiti. Todėl teko pakeisti šeimos gydytoją , nes dantys jam nepriklauso. Dabar vėl reikėjo dėl dantų pas šeimos daktarą pasikonsultuoti, kad duotų leidimą planiniai operacijai. Kaip galiu eiti pas šeimos daktarą kai jam dantys nepriklauso... Kad vėl nusijuoktų ?... Linkiu sėkmės darbe.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Saulius Narauskas?

Saulius Narauskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21524. Licencija galioja nuo 2016-07-12.

Kaip žmonės vertina Sauliaus Narausko darbą?

9 žmonės įvertino Saulius Narauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.