Rimantas Ramanauskas

5 (8 įvertinimai)

Apie Rimantą Ramanauską

Rimantas Ramanauskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Rimanto Ramanausko licencijos numeris yra MPL-00609, licencija išduota 2004-08-13.

Rimanto Ramanausko licencijos

Rimantas Ramanauskas turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-01657
Spaudo Nr.: 13365
Įsakymo data: 2004-10-11
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-00609
Spaudo Nr.: 13365
Įsakymo data: 2004-08-13

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Gyvenimas – tai lyg važiavimas traukiniu. Kelionėje sutinki daug žmonių, pravažiuoji daug stotelių... Mūsų mamos-močiutės-prosenelės Giedros Barkauskienės viena iš paskutinių stotelių buvo Vilkaviškio ligoninė. Žodžių pristingame norėdami atsidėkoti Chirurgijos, ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėjui, gydytojui Rimantui Ramanauskui. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Nuoširdžiai dėkojame Jums už suteiktą žmogišką rūpestį, stiprų dvasinį palaikymą, dėmesį, jautrų, paguodžiantį žodį, kurio taip trūksta ligos prispaustam žmogui bei jo artimiesiems, ypač šiuo pandemijos laikotarpiu. Dėkojame Jums už atjautą – tai teikė stiprybės mums sunkią akimirką. Linkime pačiam būti visada sveikam. Skleiskite pasauliui savo širdies gerumą, nes jis linkęs sugrįžti atgalios dešimteriopai. Linkime kuo daugiau saulėtų dienų asmeniniame gyvenime, Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai, profesinės sėkmės nelengvame darbe. Su dėkingumu ir pagarba – Giedros Barkauskienės artimieji

  • Neįprastai didžiulis dėmesys pacientui. To nesu patyrusi net privačiose įstaigose, kuriù pacientė esu jau keletá dešimtmečiú. Esu tikra, kad tokiú profesionaliù specialistú yra nemažai Lietuvoje, tačiau tikrai retai kur sutiksime tokiú atidžiú, suprantančiú ir paprasčiausiai - žmoniškú gydytojú, kuriems visú svarbiausia - pacientas, o ne pildomi privalomi popieriai, kuris pamatęs tave koridoriuje prieis ir šiltai paklaus, kaip einasi, kuris nepagailės savo pietù pertraukos savo iniciatyva nubegti pas kitus specialistus susipažinti su paciento tyrimais, kuris padarys viskà paciento patogumui. Trumpai tariant, tai yra Gydytojo idealas.

  • Savo srities profesionalas,jautrus pacientui.

  • AČIŪ UŽ NUOŠIRDUMÄ„ ,JAUTRUMÄ„ IR MEILĘ MAŽAM ŽMOGIUKUI

  • Nuoširdus, rūpestingas Nežinau

  • Labai mielai bendraujantis, visuomet juokaujantis, rūpestingas, kruopštus daktaras. Niekuomet neatsisako pagelbėti bet kokioje situacijoje. 10/10

  • Rupestigas,pats geriausias miestelyje chirurgas,ateis paziureti ligoniu ir savaitgali net nekviestas

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimantas Ramanauskas?

Rimantas Ramanauskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00609. Licencija galioja nuo 2004-08-13.

Kaip žmonės vertina Rimanto Ramanausko darbą?

8 žmonės įvertino Rimantą Ramanauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.