Rimtautė Aukštikalnienė

3.8 (10 įvertinimų)

Apie Rimtautę Aukštikalnienę

Rimtautė Aukštikalnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Rimtautės Aukštikalnienės licencijos numeris yra MPL-01289, licencija išduota 2004-09-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.8

  • Nuostabi Gydytoja ir jos komanda. Atvykau kitą dieną negu buvo paskirtas vizitas-susimaišiau. Ir buvome priimtos su dukra. Labai tikrai ištyrė visapusiškai. Nuostabios gydytojos visos ir seselės,tik geriausi atsiliepimai. Laura

  • Nuostabi gydytoja! Rekomenduojame visiems vaikuciams. Ypac atidi ir maloni!

  • Mes dar gydomės pas šią gydytoją, tad nenurodau ar tiksliai diagnozavo ligą ir ar išgydė. Rekomeduočiau šią gydytoją dėl visapusiško tyrimo, platesnio požiūrio. Mus siuntė net ultragarso tyrimui, tad įsitikintų ar nėra gilesnių problemų. Manau, kad tai pareiginga, atsakinga gydytoja. Neplepa be reikalo, bet kelia pasitikėjimą ir pagarbą.

  • Nuostabi gydytoja. Jos prižiūrimi užaugo abu mano vaikai. Atidi, nuosekli, rūpestinga, maloni, visada geranoriškai besišypsanti. Puiki savo srities specialistė. Gaila, kad ji tik vaikų gydytoja:)

  • Gydytoja visada budavo maloni ir atidziai apziuredavo. Nors budavo didziules eiles ir laukianciu kruvos, Gydytoja visuomet budavo su sypsena ir sugebedavo pabendrauti, pajuokauti. Daug padejo gydant liga ir pristabdant blogejima. Pagarba Jums.

  • Labai draugiska daktare , labai malonei bendravo ir patiko vaikui labai

  • Labai puiki daktarė, turinti ilgą darbo patirtį. Puikiai parenka akinukus vaikams.

  • Gydytoja nemaloniai bendraujanti arba išvis nebendrauja, jeigu paklausi kažko tai atsako vieną žodį, nieko išsamiai. Nustatė ne tą diagnozę vaikui, iškart uždėjo akinius nieko išsamiai nepatikrinus , pasirodo vaikui buvo reikalinga operacija.

  • Mokamo vizito metu visiškai nebendravo. Visko reikėjo klausti po žodį. Kaip vartoti paskirtus vaistus, kiek laiko ir pan. Metukų vaikui paskirtas tepalas su antibijotikais, paklausus kiek laiko vartoti, atsakė iki sekančio vizito (6 savaites), kai informaciniame lapelyje rašo, jog vartoti galima tik 7 dienas. Nieko nekomentavo. Sekanti kartą pas šią gydytoją vaiko nevežčiau.

  • Patyreme su vaiku didziuli stresa, ant vaiko ir manes sauke, tada tryse laike 1,5 metu vaika, ant manes reke, kad neislaikau... Diagnozes vistiek nenustate. Jei tik imanoma siulau rinktis kita specialista, ir gerokai jaunesni, nes cia valdo senoji mokykla, kai neieskoma su vaiku kontakto, o is karto imamasi grubiu veiksmu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimtautė Aukštikalnienė?

Rimtautė Aukštikalnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01289. Licencija galioja nuo 2004-09-01.

Kaip žmonės vertina Rimtautės Aukštikalnienės darbą?

10 žmonių įvertino Rimtautę Aukštikalnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.