Apie Rolaną Rinkūną

Rolanas Rinkūnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Rolano Rinkūno licencijos numeris yra MPL-09680, licencija išduota 2007-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ir visam personalui už operaciją ir pooperacinį gydymą. Linkiu ir toliau su gera energija, tvirtumu bei šypsena gydyti ligonius. Ačiū Jums! Diana P.

  • Puikus chirurgas. Dėkoju už puikiai atliktą laparoskopinę apendicito šalinimo operaciją.

  • Puikus gydytojas, darė nesudėtingą procedūra skubos tvarka, tačiau viską smulkiai paaiškino, rekomendavo tolesnį gydymą. Labai maloniai bendrauja, jaučiasi kontaktas su žmogumi ir matosi, kad jam rūpi darbas, kurį atlieka ir pacientai, kuriais rūpinasi. Šaunus gydytojas!

  • Labai geras gydytojas, puikus specialistas. Maloniai bendrauja, viska išsamiai paaiškina. Džiaugiuosi kad teko operuotis pas Dr. Rinkūną.

  • Paliko labai gerą įspūdį. Išmano savo darbą. Puikiai konsultuoja, pataria bei pajuokauja laiku ir vietoje :)

  • Nuostabus gydytojas. Labai rūpestingas ir tikrai paliko neapsakomą įspūdį.

  • Labai geras gydytojas. Maloniai bendrauja su žmonemis. Atsako į visus klausimus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rolanas Rinkūnas?

Rolanas Rinkūnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09680. Licencija galioja nuo 2007-07-13.

Kaip žmonės vertina Rolano Rinkūno darbą?

7 žmonės įvertino Rolaną Rinkūną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.