Saulė Bingelienė

4.2 (21 įvertinimas)

Apie Saulę Bingelienę

Saulė Bingelienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Saulės Bingelienės licencijos numeris yra MPL-08630, licencija išduota 2006-09-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (21) 4.2

 • Labai rūpestinga, atidi, profesionali

 • Ieskau kitos seimos gydytojos.

 • Atejau paprasyti tyrimu siuntimo, pasaipiai bendravo, isvadino specialistu, isjuoke, jauciausi kaip kaimo ambulatorijoje

 • Neteko turėti daug kontakto su šia medike, bet pirmą kartą dar bent jau tiesiog neutraliai bendravo. O štai antrą kartą pribloškė. Prieš tai lankiausi pas budinčią, nes reikėjo skubios pagalbos (karščiavau). Gavau biuletenį trim dienom, išrašė vaistų ir užrašė jau pas šeimos gydytoją. Apsilankydama dar jaučiausi labai prastai. Nors temperatūros tuo metu nebuvo, labai stipriai spaudė galvą, sinusus (mat buvo sinusitas). Viską paaiškinau. Tai pažiūrėjo gerklę, paklausė plaučius ir pasakė, kad per savaitgalį pasveiksiu. Tai va jau turiu niekaip nepraeinantį sinusitą.:) Po karantino tikrai persirašysiu pas kitą šeimos gydytoją. Nes nuo ponios Saulės šiluma tikrai nesklinda. Iš gydytojų mielumo ir paguodos žodelių nesitikiu, tačiau nepageidauju ir arogancijos bei ignoravimo, kurių šiai gydytojai nestinga.

 • Mano nuomone, trūksta empatijos. Kreipęsis į ktus specialistus, išvengiau gresiančių rimtų komplikacijų.

 • nuostabi!

 • Labai pareiginga ir atsakinga. Gydo tikrai Nuostabiai....

 • Fantastiška gydytoja, rūpestinga, atsakinga, nuostabus bendravimas su pacientu. Ilgose eilėse reikia laukti, kol patenki pas tokią gyvytoją kaip ši, nes ji turi begalo daug pacientų.

 • Rūpestinga, maloni gydytoja

 • Visada šypsosi, visada malonu pas gydytoją ateiti, net kai akivaizdžiai matomas nuovargis.

 • Dirba profesionaliai. Likau patenkinta

 • Mano močiutė buvo paskirta pas šią gydytoją. Rekomenduoju. Gydytoja tiksliai įtarė diagnozę, išrašė siuntimus apsilankyti pas specialistus. Man labai patiko gydytojos energija, dalykiškas atvirumas.

 • Nuostabi daktare,tariu dideli Aciu,kad nustate degnoze,padare reikalingus tyrimus ir nusiunte teisinga linkme tolimesniam gydymui.Aciu dar karta ir sveikatos siai daktarei.

 • Atsilyginau geru žodžiu

 • Ačiū gydytoja už Jūsų kantrybę ir rūpestį savo pacientams. Tokie savo darbui atsidavę gydytojai įkvepia ir motyvuoja mylėti savo darbą ir rūpintis savo sveikata.

 • Kartą atėjus pasiimti tik skiepų paso ir jau leidžiantis žemyn laiptais gydytoja PASKAMBINO ir paprašė sugrįžti - pamatė, kad nuo 2013 metų man nebuvo atlikti jokie profilaktiniai (šlapimo, kraujo tyrimai). Man tai, didžiausias gydytojo rūpestingumo įrodymas.

 • Dėmesinga, šiltai bendraujanti, kantriai paaiškina visus kylančius klausimus, net pačius elementariausius. Jos priimami sprendimai dėl sveikatos yra profesionalūs ir racionalūs.

 • Puiki gydytoja!

 • Visada profilaktiškai pasirūpina, jog būtu atlikti tyrimai bendrai sveikatai patikrinti. Labai konkreti ir patikima. Jei mėgstat į poliklyniką ateiti paplepėti ir išsišnekėti tai tuomet - ne jums.

 • Maloni gydytoja. Rekomenduoju.

 • Kažkada seniai galvojau, gal keisti, bet džiaugiuosi, kad to nepadariau. Prašiau tik siuntimo, o ji pasidomėjo priešistore ir rado kito gydytojo pažymėta svarbius dalykus, kurių jis man neminėjo ir kam reikalinga prevencija bei reguliarus stebėjimas. O nestebėta jau 4 metai, nes... kitas gydytojas pasakė, kad tai nereikšminga. Labai vertinu jos tokį rūpestį ir tą papildomą darbą - kortelės pavartymą dėl ligos istorijos. Kitas gal tiesiog būtų rašęs siuntimą ir viskas. Labai labai džiaugiuosi ir vertinu šį gestą. O šiaip taip, ši gydytoja žodžio į vatą nevynioja, bet kam tai trukdo? Kažkada jos žodžių nevyniojimas man padėjo priimti svarbų sprendimą ir jis buvo mano naudai. Ar rekomenduoju šią gydytoją? Taip :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Saulė Bingelienė?

Saulė Bingelienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08630. Licencija galioja nuo 2006-09-11.

Kaip žmonės vertina Saulės Bingelienės darbą?

21 žmogus įvertino Saulę Bingelienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.