Rosita Mačiulaitienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Rositą Mačiulaitienę

Rosita Mačiulaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rositos Mačiulaitienės licencijos numeris yra MPL-10714, licencija išduota 2008-03-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Nuostabi gydytoja! Prižiūrėjo mano sveikatos būklę nėštumo metu. Netgi turint omeny, kad antroje nėštumo pusėje prasidėjo karantinas ir daugelis kitų gydymo įstaigų nepriėmė nėščiųjų, Rosita ir seselė Beatričė užtikrino, kad vizitai nenutrūktų, kad būtų užtikrintas saugus kontaktas, pačios savo iniciatyva reguliariai domėjosi, proaktyviai informuodavo apie pokyčius. Neįtikėtinai kruopšti, nuosekli priežiūra ir informavimas. Dabar visa šeima pasirinkusi Rosita kaip šeimos gydytoją, visada labai greit priima, tiek išankstinės registracijos, tiek skubiais atvejais. Dabar prižiūri ir kūdikį, tai džiugina moderniu požiūriu, plačiai pateikiama informacija, tėvų informavimu. Tikrai rekomenduoju nėščiosioms, vaikams ir visai šeimai!

 • Super gydytoja ir sesute Beatričė, labai džiaugiamės, jog persirasem visa šeima :)

 • Apie tobulesnius vizitus nereiketu net svajoti.Gydytoja labai maloni atidi,maloniai bendrauja iš karto atliekami svarbiausi tyrimai,atsakymus pranesa sekančia diena,esant reikalui iš karto siunčia konsultuotis pas specialistus,kuriuos galima pasirinkti.Kartu dirbanti slaugytoja Beatrice yra labai dėmesinga ir sumani Kiek kartu ėmė kraują iš venos niekad neatsirado jokios mėlynes. Niekada neturėjome geresnes šeimos gydytojos nei slaugytojos.

 • Puiki gydytoja!

 • Gydytoja Rosita Mačiulaitienė dabar jau dirba Fabijoniškiu sveikatos centre, adresu Fabijoniškiu 10, Tel.: 8 648 23299

 • Gydytoja Rosita Mačiulaitienė jau dirba Fabijoniškių sveikatos centre, adresuFabijoniškių 10, Vilnius Tel.: 8 648 23299

 • Visa šeima gydomės pas šią gydytoją. Dėl sunkios vieno šeimos nario ligos tenka dažnai lankytis. Gydytoja operatyviai suteikia konsultacijas dėl gydymo taktikos ir kol kas visada tinkamai skyrė gydymą ar siuntė pas specialistus. Gydytojos kompetencija neteko suabejoti. Gydytoja atsakingai atlieka savo darbą ir yra nuoširdus žmogus.

 • Kompetetingai konsultuoja ir tiksliai paskiria gydymą.

 • Miela gydytoja. Jei labai nepaprašysi, siuntimo gali ir negauti, o papildomai susimokėti pinigų.

 • Nuostabi gydytoja. Pataria visais klausimais.

 • Paslaugi maloni gydytoja, visada pataria ir paaiškina (kas l. svarbu :) )

 • Labai gera daktare

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rosita Mačiulaitienė?

Rosita Mačiulaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10714. Licencija galioja nuo 2008-03-17.

Kaip žmonės vertina Rositos Mačiulaitienės darbą?

12 žmonių įvertino Rositą Mačiulaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.