Robertas Saltanavičius

Apie Robertą Saltanavičius

Robertas Saltanavičius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Roberto Saltanavičiaus licencijos numeris yra MPL-00141, licencija išduota 2004-07-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Ačiū gydytojui už paguodos žodį sunkią akimirką. Džiaugiuosi, kad jus sutikau ir, kad iš jūsų išgirdau diagnozę. Ačiū už šiltą bendravimą ir stiprybės suteikimą pacientui. Jūs esate pavyzdys visiems gydytojams, koks turi būti gydytojas. Sėkmės jums. Pacientams - jums pasisekė, kad patekote pas šį gydytoją.

 • Tai nuostabus bendraujantis gydytojas Malonus linksmas nejaučiau jokio discomforto ( bijau gydytoju. :) ) Rekomenduočiau visiems

 • Superinis gydytojas, linksmas, nuoširdus, visada su šypsena. Atsakė i visus klausimus, operacija buvo atlikta sutartu laiku, viskas greitai ir sklandziai. Uzeidavo i palata po operacijos, domėjosi sveikata. ir su kitais pacientais bei jų giminėm benrdavo labai gerai.

 • Puikus, dėmesingas gydytojas, geras specialistas. Rūpestingai gydo, visuomet nuoširdžiai bendrauja su ligoniu. Tik Jo dėka šiandien gyvenu. Rekomenduoju kaip puikų pilvo chirurgą. :))

 • Puikus, dėmesingas, rūpestingas gydytojas, aukščiausio lygio profesionalas. Ačiū Gydytojui už sėkmingai atliktą operaciją!

 • Puikus ir rūpestingas daktaras. Galima daug tuščiažodžiauti. Bet aš ir mano artimieji dėkingi už mano sveikata. O mums tai svarbiausia. Diiiiidelis ačiū daktarui Saltanavičiui.

 • Ačiū.Tikrai savo srities profesionalas puikus rūpestingas gydytojas

 • Malonus ir rūpestingas gydytojas, profesionalus chirurgas, mokantis šiltai bendrauti su pacientais.

 • Na kas cia dabar,liaudis liezuvius prarijo,oi,pamirsau,kad pas mus gi dabar viskas kompjuteriu,tikriausiai ne visos babulkos moka jais naudotis:) Tai va as,kadangi dar paciame jegu zydejime,reguliariai pagirsiu ir net pasaka paseksiu.Gyveno,karta tokia jauna,kvaila,negrazi mergaite,bet tevai turtingi buvo,tai va is gero gyvenimo pradejo narkotikus naudoti,na o cia jau likimas aiskus,prasidejo visokie kraujo uzkretimai,tevai,draugai nusisuko,palaike ja tik mama, ir Aureka ! per ta savo nelaime papuole i lygonine, ranka jau pasalinti buvo be svarastantis visi to skyriaus darb.,bet kur buves,kur nebuves pasirode princas,R.Saltanavicius,stojo uz ja visa nugara,vienas pries visa armija daktaru,emesi juodo ir ilgo darbo,isoperavo,kviete kolegas toksikologus,zodziu ivyko stebuklas,ranka liko vietoje,kraujas svarus,na mergaite zinoma net sapne nesapnavo,kad yra tokiu dar geru zmoniu,kaip sakot??a,sakot cia jokio stebuklo,kiekvienas daktaras ta pati butu dares??klystate,kitas butu spjoves,nupjoves ir paleides,as pati tuo neseniai isitikinau(tvarkiau kompjuteri kitoje lyg,siuo metu tai kaip ir mano duona)OI,patylesiu,ka maciau..Taip,dar apie ta mergaite jau senokai nenaudoja,ir neketina.Meldziasi,ir uz save ir uz daktarus,labai apsidziaugiau ji pamacius,lankiau teta,propat mane praejo,bet jis nepazino,uz tad as pazinau,kaip visada pasitempes,nepasikeites nei laso,tik va nosyte kazko nukabines buvo,tai as ir nelindau i akis,juolab nei jis prisimines butu...Aciu,ir n kartu aciu. Nera blogu komentaru,ir tikiosi nebus

 • Nuostabus , supratingas , kompetetingas , Dievo pazenklintas daktaru daktaras , apie ji man zodziu tiesiog truksta , kokia dekinga as likimui jog ji pazinau butent tada kai buvo ypac sunkus periodas mano gyvenyme , bet jis vienintelis zmogus kuris tykejo , padejo ir aplamai pakeite mano poziuri i gyvenima , as kasdien dekoju Dievui jog patekau butent pas ji pries 2,5 metus , jis manes nepazintu zinoma , bet as ji ir db matau .... Gailute

 • Profesionalus savo srities gydytojas, geras specialistas, jautriai ir dėmesingai bendraujantis, mokantis išklausyti, negailintis patarimų pacientams.

 • Labai aciu siam Dideliam Daktarui , atsiemu komentarus apie Jus , tiesiog ivyko baisus nesusipratimas , Jusu deka as dabar galiu dirbti , mokytis ,ir t,t...!GL

 • labai rupestingas gydytojas

 • Puikus, dėmesingas gydytojas, geras specialistas. Rūpestingai gydo, visuomet nuoširdžiai bendrauja su ligoniu. Tik Jo dėka šiandien gyvenu. Rekomenduoju kaip puikų pilvo chirurgą.

 • Gydytojas R.Saltanavičius yra toks, koks ir turi būti gydytojas - profesionalus ir dėmesingas pacientui.

 • Labai jau geras ir profesionalus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Robertas Saltanavičius?

Robertas Saltanavičius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00141. Licencija galioja nuo 2004-07-14.

Kaip žmonės vertina Roberto Saltanavičiaus darbą?

16 žmonių įvertino Robertą Saltanavičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.