Rimantas Šiugždinis

4.6 (18 įvertinimų)

Apie Rimantą Šiugždinį

Rimantas Šiugždinis turi Šeimos gydytojo licenciją. Rimanto Šiugždinio licencijos numeris yra MPL-17406, licencija išduota 2011-07-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.6

 • Dėmesingas,nuošidus,profesionalus

 • Šiugždinis dažnai būna susierzinęs. Nors naudoja kvepalus bet dažnai būna būna neišsipagiriojas

 • Gydymą skyria, pavartęs knygą, visus kartus ieškojo informacijos knygoje. No spa skyrė kaip kiaušinis padidėjas buvo, nepatikrino ir jam buvo neaktulu pažiūrėti, atseit vaistai padės, nors skausmas buvo ir jau nemažėjo kiaušinis. Persirašiau pas kitą daktarę, iškarto pamatė bėda. varikocelė buvo, ačiū tau daktare, kad gydei no spa, kaip reikėjo jau tada operuotis..

 • Profesionalus ir rūpestingas gydytojas.

 • Nuostabus gydytojas. Labai džiaugiuosi, kad jis mano gydytojas. Jaučiasi kad jis nusimano ir myli savo darbą. Labai rūpinasi savo pacientais.

 • Tikras profesionalas.kiekvienam pacientui stengiasi maksimaliai padeti-svarbu,kad daro is karto ir neatidelija rytdienai,kitam kartui.Zodziu per vizita gani maksimale pagalba.

 • Jeigu tau reikia pagalbos tu ja visada gausi.Ir atlygiu nepraso,neima.

 • Moka išklausyti,labai atidus,geranoriškas,nuoširdus.Dauda daug patarimų kaip pagerinti sveikatą.Niekada neatsisako padėti,kad ir kiek daug žmonių už durų lauktų.Viską padaro iki galo neatideliodamas.Puikus gydytojas.

 • Profesionalus gydytojas

 • Gydytojas priėmė laiku, atlko ehoskopiją, ją suprantamai išanalizavo, maloniai bendravo, patarė tolesnio gydymo būdus. Profesionalus gydytojas.

 • geras gydytojas super

 • Nuostabus gydytojas

 • Norėčiau pagirti gyd. Rimantą Šiugždinį. Be galo nuostabus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas, išmanantis savo darbą, gydytojo dėka aš ir mano visa šeima jaučiasi daug geriau, nekeiščiau į jokį kitą gydytoją. Tai pat su gydytoju dirbančiai seselei už suteiktą profesionalią pagalbą bei nuoširdų bendravimą. Didelis ir nuoširdus AČIŪ

 • Super gydytojas

 • Sekmes jam

 • žiauriai fainas daktaras. Niekada neturejau problemu. buvo nustatyta ne ta diagnoze patare nueiti privaciai siuntima išraše ko kartais kiti daktarai labai gaili. nuejau sako tau alergija israse vaistu sveika iki šiolei o Alytus jau gulde operacijai net nesusijusios vietos. Aplamai esu jauna, bet sveikata nepasižymiu. Labai dažnai sergu. Jeigu ne peršalimas tai ausys ar stuburas. Esu dekinga, kad visada nuoširdžiai priima. O ir sesele labai nuoširdi. visada pasiteirauja kaip laikausi kaip sveikata. Džiaugiuosi, kad Alytuje yra dar tokiu daktaru. Daug metu pas ji gydausi esu laiminga ir jo deka sveikesne. O juokeliai kaip skaičiau čia kelis atsiliepimus.Tai camon jei nesuprantate juoku nieks nekaltas Gerai, kas pajuokauja. Nes ateini žmogus sergantis ne kokios nuotaikos išeini su šypsena veide :-) Jeigu jau daktarai perimtu visu pacientu slogias nuotaikas tai kas čia ir tebutu.

 • Normalus daktaras.

 • Super

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimantas Šiugždinis?

Rimantas Šiugždinis turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17406. Licencija galioja nuo 2011-07-21.

Kaip žmonės vertina Rimanto Šiugždinio darbą?

18 žmonių įvertino Rimantą Šiugždinį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.