Apie Saulius Grižą

Saulius Grižas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Sauliaus Grižo licencijos numeris yra MPL-12764, licencija išduota 2009-03-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • Daktaras operavo karantino metu (kovo mėn. pabaigoje), nes tai buvo būtina. Esu labai dėkinga. Nors kaip daugelis chirurgų, daktaras yra santūrus pokalbyje, tačiau gavau pakankamą informaciją į pooperacinę reabilitaciją. Nuoširdžiai dėkinga. Rekomenduoju.

  • Vertinu gydytoją tik teigiamai ir rekomenduočiau visiems , kuriems reikalinga šio gydytojo pagalba. Konkretus, atvirai išaiškinantis esamą padėtį artimiesiems. Nuoširdus ačiū gydytojui. Pasitikėkime ir tikėkime šiuo gydytoju.

  • Nuostabus žmogus ir labai geras gydytojas. Profesionaliai atliktos trys operacijos. Gydytojas rūpinasi ligoniu nuo operacijos pradžios iki išleidimo į namus. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją. Ačiū ne tik už gydymą paciento, ačiū už artimųjų palaikymą, skirtą laiką jiems. Ačiū už suteiktą optimizmą, rūpestingumą ir profesionalumą. Su didžiausiais linkėjimais D&A&B

  • Labai profesionalus, puikus specialistas

  • Grubus bendravimas ypač opiomis temomis, o pacientas buvo itin garbaus amžiaus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Saulius Grižas?

Saulius Grižas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12764. Licencija galioja nuo 2009-03-13.

Kaip žmonės vertina Sauliaus Grižo darbą?

5 žmonės įvertino Saulius Grižą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.