Rytis Sutkaitis

4.8 (17 įvertinimų)

Apie Rytį Sutkaitį

Rytis Sutkaitis turi Šeimos gydytojo licenciją. Ryčio Sutkaičio licencijos numeris yra MPL-07905, licencija išduota 2006-02-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.8

 • Miela malonu pas tokį gydytoją keliauti. Viską paaiškina ir pasako ką daryti. Tiesiog nuostabu!

 • Nedarbinguma uzdare ne ta data sedejau namuose savaite seip nors sake kad uzdare poto antra karta atbulinia data uzdare nekam ji nerekomenduociau

 • Labai demesingas ir geras zmogus

 • Ko gero vienas is geriausiu gydytoju Lietuvoje. Siek tiek ciniskas, "naglas", kartais uzsispyres, taciau viskas pacientui, jo gerovei. Laisvai bendrauja su visisku degradu ir lygiai taip pat su auksciausio lygio verslininku ar valstybes tarnautoju. Probably the best... :)

 • Labai geras,demesingas pacientams.Geras specialistas.Kulturingas ir malonus.Tokiu gydytoju reiketu Lietuvai.

 • Puikus gydytojas

 • Labai profesionalus, apsisvietes ir tobulinantis med.zinias. Gydymo kokybe gera. Perspektyvus medikas! Aciu Jam! Daug isipareigojimu, trumpas ambulatorinio priemimo laikas, todel tenka ilgai laukti eileje.

 • AČIŪ... Rytis Sutkaitis gydytojas iš didžiosios raidės14240

 • Aukšto profesionalumo gydytojas, konkretus,teisingas,dėmesingas,suprantantis žmogaus psichologiją.

 • nerealus Gydytojas!

 • Fantastiskas gydytojas,

 • Puikus,kompetetingas zmogus.

 • Patyręs, rūpestingas, savo sritį išmanantis gydytojas. Racionaliai skiria gydymą, nealina organizmo antibiotikais be reikalo. Visados žino apie naujausius vaistus ir gydymo metodus. Pats geriausias šeimos gydytojas!

 • Rytis Sutkaitis yra žmogus, kuriame telpa tiek daug: gėris, atsakomybė, profesionalumas, begalinis dėmesys, pagarba ir meilė žmogui. Dėkojame jam už rūpestingą gydymą, geras rankas, už kilnumą, pagarbą pacientui.

 • Puikus seimos gydytojas.

 • Super daktaras

 • Superinis Gydytojas ! Aciu! Nuosirdus! ir be pasikelimo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rytis Sutkaitis?

Rytis Sutkaitis turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07905. Licencija galioja nuo 2006-02-14.

Kaip žmonės vertina Ryčio Sutkaičio darbą?

17 žmonių įvertino Rytį Sutkaitį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.