Rita Jazukevičienė

4.6 (18 įvertinimų)

Apie Ritą Jazukevičienę

Rita Jazukevičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Ritos Jazukevičienės licencijos numeris yra MPL-03236, licencija išduota 2004-11-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.6

 • Tai tikras profesonalas,daugiau tokių sielos žmonių.Telaimina jus Dievas ir saugo nuo blogos energetikos.Su pagarba jūsų pacientas.J.S

 • Gydytojai rekomenduočiau pasimokyti bendravimo kultūros su pacientais. Užėjus į kabinetą man, gydytoja išėjo į kitą kabinetą iš kurio girdėjosi indų barškėjimas. Įtariu, kad žmogus išalko, kadangi išėjus iš kabineto bubo nepatenkinta išvarė mane veidą nusiprausti, nes gydytojai pasirodė, kad esu pasidažiusi. Na per tą laiką, kol akis ploviau manau gydytoja pavalgė. Pasituksenau ir atidariau duris, tai teko laukti, nes gydytoja kalbėjo telefonu. Niekam nepatariu apsilankyti pas ją, nes nei aptarnavimo nei bendravimo kokybe šis žmogus nepažymi.

 • Kaip specialistė gal ir gera,bet asmeniškai man kėlė abejonių -vengė atsakyti į man rūpimus klausimus.Kaip gydytojai, rekomenduočiau tobulinti bendravimo su ligoniu elgesio principus.Kiek tenka kreiptis į kitas įvairias įstaigas džiugu matyti kaip į gerąją pusę keičiasi bendravimo kultūra .Linkėčiau poniai Jazukevičienei tą pastebėti.

 • Labai maloni, rupestinga gydytoja

 • Tikrai rupestinga gydytoja.

 • Geresnės gydytojos dar nemačiau

 • Normali gydytoja.

 • Puiki gydytoja. Jeigu ne jos konsultacijos, ir padrasinimai operuotis įgimtą kataraktą, tai dabar gyvenčiau tamsos ir šešėlių pasaulyje.Visą laiką jai dėkosiu už pilnavertį gyvenimą, galėjimą vairuoti mašiną ir matyti visas gyvenimo spalvas. nuoširdus ačiū jai už rūpestį ir globą. Nesuprantu blogų komentarų, galbūt gydytoja buvo pervargusi, juk visi mes žmonės. Noriu pastebėti, kad su Daktare dirbanti slaugytoja šiek tiek keistoka, tai kažko neatneša, tai kažko nepadaro, tai nesupranta. O tai trukdo darbui.

 • Jau antri metai važinėjame iš rajono pas šią profesionalią, rūpestingą ir labai nuoširdžią GYDYTOJÄ„. Ji ne tik skiria gydymą, bet visuomet randą gerą, padrąsinantį žodį.Ši GYDYTOJA mano mamos akių šviesa.

 • Gydytoja profesionali, rūpestinga, atsakinga. Paprastai atsako į visus iškilusius klausimus. Nuoširdus AČIŪ už suteiktą gydymą ! Jei dar tektų kreiptis dėl akių problemų, tai kreipčiausi tik pas RITÄ„ JAZUKEVIČIENĘ. Pacientė A.Kerienė

 • Lb profesionali gydytoja ismananti savo darba.

 • Puiki gydytoja, nuostabus žmogus.

 • Puiki gydytoja .Ačiū

 • Pirmą kartą lankėmės Santariškių konsultacinėje poliklinikoje pas šią gydytoją. REKOMENDUOJU. Gydytoja rūpestinga, pastabi, atliko papildomus tyrimus.

 • 2018-05-25 Lankiausi pas gyd. R.Jazukeviciene kuri labai maloniai priieme, skyre daug laiko, išsamiai atliko visus tirimus,rupestingai paaiškino lygos esme. Parekomendavo tolesnius veiksnius su gydimu bei puikiai užsirekomendavo kaip patyrusi specialistė R.M

 • Paskaicius cia atsiliepimus, buvau nusiteikusi skeptiskai. Bet labai maloni gydytoja, demesinga, atsake i visus klausimus su sypsena ir tikrai nenuvyle. Tik geriausi atsiliepimai.

 • Labai puiki gydytoja, stengiasi, kad pasveiktum, ieško priežasties dėl ko akys serga. Kiek buvau pas kitus tos pačios profesijos gydytojus, nei vienas taip neištyrė ir neišaiškino ką daryti, kad sau padėčiau. Džiaugiuosi, kad patekau pas gydytoją Ritą Jazukevičienę. Dėkoju už gydymą, už žmoniškumą. AČIŪ.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rita Jazukevičienė?

Rita Jazukevičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03236. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Ritos Jazukevičienės darbą?

18 žmonių įvertino Ritą Jazukevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.