Roberta Narkevičiūtė

5 (9 įvertinimai)

Apie Robertą Narkevičiūtę

Roberta Narkevičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Robertos Narkevičiūtės licencijos numeris yra MPL-21167, licencija išduota 2016-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Superinė medikė - rūpinosi, domėjosi, nepasidavė, kol rado problemų priežastis bei išsamiai paaiškino kas, kaip ir kodėl atsitiko. Viena tų gydytojų, kuriai nebijai pasipasakoti intymiausius dalykus, nes žinai, jog visada išklausys, supras ir stengsis padėti.

  • Pati geriausia gydytoja. Rekomenduoju

  • Labai gera gyditoja

  • Puiki, mandagi, labai demesinga gydytoja. Visa seima dziaugiames, kad si gydytoja rupinasi musu sveikata. Labai idemiai isklauso apie sveikatos bukle, visada padeda, israso siuntimus. Vertiname 10/10. Aciu Robertai Narkeviciutei.

  • Labai puiki,nuoširdi gydytoja, visa šeima esam prisirašę, labai patenkinti gydytojos darbu.

  • Labai nuoširdi, rūpestinga gydytoja. Visapusiškai įvertina nusiskundimus. Labai džiaugiuosi, kad skyrė laiko paaiškinti ligos priežastis, todėl išėjusi jaučiausi ramesnė dėl savo sveikatos.

  • Persirašiau pas daktarę Robertą nuo 2016 metų spalio, žinodama tik tai, kad tai yra labai jauna, nauja gydytoja. Džiaugiuosi, kad paklausiau nuojautos ir perėjau būtent pas ją: tai yra ne tik kūno negalavimų, bet ir sielos gydytoja, labai žmogiška, kompetentinga, itin įdėmiai ir tiksliai vertinanti paciento būklę, priimanti labai teisingus medicininius sprendimus bei labai empatiška. Ši daktarė gydo ne išrašytu „siuntimu kitur“, bet savo gerumu, įsijautimu į sunegalavusio žmogaus bėdą, šiltu žodžiu ir, be abejo, savo akivaizdžia neabejotina kompetencija. Ačiū mielai daktarei už kantrybę, gilias žinias, dėmesingumą ir visapusišką pagalbą sprendžiant medicininius klausimus. IRINA B.

  • Labai gera gydytoja, išklauso, pataria. Rekomenduoju

  • Maloni, rūpestinga, supratinga.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Roberta Narkevičiūtė?

Roberta Narkevičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21167. Licencija galioja nuo 2016-07-01.

Kaip žmonės vertina Robertos Narkevičiūtės darbą?

9 žmonės įvertino Robertą Narkevičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.