Rokas Borusevičius

5 (26 įvertinimai)

Apie Roką Borusevičius

Rokas Borusevičius turi Gydytojo periodontologo licenciją. Roko Borusevičiaus licencijos numeris yra OPL-05053, licencija išduota 2017-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (26) 5

 • Žmogus dirbantis savo darba labai šališkai,paskutiniu metu pradejo varyt ant skaiciaus kaip konvejeris…Per labai jaunas ir pajutes pinigu skoni ,pasikeite požiuris i darba.Dar panašu kad yra šiek tiek rusofobas ir tai jai turite rusiskos linkmes pavarde,geriau apeikite del visa ko

 • Grieztas, bet teisingas. Labai padejo man

 • Rekomenduoju, dėmesingas ir atsakingas gydytojas.

 • Smagu ateit pas jauną, teigiamai nusiteikusį specialistą. Kruopščiai atliko savo darbą. Rekomenduočiau. Spaudžiu like :)

 • Edita, Pakruojis

 • Visiems rekomenduoju: jaunas, nuoširdus, jautrus, atsidavęs darbui, nuostabus gydytojas! Esu jam labai dėkinga.

 • Labai dėmesingas ir profesionalus gydytojas.

 • Puikus savo srities žinovas. Maloniai ir taktiškai bendrauja, visada geros nuotaikos, tiesiog malonu pas jį lankytis. Po vizito pasiteirauja dėl savijautos, ar neatsirado problemų. Tikrai rekomenduoju!

 • Lankiausi konsultacijai dėl protinių dantų gydymo. Buvo atlikta panoraminė dantų rentgeno nuotrauka. Gydytojas apžiūrėjo ir įvertino ne tik protinius dantis, bet išnagrinėjo ir nuotraukoje matomus pakitimus. Išsamiai papasakojo apie esamas dantų problemas, galimus gydymo metodus ir jų svarbą. Gydytojas maloniai bendrauja, atsako į visus klausimus.

 • Lankausi pas gydytoją jau kuris laikas ir labai džiaugiuosi , kad jį atradau. Visada žinau kas bus atliekama gydymo metu, visada atsako išsamiai į klausimus, pasiteirauja kaip jaučiuosi. Vizitai pas tokius gydytojus kaip Rokas tikrai nesukelia neigiamų emocijų :)

 • Rovė protinius dantis. Išrovė labai greitai, neskausmingai. Po rovimo suteikė visą informacija kaip rūpintis, kol sugis, bei padėjo pasirūpinti skausmo sumažinimu po rovimo. Esu labai dėkingas Rokui.

 • Puikus gydytojas, aukščiausios kvalifikacijos! Atliko gydymą dėl paradantozės, gydytojas griežtas kai kuriais klausimais, gydymas pats nemalonus ir gijimas ~1-2sav sunku, tačiau labai veiksminga - baigėsi dantenų kraujavimas, sumažėjo nemalonus kvapas, jaučiuosi daug geriau. Taip pat gydytojas atliko implantaciją su skaitmeninėmis 3D technologijom, implantacija praėjo ypatingai sklandžiai, be jokių komplikacijų, be skausmo, be tinimo. Rekomenduoju

 • Gydytojas greitai ir neskausmingai pašalino du protinius dantis. Prieš procedūrą nerimavau, tačiau gydytojas nuramino ir atsakė į visus klausimus tiek apie procedūrą, tiek apie gijimą po procedūros. Rekomenduoju. Puikus ir supratingas gydytojas

 • Kreipiausi dėl implantacijos. Aiškiai pateikė informaciją, nuramino dėl šios intervencijos ir sklandžiai ją atliko. Implantacijos metu sakė ką kokiu metu daro - tai ramino. Susakė ko galiu tikėtis ateinančiomis dienomis ir ką daryti. Po kurio laiko pasidomėjo savijauta, išsamiai atsakė į kilusius klausimus. Implantas sėkmingai sugijo, likau patenkinta. Rekomenduoju

 • Rūpestingas, konkretus bei profesionalus gydytojas, į kurį kreipiausi dėl protinio danties šalinimo. Man išsamiai paaiškino apie danties būklę, procedūros bei gydymo eigą, danties šalinimas buvo sklandus ir greitas, buvo malonu bendrauti vizitų metu. Esu labai patenkinta suteikta kokybiška paslauga ir rekomenduoju šį gydytoją!

 • Rokas man šalino tris protinius dantis. Prieš pirmąjį vizitą buvo baisu, nes procedūra nėra maloni, tačiau tik pasisveikinus su Roku visos baimės ir nerimai dingo! Klausimai atsakyti, dantys sėkmingai išrauti, Rokas informavo apie viską, ko galima tikėtis ir laukti gyjimo metu. Tad kai viskas daroma teisingai- nėra ko bijoti ir jaudintis. Nuoširdžiai rekomenduoju kaip specialistą ir puikią asmenybę. Ačiū!

 • Rokas šalino man du protinius dantis. Labai bijojau, bet Rokas profesionalas mane nuramino ir ištraukė abu dantis. Prieš tai jaučiau skausmą, šiandien jaučiu tik padėką. Rekomendacijų niekur nerašau, bet apie šį gydytoją turėjau pasisakyti.

 • Labai malonus Gydytojas, viska papasakojo issamiai, nuramino, patare, vizitas truko 1.5val kurio metu konsultacija truko valanda laiko. Po tokio vizito nustojau bijoti eiti pas dantistus. Kuo daugiau tokiu Gydytoju. Rekomenduoju visu 100%

 • Puikus gydytojas, moka bendrauti, nuraminti, issamiai viska aiskina, nurodo ko gali tiketis po proceduros. Du kartus buvau, ir tikrai rekomenduociau visiems.

 • Atlikta implantacija buvo nepriekaištinga. Ačiū už pagalbą

 • Profesionalus, itin rūpestingas, puikiai išmanantis savo darbą. Sklandžiai atlikta procedūra - jokio skausmo, jokios baimės, visad pasiteirauja, ar viskas gerai. Nuostabus specialistas, džiaugiuosi, kad papuoliau būtent pas šį profesionalą. Labai rekomenduoju.

 • Nuostabus gydytojas! Prieš kiekvieną atliekamą veiksmą perspėja, kalba švelniu tonu, kas ramina prosedūros metu. Dažnai pasiteirauja kaip jaučiuosi, ar neskauda. Įspūdžiai tik puikūs, jeigu reikės būtinai gryšiu tik pas jį :)

 • Labai profesionalus gydytojas, mylintis savo sarbą ir dirbantis iš pašaukimo. Pirmą kartą odontologo kėdėje nejaučiau jokio diskomforto. Šalino du protinius dantis, ir net neįsivaizdavau, kad procedūra gali būti tokia paprasta. Labai žmogiškai atsakė į visus klausimus. Tikrai rekomenduosiu visiems ir lankysiuos dar ne kartą, jei prireiks.

 • Esu labai patenkinta suteiktų paslaugų kokybe. Lankiausi Vingio Klinikoje ir po savo patirties ten, apsilankius pas šį daktarą, tikrai žinau kad esant poreikiui į kitą kliniką net nesikreipčiau. Daktaras mandagus ir puikiai išmanantis savo darbo sritį. Diagnozavo labai tiksliai, tą patvirtino ir atlikta biopsija. Nenoriu net pagalvoti kiek būtų tekę išeikvoti laiko ir pinigų jeigu nebūčiau papuolusi į šio specialisto rankas. Galiu drąsiai teigti kad tik šio daktaro dėka dabar gaunu mano ligai reikalingą gydymą.

 • Geriausias gydytojas. Labai dėmesingas ir rūpestingas! Ačiū už viską Rokui!!!

 • Kreipiausi dėl komplikuoto protinio danties šalinimo. Vizito metu man išsamiai paaiškino apie procedūrą bei gydymo eigą, suteikė visą reikalingą informaciją. Danties šalinimas buvo ypač sklandus ir neskausmingas. Visos procedūros metu buvo labai rūpestingas ir malonus. Rokas yra tikras profesionalas puikiai išmanantis savo darbą. Labai rekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rokas Borusevičius?

Rokas Borusevičius turi Gydytojo periodontologo licenciją. Licencijos Nr. OPL-05053. Licencija galioja nuo 2017-06-29.

Kaip žmonės vertina Roko Borusevičiaus darbą?

26 žmonės įvertino Roką Borusevičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.