Rūta Martinonytė

5 (14 įvertinimų)

Apie Rūtą Martinonytę

Rūta Martinonytė turi Medicinos gydytojo licenciją. Rūtos Martinonytės licencijos numeris yra MPL-17928, licencija išduota 2012-07-19.

Rūtos Martinonytės licencijos

Rūta Martinonytė turi šias licencijas:

Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-17928
Spaudo Nr.: 32148
Įsakymo data: 2012-07-19
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-20296
Spaudo Nr.: 32148
Įsakymo data: 2015-07-09

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Nuostabi mūsų šeimos gyditoja. Visą gydimo planą (virusinis ar bakterinės susirgimas) grindžia kraujo tyrimais. Esant būtinybei atsako ir per mesinger programėlę. Manau tokių atsidavusių gydytojų dar reiktų labai gerai paieskoti❤️

 • Puiki gydytoja, padejo sergant, išgydė, likau labai patenkintas

 • Daktare labai nuostabi, kai apsilankai pas Ruta tave priema labai šiltai, maloniai. Su žmogumi bendrauja labai maloniai ir ramiai.

 • Lengviau ir sirgti,turint tokią gydytojąâ˜ºTurinti visas geriausias savybes,tinkančias būti gydytoja.Žmogus,rodos net gydo savimi..

 • Ačiū gydydtojai už rūpestingumą,savo darbo išmanymą.Nuostabus žmogus.

 • Malonu,rupestinga gydytoja, norisi ir vel gristi

 • Rūpestinga, atsakinga gydytoja. Prie kabineto nebūna eilių, visada pakviečia laiku, esu labai patenkinta šia gydytoja ir jos gydymu.

 • Labai profesionali daktare. Tik jos deka vaikas nebijo eiti pas daktarus. Kiekviena diena kartoja, kad nori pas daktaryte. Kiekviena karta paklaus kaip kiti seimos nariai laikosi. Jei kazkas neaisku pasiskambina ir pasidomi. Noretusi jog butu daug daugiau tokiu specialistu ???? aciu jai jog jin yra ????

 • Pati geriausia daktare. Su zmogumi bendrauja kaip su sau lygiu. Mano vaikas bijodavo eiti pas daktarus o pas daktare Rūta tiesiog veržiasi, kaip nori eiti.

 • Labai nuoširdi ir atsidavusi gydytoja. Puikiai diagnozavo ir išgydė

 • Šiai gydytojai patikėjau savo ir šeimos sveikatą. Nuostabi gydytoja, visada tiksli diagnozė ir gydymas. Puikus požiūris į pacientą.

 • Labai gera,rūpestinga,maloni gydytoja. Diagnozavo ir išgydė ligą. Rūpinasi visa mūsų šeima. Esame labai patenkinti gydytojos darbu.

 • Ši gydytoja profesionali, atsakinga, mylinti savo darbą. Likome patenkinta visa mūsų šeima, labai myli vaikai- tikrai rekomenduojame. Puikiai diagnozuoja ir gydo susirgimus.

 • Labai gera gydytoja, rūpestinga ir įžvalgi. Teisingai diagnozavo ligą, paskyrė gydymą. Labai labai gera gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rūta Martinonytė?

Rūta Martinonytė turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17928. Licencija galioja nuo 2012-07-19.

Kaip žmonės vertina Rūtos Martinonytės darbą?

14 žmonių įvertino Rūtą Martinonytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.