Apie Rolandą Šleivys

Rolandas Šleivys turi Gydytojo kraujagyslių chirurgo licenciją. Rolando Šleivio licencijos numeris yra MPL-06856, licencija išduota 2005-05-20.

Rolando Šleivio licencijos

Rolandas Šleivys turi šias licencijas:

Gydytojas kraujagyslių chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-06856
Spaudo Nr.: 12489
Įsakymo data: 2005-05-20
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-14188
Spaudo Nr.: 12489
Įsakymo data: 2009-05-08

Atsiliepimai ir įvertinimai (2) 3

  • Nuostabus savo srities specialistas, tikras profesionalas. Viską paaiškino konkrečiai, aiškiai ir tiksliai. Puikiai jaučiausi po operacijos. Be to kiti gydytojai stebėjosi siūlių mažumu ir gražumu. Rekomenduoju.

  • Konsultavausi pas gydytoją dėl venų varikozės. Apžiūrėjo vizualiai, rekomendavo operuoti abi kojas. Parašė atsakymą į siuntimą, išaiškino kokių tyrimų reikės operacijai. Paklausus ar nereikia ekoskopijos, atsakė, kad pažiūrės, kai būsiu paguldyta į stacionarą operacijai ( jeigu reikės). Grįžus namo perskaičiau, atsakyme, kad man buvo atlikta echoskopija, ir aprašyta kojų būklė. Labai nesmagu, kad gydytojas šitaip užsidirba papildomų pinigų. Nes ši procedūra nebuvo atlikta. labai džiaugiuosi, kad nuėjau pas kitą gydytoją ,kuris atliko echoskopiją abiem kojom, sužinojau, kad reikia operuoti tik vieną koją. Šis gydytojas parodė kur problema. Po tokio akibrošto pas gyd. R. Šleivį daugiau negrįžau ir nenorėčiau gydytis pas jį.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rolandas Šleivys?

Rolandas Šleivys turi Gydytojo kraujagyslių chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06856. Licencija galioja nuo 2005-05-20.

Kaip žmonės vertina Rolando Šleivio darbą?

2 žmonės įvertino Rolandą Šleivys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.