Apie Saulius Bradulskį

Saulius Bradulskis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Sauliaus Bradulskio licencijos numeris yra MPL-05875, licencija išduota 2005-01-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (34) 4.9

 • profesionalus, rūpestingas gydytojas.

 • Labai aciu uz rupestinguma bei gera mano savijauta. Linkiu geros Jums sveikatos, puikios nuotaikos ir supratingu pacientu. Su didele pagarba Jusu atliekamam darbui D. Jurevice.

 • Esame nuosirdziai dekingi siam gydytojui uz sugrazinta mamos sveikata. Sis gydytojas - malonus, rupestingas, atsidaves savo darbui specialistas. Noretusi, kad tokiu gydytoju - butu kuo daugiau. Norime jam palinketi sekmes - profesionaliame ir asmeniniame gyvenime. Aciu Jums, Gydytojau. Ligone Stanislava ir artimiemieji

 • Geras gydytojas ir doras žmogus.

 • puikus ir profesionalus gydytojas, gerai išmanantis savo darbą, dėkingas už atliktas ir suteitas medicinines oaslaugas bei konsultacijas

 • Labai geras gydytojas - chirurgas. Nuoširdus bendravimas ir lengvos rankos. Ačiū Jam už sugrąžintą sveikatą.

 • man dare zarnyno operacija ir as esu jam labai dekingas

 • tikras profesionalas

 • Labai profesionalus, atidus, rupestingas destytojas :) ACIU :)

 • itin pozityvus ir teisingas zmogus... Labai puikiai ismanantis ka daro... Su juo galima kosultuotis ivaireis klausimais. Stiprus ziniomis. Stiprybes ir sekmes Jums ir jusu vaikams.

 • Puikus daktaras! Tulzies operacija man atliko puikiai,neturiu jokiu nusiskundimu. Begalinis rupestingumas dar ir po operacijos.

 • Labai profesionalus. Idealiai atliko apendicito operacija ir labai gerai susiuvo pjuvi.

 • saunus, taktiskas, malonus gydytojas

 • išmano savo darbą, turi lengvą ranką

 • po "Hauso" ivaizdziu - rupestingas, atidus, malonus zmogus ir lb.simpatiskas vyras :)

 • Rūpestingas,atidus, visada baigiantis pradėtą darbą, nieko už tai nereikalaujantis. Visada paaiškinantis apie atliekamas procedūras, jų reikalingumą ir galimas komplikacijas. Dėmesingas ir pagarbus tiek ligoniui, tiek personalui.

 • Visiškai nusivyliau šiuo gydytoju. Iš anksto nusistatęs neigiamai. Mokėjau didelius pinigus už procedūrą ir konsultaciją. O konsultacijos praktiškai negavau.

 • Nepaprastai aukšto intelekto,mandagus,rūpestingas,kultūringas gydytojas.Buvo net nepatogu siųlyti jam atlygį. nėra

 • Labai norėčiau padėkoti šiam gydytojui už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą. Gal apie porą metų mane kankino pasikartojantys nepakeliami pilvo skausmai ir dažnas nevirškinimas, atlikau begalę tyrimų kurie rodė kad esu visisškai sveikas, nepaisant to gyvenimo kokybė buvo labai prasta. Kas pusę metų su nepakeliamu pilvo skausmu atvykdavau į ligoninę ir atlikti tyrimai dalinai rodydavo, kad tai ūminis apendicitas, tačiau iki 100% tikrumo pritrūkdavo duomenų. Mane apžiųrėjo gal 10 chirurgų per tuos dvejus metus, tačiau operacijai ryžosi tik vienas, būtent šis gydytojas. Po operacijos praėjo apie 5 mėn. šiuo metu esu laimingiausias žmogus pasaulyje, virškinimas veikia puikiai, o ką reiškia skaudėti pilvą jau seniai pamiršau. Ačiū Jums labai už sugražintą gyvenmo džiaugsmą !

 • Dėkoju už malonų, nuoširdų ir kompetentingą darbą. Jūsų dėka vyksta maži ir dideli stebuklai, grįžta džiaugsmas į žmonių gyvenimą.Ačiū Jums už tai.

 • Puikus Gydytojas, zinantis savo darba ir ji mylintis. Rekomenduoju ji kam reikalinga sio gydytojo pagalba. Tai rupestingas, mandagus, viska paaiskinantis gydytojas. Padeku neima! Isitikinau :)

 • Bendraujantis, malonus, atidus savo pacientams. Aciu uz rupesti, pries ir po operacijos! Superinis gydytojas, bei simpatiskas vyras. :)

 • Labai rūpestingas,taktiškas,nuoširdus gydytojas.

 • Nuostabus Docentas !

 • Saulius Bradulskis Gydytojas iš dideles raides! Labai teigiamas, rūpestingas, švelnus (kas įpač svarbu atliekant nelabai malonius tyrimus). Su manimi kalbėjosi, kaip čia jau raše, "kaip su senų draugų", nuramino, paaškino kantriai, patare, padrąsino. Tikrai rekomenduočiau butent šį Gydytoją kitiems! P.S. Sesute irgi nuostabi :)

 • Dariau pas šį gydytoją kolonoskopijos tyrimą (Šilainių poliklinikoje). Įpatingai švelnus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Tyrymo metu viską paaiškindavo, nuramindavo, kai reikėjo. Sesute irgi buvo labai maloni. Drąsia rekomenduočiau šį nuostabų gydytoją kitiems! A.K.

 • Esu labai dėkinga gerb.Gydytojui S. Bradulskiui už puikiai atliktą tyrimą (Kauno miesto poliklinika)! Čia dirba profesionalai! Ačiū už nuoširdumą, už gebėjimą palaikyti pacientą, dalykiškai viską paaiškinti! Dėkui ir gerb. D. Andriukaitienei - aukštos klasės seselei! Be jos pagalbos man tikrai būtų sudėtingiau ištverti gana sunkią procedūrą. Sėkmės Jūsų kilniame darbe! Rekomenduoju Gydytoją S. Bradulskį kitiems!

 • Jaučiausi keistokai, nes su manim elgėsi kaip su senu geru pažystamu. Dėmesingas nuo diagnozavimo iki siūlų išėmimo. Manau, tai chirurgas, kuriam patinka Jo darbas. Ačiū ir gydytojui ir seselėms.

 • 2014.12.29 d. man operavo tulžies pūslę ir išvaržą.Tik pamačius gydytoją, nors kamavo skausmai, iš karto pajutau, kad patekau į geras rankas. Ačiū,daktare,už rūpestingumą, už šiltą bendravimą, už nuoširdžius patarimus, už priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu. SĖKMĖS !

 • Labai dėkinga šiam Gydytojui už atliktą žarnyno operaciją ir peritonito gydymą. Už rūpestį gulint ligoninėje ir konsultacijas jau grįžus namo. Kuo didžiausios sėkmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime.

 • puikus specelistas, nuostabus bendravimas su pacientais (musu buvo pramintas daktaru Hausu, o as jo gydomu ligoniu prabuvau gana ilga laika) mane operavo 3 kartus ir tikrai galiu vertinti kaip zmogu ir specialista.TAI PROFESIONALAS

 • Labai bijojau - suprato, rado žodžių nuraminti ir viską atliko gerai, greitai ir iki galo... Ačiū. Niekam nelinkiu žarnyno ligų, bet jeigu jau atsitiks - nuoširdžiai rekomenduoju gydytoją S.Bradulskį.

 • Labai profesionalus gydytojas, viską daro rūpestingai.Ačiū jam ir sesutei Krasauskienei už rūpestį ir gerą atmosferą. Sėkmės Jums sunkiame darbe. Zita D.

 • Jau pirmos konsultacijos metu tiksliai ivertino diagnoze, parinko gydyma, ir svarbiausia - iki pat gydymo pabaigos nuosirdziai rupinosi mamos sveikata. Daktare - aciu Jums uz tai

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Saulius Bradulskis?

Saulius Bradulskis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05875. Licencija galioja nuo 2005-01-05.

Kaip žmonės vertina Sauliaus Bradulskio darbą?

34 žmonės įvertino Saulius Bradulskį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.