Rita Seniūnaitė

4.8 (16 įvertinimų)

Apie Ritą Seniūnaitę

Rita Seniūnaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ritos Seniūnaitės licencijos numeris yra MPL-11497, licencija išduota 2008-08-18.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 4.8

 • Nuostabi ir labai labai graži daktarytė ❤️????

 • Visada esu isklausyta.Ypatingas daktares atidumas,uzuojauta.Pasiseke mano seimai,nes turime geriausia seimos gydytoja.

 • Itin profesionali gydytoja. Turi išugdytą intuiciją ir žinias. Tai duoda puikius rezultatus diagnozuojant.

 • Labai maloni ir profesionali gydytoja.

 • labai nuostabi gydytoja , ir kaip specialistas ir kaip zmogus , visuomet maloni , visad paskirs visas reikiamas proceduras atliks reikalingus tyrimus , atsidavus savo darbui , daugiau tokiu gydytoju ,

 • Puiki gydytoja. Profesionaliai dirba. Rekomenduoju.

 • Labai šauni gydytoja. Turinti puikią kompetenciją, išmananti savo darbą, rūpestinga. Niekada nepaliks bėdoje, patars, ieškos išeities. Šaunus žmogus. Kad tik daugiau tokių gydytojų būtų atsidavusių savo profesijai. Tada ir pacientams būtų lengviau.

 • ji gydytoja is pasaukimo.akivaizdu.

 • NUOSTABI GYDYTOJA. IR VISKAS TUO PASAKYTA.

 • šios gydytojos bendravimas švelnus, dėmesingas, niekada neparodys blogos nuotaikos, ar nuovargio. Rupinasi kiek įmanoma. Mažas ar suauges, bet visada bus priimtas ir konsultuojamas. Tiesiog žaviuosi žmogumi, mediku. Ir tikrai rekomenduojama.

 • Man pasisekė, kad teko sutikti tokią puikią šeimos daktarę,visada galiu kreiptis, esant bėdai...Pas ją gydosi mano šeimos nariai.Rekomedavau ir draugams.

 • Jos nuostabus bendravimas

 • gera gydytoja, jokiu problemu neturejau niekas nera tobulas

 • Puiki gydytoja. Ji - mūsų šeimos gydytoja ir kitiems ją rekomenduoju.. Nekiša vaistų be reikalo, konsultuoja ir telefonu, maloniai bendrauja (neįsivaizduoju kaip tai jai pavyksta, kai turi tiek pacientų), nė karto nesuklydo diagnozuodama ligą...

 • Puiki gydytoja.Visada tiksliai nustato diagnoze.israso gerus vaistus. Ilgokai tenka laukti eileje.Labai daug pas ja prisirasiusiu pacientu.

 • Nerekomenduoju šios daktarės, kuri nesilaiko sutartų susitikimo laikų, nuolat pamiršta išrašyti reikalingus vaistus, nemandagiai bendrauja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rita Seniūnaitė?

Rita Seniūnaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11497. Licencija galioja nuo 2008-08-18.

Kaip žmonės vertina Ritos Seniūnaitės darbą?

16 žmonių įvertino Ritą Seniūnaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.